Neden aileler çocuklarının iyiliğini düşündüğünü sanıp onları üzerler?

Evleneceğin kişinin paralı olması çok mu önemli evlilik için.Kız ailesi için bu çok mu önemli.SEvgiye noldu günümüzde.

Kendine yazık ediyosun kızım diyip kızını üzen bi anne sonra hayırlıı olsun deyince kızını çok mu mutlu ediyosun

Ağlamak hıçkırarak ağlamak istiyorum...

Güncellemeler:
ailelerin da yanlışa düştüğü olamaz mı.sevdiğim kişi ev aldı 2 yıllık kredi borcu var evlenince birlikte öderiz diyorum annem onun borcunu niye sen ödiyesin diyo bu ne kadar doğru bi mantık ki
Ne yapayım bi fikir verin.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• O öyle değil..." Neden Çocuklar hep üzülüpde, ailelerinin onların iyiliğini düşündüğünü fark etmezler.. "

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sevgi kendi başına karın doyurmaz.. aileler çocuklarının iyiliğini ister.. bize de öyle davranırlar buna benzer tembihlerde bulunurlardı ve bizde sen gibi isyana kapılırdık.. şu an evliyim ve geriye dönüp baktığımda ne kadar haklı olduklarını anlamış bulunuyorum.. devamlı kalbini dinlersen üzülen sen olursun..

1|0
    0|0
  • Konu evlenceğin kişinin parasıysa annen afedersin ama maddiyatçının teki. Bu çok ama çok ayıp bişey. Dua et sevdiğin hala yüzüne bakıyor. ( Umarım )

1|0
    0|0
    • aynen öyle annem maddiyatçı gül gibi kızsın neden onla evleniyosun.kendini yakıyosun diyo.ama halbuki sevdiğim kişiyi tam tanıyamadı ki.adam 25 yaşında kendine ev aldı 2 yıl onun kredisini ödicek.evlenince birlikte öderiz diyorum annem onun borcunu senmi ödicen diyo

• işte anlatamıyorum bunu.nisan da nişan gelecek yıl mayıs da düğün diyoruz bu kez annem nişan düğün arası çok uzun o kadar bkletilmez.isteyen adam düğünü yapar diyo deli oluyorum

• Annenle konuşmadan detaylı ve inatçı bi şekilde halledemezsin. Senin hayatın sonuçta.

• Ne yapsınlar açlık sefalet ıçınde yaşamasın rahat olsun dıye düşünüyor kotu bişey mı. Sende anne olunca anlarsın bır gun :)

2|0
    0|0
    • anlıyorum ama açlık olacak bişi yokki.adam evini almış ev kredisi borcu var 2 sene onu kafaya takıyo annem.evlenince birlikte öderiz diyorum bu seferde sen niye ödiyesin diyo.

• 1 yıldır bunu anlatmaya çalışıyorum anneme.nisanda istemeye gelicekler söz nişan planlıyoruz ama hala annem kendini yakıyosun diyo

• bılemıyorum ıyı analız edın hayırlısı olsun ne diyim.

• işte evlenmeye mahkum kalan kızları herşeyle elde eden erkekler 5 kuruş harcamadan hep kıza yıkarak bu mu doğru kardeşim sen kızsın sen niye erkeğin borcunu ödicen kendinden kısıcan , kendini kısıtlıyacaksın , sen daha rahat yaşamak için evlenmicek misin ?

0|0
    0|0
    • evin kredi borcunu bitirmesini mi bekleyelim doğru olan bu mu.eğer 10 yıl olsaydı kredi borcu 10 yıl mı beklememiz lazım

• senin iyi bir geleceğinin olmasını istiyor. ama bu durumda alınganlığı bir kenara bırakıp evleneceğin kişiyle geleceğini nasıl kuracağını annene anlat. onu ikna et. kadın senin için endişeleniyor. belki üzerinde çok baskı var. ama köprü sensin. ne annen ne de sevdiğin. o yüzden alınganlığı bırakıp güçlü ol ve iyi olacağına inandır. gerçekten iyi olacaksa. yoksa hiçbir anne kızının kötü bir geleceğinin olmasını istemez.

0|0
    0|0
  • Senin için endişelenmeleri haklı ama kararı sen verirsin. Seviyorum, pişman olmam diyorsan git sevdiğine. Ama en azından birazda olsa kendini garantiye al. En azından ev filan varmı alabilirmisin sonra diye bir sor.

0|0
    0|0
    • işte 25 yaşında ve evini aldı.2 yıllık kredi borcunu annem sorun ediyo.daha bi sürü borcu var diyo

• gece müdürü.30 milyar borcu var.daha düğün yapacak neyle yapıcak diyo

• Evi varsa bence fazla sorun değil. İçkisi kumarı yoksa olur. 30 Milyar düğün ile en fazla 40 falan olur. 4 Yılda falan biter borcu. Önemli olan kişiliği. Eğer borcunu ödeyecek bir tip ise kabul et. Bu kadar aileye bağlı olmayın.

• ana yüreği senin üzülmeni istemez ama onlarada devir değiştiğinide anlatamazsın

tecrübelerine dayanarak sana öyle ifadelerle anlatıyorlar,kalbini kırsan olmaz ne yapsan hata yani

1|0
    0|0
  • evlendıgınde parasızlık cekmenı ıstemıor ıste ne var bunda

0|0
    0|0
  • üzmezler aslında

siz üzülürsünüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• biz ne kadar büyürsek büyüyelim onlar için hala ilk günki bebek gibiyiz

biz desekte ben büyüdüm bana bırakın kararlarınmı desekte onlarınj içleri rahat etmez ve bunu çok görme bu normal bir durum sevglin için onları üzme

0|0
    0|0
  • Anneler aileler başından yaşanmışlıklar geçen insanlar ileriyi görebiliyorlar o yuzden önemli kim isterki kızını ipsiz sapsız işsiz birine vermek unutma para hersey değildir tabi ama varlık seviştirir yokluk dövüştürür...

1|0
    0|0
    • işte sorun şu ipsiz apsız değil .adam evini almış ev kredisi borcu var 2 sene onu kafaya takıyo annem.evlenince birlikte öderiz diyorum bu seferde sen niye ödiyesin diyo.

• bu zamanda çoğu kişi parayı düşünüyor yapcak birşey yok önemli olan sevgi hayla anlayamadılar

0|0
    1|0
  • sevgi-aşk karın doyurmaz ailen haklı

1|0
    0|0
  • ailenin bir bildiği vardır

1|0
    0|0
Yükleniyor...