Siz olsanız napardınız lütfen bi bakın..

sevgilinizle farklı şehirlerdesiniz ve siz ona adım attığınızı arkadaşlarınızla aranızda geçen diyologlara kadar herşeyi anlattıyorsunuz onun için fedakarlık yapıyorsunuz yeri geliyor ağlıyorsunuz oda duyuyor o ağlatıyor tabi yaptıklarıyla o sizden bi kaç defa ayrılıyor ama siz sürekli ayrliyorsunuz haklı olarak çünkü adam oyunlu biri ve siz olduğunuz gibi sf temiz kaç defa dil döküyosunuz düzel diye ama Düzeldi zannediyosunuz sonra sizi son defa daha ağlatıyor ve hatasını kabul ediyor evet ben ounluyum diyor ama söz bu sefer düzelcem sensiz nefes alaamm falan yapıyor yakında buluşçaktık birde yoruldum artk ben onu her bokuyla kabul ettim benim ilk sevgilim üstelik..O bya baya bi tecrübeli anladınız siz napiyim bi yardımcı olun lütfen..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl gitsin napcanki baska

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1. Onsuz yaptığın her moku anlatma. Bırak biraz merak etsin, endişe etsin.

2. Ona sensiz yaptıkları hakkında hiç bir şey sorma. İlgisiz olduğunu düşünsün, endişe etsin.

3. Umursama. Düzelsin düzelmesin umurunda değilmiş gibi davran, endişe etsin.

4. Ağlama. Ne derse desin önemseme, ağlama, endişe etsin.

5. Sen önce kendine değer ver. Sonra başkalarının değer vermesini bekle.

0|0
    0|0
    • ayrıldım çok haklısın sağol ama bu sefer düzelcem dio yalvarıyor napıyım sence 7 gün sonra buluşcaktık birde

• ekledim

• Ha sendin o tamam :))

• Direk ayrıl. Bunun sonu hüsran. Güzel olan tarafı ilk sevgilin olmasına rağmen yaptıkları ile seni bezdirmiş. Diğer türlü senden ayrılsaydı çok acı çekerdin. Hiç uğraşma yol ver.

0|0
    0|0
    • ayrıldım kaç bin defa hep affettim döndü şimdi Dünde ayrıldım bugun gene yalvarıyor ders aldım diye napıyım bi söyle :(

• doğru ama genelde hep ben yol verdim ?

• O da güzl yanı ztn. :).

• hikaye o sensiz yaşayamamlar.

0|0
    0|0
    • dimi doğrusun

• Sen daha çok üzülürsün.

• yalan söylüuor dimi beni kaybetmemek içinmi söylüyor baska kızlarla konuşmuyorum işte falan diye..

• gözden ırak gönülden de ırak

0|0
    0|0
  • bir günde değişen adamdan adam olmaz de

0|0
    0|0
    • baska ne diyeyim ?

• bu yeterli bence..senin bir hayat tarzın vardı nası oldu da akşamdan sabaha değişti bu kadar kof muydun sen ..yani o. bu kadar çabuk renk değiştiren adaam istemem..derdim ben olsam..ben de bunun aynını bi zamanlar bi kıza söyledim kızardı morardı bi ara laciye döndü :d

netice de yol verdim

• :) teşekürler

• şöyle gelişine güzel bir çak gönder. hala soruyormusun.

0|0
    0|0
  • sallaa o tipler deişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okurken bile yordu bu iliski beni.

Biten bir seyin pesinden kosmak bu olsa gerek.

0|0
    0|0
    • napıyım söylermisin seviyorum canım acıyor ama defalarca konuştum o oyunlu biri .. :( yoruldum yalvarıyor bırakma diye ama olmazki artık bana diyorki hiç bi kızla konuşmuyorum bile falan çok yalancı çok :(

• Sen bilirsin. Su an bulundugun durumdan hosnutsan affet.

• tm

• ondan adam olmaz yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • verdim ama yalvarıyor napcam ben ya :/

• ömrümü heba etme değmez..

Yükleniyor...