Lütfen biraz zaman ayırır mısınız arkadaşlar.

Arkadaşlar bundan 2 hafta önce sevgilimle kavga ettik, ama sıradan bir kavga değildi yani hayatım boyunca yaşayacağım ve yaşadığım en güzel şeylerin sebebi olan adam ara verelim dedi bana, sinirliydi haklı olduğu noktalar vardı ama yanlış anlamalarla dolu bir şey yüzünden bana olan güveni sarsılmıştı, oysa benim aklıma ondan başkası asla girmez.. her neyse, ara verdiğimizde başka bir şehirdeydi, hiç konusmadan 3 gün dayandım döneceği gün gara gidip onu karşıladım ama kaçta geleceğini bilmediğim için 5 saat ayakta bekledim onu, beklediğim gibi olmadı hiçbir şey, bizim aramızdakiler çok farklı olduğunu biliorum ama bana bir teklifte bulundu " ben seni çok seviyorum, her anımda ol istiyorum ama ilişkiye devam edersek bu olmayacak çünkü paranoyak oldum, her an seni araştırmaktan yoruldum sürekli seni düşünüp sürekli bunu bastırmaya çalışmaktan, izin ver ilişkimiz bitsin birbiirmizin hayatında en önemli insan olalım.." dedi yapacak birşeyim olmadığından ağlaya ağlaya kabul ettim.. ama ertesi gün buluştuk ve ben yapamıyorum seninle sevgili olmadan dedim, o da ısrarla istemediğini söyledi ve tamam devam edelim ama mutlu olmucaksın garanti ediyorum dedi. Ve ertesi gün buluştuğumuzda elini tutmak istedim elini çekti ve istemiyorum dedi, sonra biz kavga ettik sokak ortasında ve sana ayıracak 2 dk bile yok gidiyorum ben dedi ve gitti. O gece bir süre görmeme ve konuşmama kararı aldım ve o geceden itibaren 3 gün boyunca her gün o yazdı, aradı.. 3. gün buluşmak istediğini söyledi, red ettim ve elinde çiçeklerle eve geldi

yine konuşup üzülecek miyim dedim, sadece seni özledim ve en mutlu olduğum yere geldim dedi, yemeğe çıktık ama çok soğuk davranmak zorundaydım, o da aksine çok yakın davrandı çiçekler için teşekkür ettim gece aradığında o da daha güzellerine layıksın ama büyüyünce alıcam dedi, o gece rüya gibiydi üstünde 3 gün geçti, her gün sürekli konuşuyoruz, yarın ve ondan sonraki gün buluşuyoruz ancak şuan devam ediyor muyuz gibi bir salak soru soramıcağım için ve birbirimize bize özel olan bir iki kelime dışında daha sevgi sözcüğü kullanmadığımız için soru işaretleri oluşuyor bazen, kafam karışık yorumlarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar..?
Heey! kimse yok mu ? :(

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle birsüre devam et, ilişkiyi o kafasında sorguluyor zaten sen eğer ne oluyor halimiz vs. konulara girersen onun kafasındaki soru işaretlerine tekrar dönmesine yolaçarsın.

İlişkiniz yaralanmış bu noktada yapman gereken yaranın iyileşmesi için zaman vermek. Birkaç ay bu konulardan, ayrılıktan - beraberlikten veya gelecekten bahsetmeden sadece güzel zaman geçirin. Bunun dışında onun paranoyak olmasına yol açan her ne ise onlarıda azalt veya yoket. Arkadaşlarınla dışarı çıkmak mı, facebook mu bilmiyorum. Sonrasında aranızın iyileştiğini hissedersin ve ilişki normal moduna dönebilir. Eğer bu dönemde onu sıkar ve sürekli üstüne gidersen vermek istediği kararı vermesi için ona yardım edersin. 3 gün onu aramaman vs. kesinlikle doğru davranış onu arayıp sık boğaz etseydin çoktan ayrılmıştınız.

0|0
    0|0
    • Dediklerinde çok haklısın çok teşekkür ederim! biz birlikte yaşıyorduk şimdi böyle yalnız olunca insan sürekli düşünüyor ne oldu ne olacak diye, ama zaman saracak gibi yaralarımızı..

• Güzel.

O zaman yürür bu iş...

• Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bence boyle inis cıkıslar olması normal .. aslında ciftler dogru zamanda dogru fedakarlıkları yaparak guven arttırmalı ... ve kendisi kadar karsısındakisini de dusunmeli ... bence siz birbirinizi seviyosunuz .. karsılıklı trip olmus sanırım aranınza .. ama bence uzatmayın tadında bırakın ...

0|0
    0|0
    • Sevgi konusunda kimseye bu kadar güvenmedim ancak evet biraz inatla birlikte bazı şeyleri kırdık döktük sanırım, umarım başarırız düzelir, sevgimize yazık olacak yoksa.

• inşaallah hayırlısıyla hallolur ...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...