Zaman da Yolculuk Mümkün olsaydı Ne Yapardınız ?

Evet arkadaşlar Zamanda Yolculuk Mümkün olsaydı ve Size 1 Kereliğine 24 Saat Zaman Verilicek ve 24 Saat Sonunda Geri Döneceksiniz ne Yapardınız ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• 2005 yılı temmuz ayına döner, şu an hayatımda olan kişiyi gidip bulurdum. Ona gelecekten geldiğimi ve onsuz geçirdiğim zaman içerisinde nelerin, nasıl geliştiğini ve geldiğim zamanda nasıl sevgili olduğumuzu anlatırdım. Bir şekilde ikna ederdim muhakkak diye düşünüyorum. Böylece bugün yanımda olan gelecek düşündüğüm insan bir senedir değil, 9 senedir hayatımda olmuş olurdu :)

2|0
    0|1
  • bundan 10 sene önceye gidip arkadaşlarımla en çılgın bir günümü yaşamak isterdim

0|1
    1|0
    • bakıyım :D böcüğüm en azndan ne zaman gebercğimi bilirim de o günü beklerim :P

• böcüüğüm fala falan inanmam zaten bn :D bu soruyu görnce aklıma öyle bişe geldi dur ölmym daha :D

• ehehe oda doğru :D daha çok tecrubelermz olcak herşeyden bi ders çıkardığmz gibi şimdi felsefe yapmylm burda :D :D

• 2007 yılına dönmek isterdim ve ayrıldığım sevgilimden ayrılmazdım.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum :d

0|0
    0|0
  • Ağustos 2010'a geri dönmek isterdim.

0|0
    0|0
  • antikçağa gider geri dönmezdim :/

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yolculuk yapardık ajsjhhj

0|0
    0|0
  • Bi istanbul yapar gelirdim

0|0
    0|0
  • osmanlıya döner ve şuanki rezil halmizi anlatırdım putkamal başa geçmemesi için elimden geleni yapardım

0|0
    1|0
Yükleniyor...