Manuel Fernandes mi Wesley Snaijder mi?

sizce hangisi daha faydalı ve istikralı

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki Sneijder... Sneijder Gittiği her takımda istikrarlı bir performans ortaya koydu ama Fernandes Beşiktaş hariç hiçbir takımda istikrarlı olamadı hatta Fernandes transfer edildiğinde hep yedek kalıyordu patlamayı geçen senenin son maçlarında yaptı Sneijder Hollanda Milli takımının Kaptanı ve 10 Numarası 2010 da Dünayının en iyi oyuncusu seçilmesi lazımdı ancak Messi hayranlığı yüzünde o ödülü kaybetti

1|0
    0|0
    • sallama biraz sallama fernandes everton'dan valencia'ya 20 milyon euro bonservis bedeliyle gitti ama gece hayatı fernandes'i bitirdi sonradan bjkde aklı başına geldi,şuan oyun olarakta 5 tane sneijder eder sneijder'i ajaxtan blirim..

• He canım öyle nede olsa kendi takımında karşılaştıracak oyuncu yok diye bana fernandesi övüyor

• Felipe Meloda Juventusa 25 Milyon Euroya transfer oldu herşey para değil Sneijder gittiği her takımda banko oynadı iyi performans sergiledi Fernandes Bjk hariç hangi takımda iyi oynadı

Kızlar Ne Diyor 8

• Fernandes tabiki.adamı 5dk seyredin yetiyor bu cavabı vermeye .ki bazı gs li arkadaşlar da tarafsız davranıp Fernandes demiş.çünkü doğru Sneijder geldi geleli bir şey yapmadı.uyum sağlaması bu kadar uzun sürmemeliydi.

0|1
    0|0
  • fernandes adamın dıbıdır galatasaraylıyım dememe gerek yok

1|0
    0|0
  • Şuan Fernandes... Tam uyum sağlayınca Sneijder..

1|1
    0|0
  • Tabi ki Fernandes oyun kurucu bir nevi bu kadar benimsemesi takımı harika.

Ayrıca Snaijder geldiğinden beri uyum sorunu yapşıyor bu kadar uzun sürmemeliydi.

0|0
    0|0
    • öyle düşünmüyorum Sneijderin kalitesi kariyeri zaten yeter fernandes eskiden zokoranın yedeğiydi hatırlatırım ayrıca adam izik oalrak henüz kendinde değil Sneijder hem geleli çok olmadı bence zamanla takıma alışıp gerekenleri yapıcak ki zaten hzır olmamasına ragmen şimdi bile iyi işler yapıor

• Fernandes dedim.

Gsliyim

0|1
    1|0
  • Manuel Wesley'den daha azimli

0|0
    0|0
  • bilmem kararsızım

0|0
    0|0
  • wesli sneijder

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Fernandes varken Sneijder demek saçmalamaktır.

TOKİ den ev alsın taksidini ödeyelim

1|0
    0|0
    • sonsuz artılarrr:)

• ayıp ediyorsun renktaş:))

kul fanidir yol mukaddes elbet verilecek son nefes ne selcuk ne meireles ortasahada tek adres otomatik deği " MANUEL FERNANDES " !... Tokiden daire al taksitlerini biz ödeyelim Manuel Fernandes !..

• bence de süper.. çarşı bestelerde kendini de aştı:))

• Şu anki form durumlarına göre Fernandes.

0|0
    0|0
  • wesley takıma daha yeni geldi bunu sormak biraz için biraz erken takıma adapte olması falan ama fernandeste müthiş bir futbolcu şunanda süper ligde top koşturan en kaliteli futbolcu diyebiliriz :)

0|1
    0|0
  • Manuel Fernandes

0|0
    0|0
  • Sneijder

0|0
    0|0
  • Ben bi Beşiktaşlı olarak Sneider'i beğeniyorum fakat Fernandes dicem ama Sneider daha yeni geldi takıma adapte olması Türkiye ligine alışması falan hemenden daha bu değerlendirmeyi yapmamak lazım daha şurda 3-4 maç oynadı karşılaştırmak hata olur uzun dönemli oynadığında ona göre belkide Fernandesten de faydalı olur. farklı tipte oyuncular ama şu an için Fernandes bu ligin orta alanda en iyisidir.

0|0
    0|0
  • gs lıyım ama fb-besıktas macında fernandes süperdı

0|0
    0|0
  • Aynı bölgenin oyuncuları mı onlar bilgim yokta fernandes hakkında?

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim,fenerbahçe'ye hangisini alırsın deseler hiç sorgu sual sormadan fernandes'i kaparım,hastayım o adam yok böyle oyuncu yaa..

0|0
    0|0
  • tükiye performanslarına bakarsak karşılaştırmak adil olmaz. biri 3 yıllık diğeri 1 aylık oyuncu.

genel kariyerlerine bakacaksak karşılaştırmaya çalışmak komik olur.

0|0
    0|0
  • Fernandes...

Not: Galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Fernandes tabiki..

0|0
    0|0
    • Edit = sneijder daha yeni olsada, ilerleyen zamanlarda fernandes kadar takıma katkı yapabileceğini sanmıyorum..

• Wesley Sneijder daha yeni geldi ki Galatasaraylıyım ama şuanlık fernandes diyorum

0|0
    0|0
  • Orta Sahada Tek Adres Manuel Fernandes

0|0
    0|0
  • ferno tabiki

0|0
    0|0
  • Bütün Türkiye en iyi ortasaha Fernandes diyo.Anca hazımsız cinconlular Sneijder der

0|0
    2|2
  • Manuel sanziman.

0|0
    0|0
  • Fernandes

0|0
    0|0
Yükleniyor...