Bir insan eski kız arkaşının fotoğraflarını neden kaldırmaz?

Şuan görüştüğüm kişinin profilinde eski kız arkadaşının fotoğrafları var 3 ay olmuş ayrılalı ama çok ortak arkadaşları ve geçmişleri var fotoğraflarda zaten hep ortak arkadaşlarla çekilmiş kalabalık gurplarla tabi yalnız olanlarda var neyse ben hoşlanııyorum bu adama aşık olma ihtimalim var sizce neden fotoğrafları kaldırmıyordur ?

ayrıca ona sordugumda ben oyle kin gutmuyorumkaldırmaya gerek gormedim dedi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onu ne dusundugunu bosver sakin sakin duygusal iliskiye girme o hala onla yasiyor ve ACIDIR YALAN SOYLUYOR ...

Arada sen niyazi olma...

Duygular alay etmek en affedilmez olandir.

saygilarimla

0|0
    0|0
    • hadi ya

• /yakisikliligimi bilemedin ben senin yerini doldurdum demek icin eger geri donerse seni sap gibi kullanip ortada birakir .Bir kadinin veya erkegin gururu incinmis hic dusunmez onemli olan kullanmaktir onun icin .ISTE SEN BU DURUMA DUSME diyorum anlatmak istedigim bu isin en basindasin kusura bakma diyeceksin ben yapamayacagim .

Kafada iliski hala devam ediyor beklenti hala var ve donmezse esas NEFRET OLAYI cikacak alev alev yanan sevgi kin atesine donecek sana bunu acik acik soylemis zaten...

• cok ugrastın arkadasım ve sanırım haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• yanı herıf ıpıne bıle takmıyo gorunumu vermeye calısmıs :) ama gel gelelım kızada acık kapı bırakmıs be yavrum, hanı ne olur ne olmaz bakarsın ılerde lazım olur senı sılmeye kıyamadım hıc bak hala saklıyorum hıkayesı yapacak kısaca sende kaldı yuregım sal gıtsın cayıra mevlam kayıra olma asık olma bosver yol olmaz

0|0
    0|0
  • Kafaya takmıyor olabilir. Yada hala seviyor olabilir. En kötü ihtimal etiketliyen arkadaşlarına ayıp olmasın diye silmiyor olabilir. Sen yine işi garantiye al. Uzaktan incele. Baktın kıza ilgisi var uzak dur.

0|0
    0|0
  • Hatıratı var sanırım.

0|0
    0|0
  • ortak arkadaşları var diyorsun ama ayrıldılarsa bile arkadaşlıkları bitmemiş olabilir belki yeniden barışırlar

0|0
    0|0
  • Kendımden bılıyorum. onu cok seven ınsan kıyamaz..

0|0
    0|0
    • başka ne yapar çok seven insan ayrıldıktan sonra

• Sık sık mesaj atarsın ama aradan baya bır zaman gectıyse, kızda tavır yaptıysa rahatsız etme gıbısınden bıde faceden engelledıyse. telefondanda mesaj atmanı ıstemıyorsa tek birsey var yapılacak.

BU ask geldıgı gbı gıdecek..

• Ben kaldırmıyorum gördüğümde ona karşı olan nefretim yeniden alevleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...