Aranızda spor eğitmeni var mı?

aranızda spor eğitmeni, fitness hocası var mı? acil bir şey sormam gerek.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness eğitmeni değilim ama bilgimin bir miktar yeterli olduğunu düşünüyorum. Siz soruyu sorun eğer o konuda iyi bir bilgiye sahip değilsem sizi bilgilendiririm

0|0
    0|0
    • 45 kg ve 169 boyum var 18 yaşındayım, kas kütlemi artırmak istiyorum kilo alabilmem için bu yüzden evde nasıl bir çalışma gerçekleştirmeliyim, sadece squat yeterli olur mu?

En İyi Kız Görüşü

• Buyurun ben yardimci oliyim

0|0
    0|0
    • 45 kg ve 169 boyum var 18 yaşındayım, kas kütlemi artırmak istiyorum kilo alabilmem için bu yüzden evde nasıl bir çalışma gerçekleştirmeliyim, sadece squat yeterli olur mu?

• Isınma hareketleri yaparak evde Squat ve 1 çift dambil edinerek kas kütleni geliştire bilirsin. Kendine bir program hazırla haftada 2-3 gün yap.

• Agatha bana da yardimci olsana ozelden

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein ağırlıklı beslen squad ve plank hareketlerini yap :)

0|0
    0|0
  • Spor egitmeni degilim ama sporcuyum buyur?

0|0
    0|0

• Spor eğitmeni değilim fakat 8 yaşımdan beri sporun içindeyim. Sorunu sorabilirsin.

0|0
    0|0

• Kas kütleni arttırmak istiyorsan ağır kilolarla çalışman gerekiyor. Bunun yanında beslenmede çok önemli. Bilgin yoksa bunu evde yapman zor. Kendini sakatlayabilirsin.

• Buyur sor

0|0
    0|0

• Ağırlıklara çalışın

• Yardımcı olaiblirim

0|0
    0|0
    • 45 kg ve 169 boyum var 18 yaşındayım, kas kütlemi artırmak istiyorum kilo alabilmem için bu yüzden evde nasıl bir çalışma gerçekleştirmeliyim, sadece squat yeterli olur mu? ama basenlerimden çok memnunum geniş, küçülsün istemem.

• Hmm teşekkür ederim, bacaklarımı inceltmez diyorsun yani, bacağım ve basenim erisin istemem...

• Sanmıyorum ve tam tersi biraz daha şekillenebilir

• Buyrun Fitness hakkında yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

• ben genelde hep şeker ağırlıklı besinler tüketiyorum

• yanlış beslendiğni düşünüyorum. Kas kütlesi Şekerle değil. Proteinle tamamlanır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sor bakiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...