Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?

Eğer bugün seçim olacak olsa, en son olayları da gözönüne alarak, oyunuzu hangi partiden yana kullanırdınız?

• AKP
    13% (3)26% (9)21% (12)Oy Ver
  • CHP
    57% (13)43% (15)48% (28)Oy Ver
  • MHP
    30% (7)31% (11)31% (18)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Fuck the SİSTEM Türkiyede parti yok.! ülkeyi parcalıyolar adamların kılı kıpırdamıyor..

ATATÜRK gibi birisinin gelmesi lazımm :( nerdee..

1 tek subak için menemeni yakan..

Bizimkiler teröristle anlaşma yapıyor.!

5|6
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Bu ülkede AKPye devam oy verilirse gelecek secim lerde Öcalan hapisden cikar, Parti kurur ve Cumurbaskani secilir.

Ülkemizin Generallarini ve ona karsi asigini acani hapise soktu zaten.

Ben olsam ya MPHye yada CHPye oy vererim

5|3
    0|1
  • Gönlüm mehepe'de bile olsa cehepe'ye verirdim :/ sırf akepe insin diye..

4|4
    0|2
    • Aynen. Bitirdi AKP bu ülkeyi ...

• her yerde böyle bi' allah'ın kulu çıkıp akepe'ye vericem yazmamış, oy zamanı diyosun ki tamam bu sefer bunlar inecek, bi' bakıosun adamlar %50 alıyor anlamış değilim :/

• evet aynen öyle çünkü yıllar önce ölmüş insanların da ismini oy listesine yazıyorlar. bunlar yolsuzluk partisi yolsuzluk amaçları olmuş. oy kullanma günü gelince de yolsuzlukla iktidara geliyorlar

• Chp

4|4
    0|3
    • Chp fikirlerime daha yakın ama son olaylar doğruştusunda onlar da sapttıı.. Şu imralı olayında falann.. Yine de dediğin gibiyse Chp tabi..

• imralı (terör örgütüyle pazarlık) olayıyla ilgili gerçekler için yandaş medya çarpıtma haberler yapıyor. hürriyet, milliyet ve sabah gazeteleri tamamen tayyibe bağlı. daha tarafsız muhalif basını takip edersen pkk ile pazarlık sürecini ve tutuklu komutanlarımızın durumunu görebilirsin. şu an tavsiye edebileceğim gazete Sözcü.

• sözcü iyidir okuyun gerçekleri görürsünüz

• AKP ye verMEyeceğim

5|2
    0|1
  • Merhaba Herakless,

Canları cehenneme hepsinin, yeri geldiğinde bu ülkeye güzel birşeyler yapmak için değil rekabet ve çıkarlar için boş sözler konuşuyorlar,

2|0
    0|1
    • merhaba.. orası öyle ama bence akp olmasın da kim olursa olsun. yoksa ülkemiz öcalanın yönettiği bir ülke olacak

• Belki başka bir parti, bu ülkeyi kötü kişilerin yönetmesinden kurtara bilir ama, bu onunda çok iyi olduğu anlamına gelmez sanırım :(

Bize büyük bir şans lazım diyerek, herşey inşallah güzel olur demekten başka birşey düşmez bana, iyi günler

• inşallah hakkımızda hayırlısı

• AKPye oy vermek sehitlerimizin suratlarina tükürmek gibi. Bu nedenle AKP oylarinin cogunu Anadoludan aliyor.

3|1
    0|1
  • CHP'ye verirdim.

4|4
    3|3
  • Hiç bir parti çünkü bana göre hiç birisi doğru düzgün davranmıyor düşünceleri savunmuyorum ama ATATÜRKÇÜYÜM sadece saygı istiyorum sevmeyen olabilir ama saygı en önemli unsurdur yani partilerin hiç birisi bunu yapmıyor.

1|0
    0|1
  • %100 Akp ye vereceğim...

heyecan yok müeebet verseler akp ye oy atmam inadına CHP

4|1
    0|0
  • lütfen akepe ye oy veririm diyenler bunu sadece oy vererek değil de cevap yazarak da belli etsinler ben de onları engelleyim.

1|2
    0|0
  • Hiç birine oy vermedim vermem. O vebalede giremem. Medyanın özgür olmadığı dünyada medyaya güvenip oymu kullanıcam ?

0|0
    1|2
    • kullanmalısın kullanmamak yanlış

• bir yere varabilir misin? hayır

• Vicdanım rahat öleceğim günü bekliyorum.Güdümlü füze değilim koordinatlarımı kendim belirlerim. Bana bırakılan emanet te bir kese altın değil.

• dünde MHP idi bugünde MHP umarım yarınlardada MHP olur

3|2
    1|3
  • Öcalan yakında parti kurar, başımıza cumhurbaşkanı olur.

