Spor hakkında yardımcı olur musunuuuz?

arkadaşlarr merhaba spora başladım b-fit diye belki duymuşsunuzdur amacım zayıflamak değill sıkılaşmak benim. boyum 156 kilom 50 yağ oranım ise %15 çıktı. ordaki spor hocası eskisi kadar sık diyet yapmamamı düzenli spor yapmamı söyledi. haftada 4 gün gidiyorum yarım saat boyunca durmadan kardiyo yapıyoruz,4 gün yeterlidir diye düşünüyorum fakat yememe ne gibi dikkat etsem sizce? eskiden çok kısardım kendimi şimdi mesela en ufak şeyi yesem psikolojik olarak suçlu hissetmeye falan başladım kendimi :(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeği bir kere hayatından çıkar. Ben mesele ekmek hiç yemem. Az evvel 100 gram tavuk sote yedim. Üzerinede tatlı olarak muz ve tahin pekmez yedim. Bitti. Akşama doğru acıkırsam bir ufak yeşil elma daha yer uyurum. Bunu elindeki imkanlara göre sen düzenlemelisin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeme ozaman cayi şekersiz ekmek yeme mesela

0|0
    0|0
    • zaten hayatımda 3 senedir ekmeğe ve şekere yer yok. sadece bazen tatlı yiyebiliyorum onu da hiç şekerli bir şey almadığım için ihtiyaçtan

• g-e-r-z-ek diyecektim

• @catlove oralar hep öyle malesef :( b-fiti cidden öneriyorum ya 1 hafta oldu benim ailemden ayrı öğrenciyim onların yanına geldiğim için 4 gün gidebildim. kendimi gittiğim zamanlar hep iyi hissettim şimdi aile yanı canım ne isterse ne sevsem yapıyorlar malesef hahah :D bir yorumlarına falan bak eğer ilgin varsa :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yarım saat çok az, yarım saat kardiyonun yanında yarım saatte ağırlık çalış. Protein ağırlıklı Beslen.

0|0
    0|0
  • Yumurta ye sabahları ekmek yeme bence.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olamam.

0|0
    0|0
  • Yeme o zaman

0|0
    0|0
  • Yeme bosvwr devam tosun 😊😂

0|0
    0|0
  • yag oranın ıyı neden o kdr cok kardıo yapıyosun sıkılaşöan ıcın agırlık çalısmalısn

0|0
    0|0
    • ya 30 kilo verdim bacaklarımın içinde sadece biraz yumuşaklık ve sarkıklık var onun dışında memnunum zaten platformlarda squat lunge tarzı hareketler yapıyoruz aletlerde zaten orta ya da son seviyeye ayarlı

• agırılık çalısmanı artır kardıyonu azalt

• Squat falan yapıomusun 😊

0|0
    0|0
  • Yağlı şeyler yememeye çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de yapmıştım b-fit :) 1 ayda toplam 44 cm incelmiştim 1 ayda etkisini görürsün ekmek, yağlı yiyecekler ve şekerden uzak dur yeter :)

0|0
    0|0
  • Maşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...