Sanal ortamlardan tanıştığınız biriyle ciddi bir ilişki düşünebilir misiniz?

Bu soru belki daha önce bi çok kez sorulmuştur..Lakin sizinle bi akıl fırtınası yapmaya ihtiyacım var. Sanal alemlerden (facebook,twitter vs.) tanıştığınız biriyle ciddi bir ilişkiye başlarmıydınız? Başlarsanız Bunu yakınlarınıza nasıl anlatabilirdiniz?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• yorumlara bakılırsa geneli netten bulmuş

ben açıkçası net ilişkisine karşıyım ama nasip tabiki olmaz diyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ewet başladım şuanki sevgilimle burda tanıştık ciddi düşünüyoruz yani ben enazından öyle..ailem bilmiyo yakınlar nasıl tanıştınız diyo bişi söleyemiorum kötü bi durum..

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım.. :D

Etki tepki meselesi, ancak real olması daha mantıklı fakat son sözü ''kader'' söyler ...

0|0
    0|0
  • böyle bi ilişki içindeyim ve cok memnunum. Sanal demek yanls olur buna brda tanısılmıs hayatın gercekliğne dokulms bi ilişki. Bilmesi gereken yakınlarıma anlatırkende zorlanılcak bseyı yoktu hayatımda bırının var oldugunu ve benım ıcın yerını onemını soylemem yetti.

0|0
    0|0
    • bunu yakınlarımıza söylediğimizde boşver olum internetten tanıştığın bi kızdan ne hayır beklenir.. seninle konuşan başkasıylada konuşur diyorlar..Bu da insanda acaba?'ya neden olabiliyor.

• karsımdaki insana kendim kadar gvendgım ıcın ne oyle konusmalarına musade ederım ne de boyle seylerı takarım.

• Olabilir.

1|1
    0|0
  • olabilir ...

0|0
    0|0
  • belli olmaz bu işler

0|0
    0|0
  • evet başladım tabi bu çok uzun bir süreç oldu ama şimdi o kadar mutluyum ki ben soranlara anlatıyorum anlatınca vay be diyorlar çünkü çok fedakarlıklar yaptı sevgilim bu ilişki için, asla böyle tanışacağımızı düşünmezdim ama kader işte,asla asla demeyin:)

0|0
    0|0
  • asla..olmaz..zaten kimseyle konusmam,inanmiyorum kimseye,..olmiyicagini da biliyorum..

0|0
    0|0
  • evet biz öyle tanıştık ve gayet memnunum ilişkimden... insan karşındaki onunda duyguları var sanalda tanışınca bu karşındakine ciddiyetsiz yaklaşman gerektiğini göstermiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim bir arkadasım o sekilde tanıstı ... kafa dengi birini bulursa (zaten cocuk icin karakter daha onemli ) maşaallah su anda 1 yılı doldurdular .. cok da iyi geciniyolar daha hic tartıstıklarını gormedim .. ondan once birisi ile denediler ... her gun kavga ediyodu .. bu ise okuldan tanıstıgı birisiydi ( internetten tanıstıgıyla su anda cok ciddi ailesi falan filan biliyo yani nisan soz durumları olcak bu yaz kısmetse )

0|0
    0|0
  • bence doğru zaman doğru insan ve nasip bu üçlem birleşince tanışma şeklinin bir önemi yok ben böyle bir ilişki yaşamak aynıca istiyorum etrafım yapmacık insanlarla dolu

0|0
    0|0
  • evet ciddi düşünürüm bana fark etmez. hiç bir ilişkimi de ciddiyetsiz düşünmedim bugüne kadar zaten. her ilişki ciddidir benim için

1|0
    0|0
  • Hic belli olmaz :-))

0|0
    0|0
  • Artık herkes imternette tanışıyor

Asıl internet dışında tanışanlar bana garip geliyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...