Hiç bir tanıdığınızın sevgilisini baştan çıkardınız mı?

Hiç bir tanıdığınızın sevgilisini baştan çıkardıızmı, başkasının aşkına sahip oldunuzmu?

Güncellemeler:
Buradaki tepkileriniz güzel, çok hoş. Bende taraftar olduğum için sormadım zaten ama neler var neler. Hergün duyuyoruz. Bir sorayım dedim o kadar,kızmayın:) Soru nereden aklıma geldi; Dünmüydü hiç bekaret bozdunuzmu gibi bir soruya neredeyse tüm erkekler hayır ne ayıp gibi cevaplar vermiş. Normal bir soruda bir ilişkiniz olduğu halde ben buradayım beni ara vs gibi bir sürü sulu yorumlar görüyoruz hani! Peki neden?
Bu soru en yakın arkadaşınız içinde değildi, herhangi tanıdığınız biri dedim,ama pek yanlış anlaşıldı nedense!

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sorun beni gülümsetti :)

Güncelleme dehşet zaten

cevap: hayır

Yuva yıkanın yuvası olmaz derler

1|0
    0|0
    • Bravooooooooo:)

• moralin ,iyi olsun :)

kendine iyi bak

• Teşekkürler:)

• arkadaşımın sevgilisinin gönlü hal ve hareketleri baktım ki bana doğru kayıyor du , ve arkadaşım da sevgilisini seviyordu , bu yüzden arkadaşımla ilişkimi kopardım o gün den sonra ikisini de hiç görmedim .

0|1
    0|0
  • Arkadaşımla kesinlikle sevgilisinin buluşacağı yere gitmem

ve kimsenin sevgilisini ayartmam işim olmaz bana ters

1|0
    0|0
  • Böyle bişe yapmayı geçtım düşünülemez bile.. Arkadaşımın sevgilisi herzaman yenge bacı abla kardeş olmuştur öylede olmak zorunda..

1|0
    0|0
  • olmadım olmak da istemem

1|0
    0|0
  • kimseyi bastan cıkaramadım kı :) baskasınınkıde onundur.kimsenin hiç birşeyine goz dıkmemek lazım

1|0
    0|0
  • Bize gelmez :-)) hicte gerek yok zaten :)

0|0
    0|0
  • İyice B*kunu Çıkardınız.

0|0
    0|0
  • yok amaa soyle oldu arkdasımın sevgılılerı bnle olmak ıstedıler zorlada olsa olduk yapacak bısı yok

0|0
    0|0
  • Bu sorudan sonra, baştan çıkarılmayı hak ediyorsun.

0|0
    0|0
  • nasıl yani ya...

0|0
    0|0
  • Sevgilimin arkadaşını baştan çıkardım ben

0|0
    0|0
  • Hiç o.ospuluk yaptınız mı demenin dolaylı anlatımı :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• cevapları okudumda ne saçma. başına gelmeyen geniş geniş konuşuyo. büyük konuşmayın! şuna baştan cıkartmak demiyelimde bişeyler hissetmeye başlamak diyelim.. o... la hiç alakası yok hersey insanlar için olabilir.

1|0
    0|0
    • cocuk yakın arkadasının sevgılısıykn bırsyler hıssetmeye baslıyorsan kendını dızgınleyeceksın.ama dızgınleyemeyıp onu elde etmeye ugrasıyorsan evet bunun adı orspuluktur.lakın genelevdekı kadın orspu damgası yıyorsa bencede buna orspu denmemeli.cunku genelevdekı orspu bu ısı ekmek parası ıcın yapıyor.ya bu kız nıcın yakın arkadasının sevgılısını ayartıyor.sadece kısa bır heyecan ıcın.sevdıgını dusunyor ama onun kı sadece heves,ılgının ustunde olmasını ıstıyor.simdi hangısı daha orspu karar senın

• çok büyük konuşuyosun sen. kendini dizginliyemiceğin kadar büyük aşklar olabilir. iyi bişey demiyorum onaylamıyorumda ama olursada kimseye bişey söyleme hakkı düsmez düşmemeli cünkü onun yerinde değilsin ve emin ol çok arkadaş gördüm aşka değişilebicek.

• sadece guluyorum sana.her sey ınsanın kendısınde bıter.ınsan kendını dızgınlıyemıyorsa ve duygularına yenık dusuyorsa zaten hıcbır sekılde mutlu olamayacaktır.cunku sureklı duygularına yenık dusen bır ınsandır.ınsanın hayatta bır durusu olmalı ve bu cızgıde yurumelıdır.

• Ayıp be.. Abartmayın artık..

1|4
    0|0
  • var öyle kişilikler

1|0
    0|0
  • Hiç aklıma gelmedi böyle birşey bugüne kadar yapmam da zaten.

1|0
    0|0
  • ben tovbe diyorum :)

ama bunu yapan bı cok kısılıksız bılıyorum.

0|1
    0|0
  • hayır aksine cok mesafeli davranırım. kimsenin sahip oldugunda ait oldugunda gözüm yok

0|1
    0|0
  • Hastamiyim ben? Neden elin adamini bastan cikarticam edep yahu.

0|1
    0|0
  • allahıma şükürler olsun ki o kadar karaktersiz değilim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...