Ne yapmam lazim?

180 boyunda 68 kilodayim bacaklarim ince fakat kalca ve bel baya sıkıntili. Squat yap dediler fakat squatla ilgili iyice kalca buyutuyor diye seyler duydum. Kisaca ben size sormak istiyorum nasil sıkılasip kilo verebilirim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• fitness yapınca bir yeriniz büyümez, aksine düzenli ve doğru beslenme ile yağ kaybeder, kas kütlenizde artış olur. Vücudunuz forma girer, ayrıca yağ kasa dönüşmez. Squat en büyük kas grubu olan hamstring yani kalça bölgenizi şekillendirir, yuvarlaklaşır, selülitlerinizden kurtulursunuz. Protein ağırlıklı beslenme ve artan ağırlıklarla çalışırsanız kas kütlenizde büyüme olacağından poponuz ( özür dilerim ) her kas kütlesi gibi gelişir, Yoksa yarım dünya gibi kalçanız olmaz, saygılarımla.
    anzhelika anderson ya da michelle lewin e bakabilirsiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• spor salonuna gidip spor hocasına sorsana bunları ona göre spora yazıl. squatta kalca fazla büyümüyor senin istediğin kadar hocana izah ettiğin kadar büyüyor. benim bildiğim.

0|0
    0|0
    • Ya burdaki bir kac kisi squat yaptikca bedeninin buyudugunu bacak kalinlastigini 36 dan 40 bedene gectigini söylemiş korktum acikcasi

• bunu daha iyi bilen kişiden öğrenirsen senin adına daha iyi olur burada bu gibi soruları bende sormuştum tam öğrenemedim en iyisi spor salonundaki hocaya sormak.

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk once dengeli duzenli beslenmelçye baslamalısın ve onunla birlikte spora başlayıp kalori acıgı yaratarak hem kilo verip hem sıkı bir goruntuye ulaşabilirsn spor egitmeniyim ayrıca beslenme okuyorum beslenme tarzından kaynaklı orda yag birikmesi

1|0
    0|0
  • Eğer ayaklar zayifsa senin bol bol yüruyüs veya koş yapman lazim ayaklar kendine geldikten sonra vücut dengine az çok gelir eğer ve kalça ile beldeki yağlar erir en doğal ve en güzel yolu budur 5 sene sağlik sektörunde çaliştim az čk bilgim sağlam

1|0
    0|0
  • hareket yuruyuz o yagları eritt

0|0
    0|0
  • Istersen yardimci olabilirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...