3|1
    1|1
  • Bu zamana kadar MHP ye oy verdim. Ancak son zamanlarda sesini duyamıyorum. Devlet Bahçeli dürüst bir siyasetçi olabilir ancak parti başında Sinan Oğan gibi birini görmek isterim. CHP de Kılıçdaroğlu pasif kalıyor Muharrem İnce gibi bir başkamn yakışır.

Bu kez HEPAR düşünüyorum. Masaya elini vurduğunda sözün dinlenecek .Hitabet sanatın yüksek olacak. Sözlü konuşmanın yanı sıra beden dilinide kullanacaksın .

Bin oyum olsun 1 ini AKP ye vermem .

1|1
    0|1
    • ozaman chp ye kullanılmalı ki akp iktidardan düşsün. hepar a verirsen bunlar düşemez.

• Senin oyunla akp başta değil vermesende olur... Bunca zaman başta kötü siyaset yapsa halk akp ayakta tutmaz bunuda böyle bilesin...

• evet ama şuan o partiye oy veren azınlıkta. henüz gözönünde bir parti değil. enazından iktidardan gerçekten akp düşmanıysan iktidardan düşürtülmeli sonra hepar a kullanmalısın. amaç iktidardan düşürmek. yoksa istediğimiz gibi dogru düzgün bir başbakan yok maalesef

• oy pusulasina nah resmi cizip oyle atardim

3|2
    0|3
  • İşçi Partisi

1|4
    1|3
  • Kararsızım... Hiç biri adam değil ama... Bilmiyorum AKP derim yada kullanmam oyumu...

0|1
    3|8
    • ozaman sen kullanma oyunu sana kalsın.

• onlar da mükemmel değiller ama akp nin yanında daha tercih edilebilir bi parti

• Herkesin tuttuğu kendine :) bakıyorum tek AKP diyen benim ama ndense %50 oy AKP acaba buraya diğer partiler diyen oy zamanı doğruyu mu görüyorda AKP diyor? :) Ben bunu derken AKP sempatizanı değilim ondan da soğudum ama diğerlerine de wermeyeceğim kesin ya AKP ya oy kullanmıcam ... (bana faydası yok ben bakarım ekmek parama yaşamıma :) )

• cccMHPccc milliyetçi hareket

2|3
    0|4
  • hıc bırınee tabıı kı

0|1
    3|1
  • Bu bedenden can çıkıncaya kadar M.H.P oy verecem

2|2
    0|4
  • 0|0
    0|1
  • Olay olabilir her ülkede olan şeyler.. Tabiki akp

0|1
    3|5
    • her ülke, vatandaslarının hayatlarına mal olmuş bebek katili denen vicdansızla aynı masaya oturuyorlar, evet.

• Sizin gibilerine ıllede nefsin diyen siyasetci gerek uzatmaya degmez anlayamazsınız ecevit borcla indirildi akp borcu sıfıra düşürdü onu bir gözden geçirin konuşun...

Valvaka kızların peşinde kosupda adını bana takma aynaya baktın kendini gördün sen:D

• google a yaz bakalım şuanki borç ne kadarmış ne kadardan nereye çıkmış. arastır öyle gel

• AKP'ye oy veririm.

0|1
    3|6
  • hitlere

1|0
    1|4
    • tamam kızmayın bence bu ülkeyi ingiltere 1. elden sömürmeli. 10 yıllık sömürse bişi olmaz la.

• Türkiye Akp düşmanı ama oy olsa akp çıkar sandıktan en çok.. İroni

• Hitlere demiş geyik yapmış eksilemişler, kesin akplidir bunlar. kdjsfkl

• Hiç oy kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.

0|1
    5|10
  • esra ceyda cicişler

0|0
    1|6
  • En son Hepar'a verdim yine ona vereceğim.

1|1
    0|1
  • CHP tabikide.

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• chp ye oy verırdım

5|3
    1|2
  • Sol görüşlüyüm ve Atatürkçüyüm son olayları düşünerek cevap veriyorum bulunan partilerden hiç birine oy vermem .

4|2
    1|0
    • kullanılmayan oylar oy oranı hangi partinin yüksekse onun işine gelir. şu halde vermediğin oy akp yi sevindiriyor.

• arkadaslar oy kullanın en kötü akp ve bdp dışında istediğinize basın ki bunlar basımıza gecemesin

• Kullanılmayan oylar hiçbir şeye yaramıyor inan.Oyunu kullanmalısın çünkü kullanılmayan oylar hile ile iktidara gidiyor.

• akpye vermeyeceğim kesin..

3|4
    1|0
  • Oy kullanmaz isem AKP nin işine gelir , bende Osman Pamukoğluna vericem oyumu ...

2|2
    1|0
  • dün de bugün de yarın da MHP

3|3
    0|3
  • Ülkücüyüz. link

4|2
    0|3
  • Hepar'a vericem oyumu.

3|1
    0|0
  • Milliyetçiyim ama Mhp ye de atmam

3|2
    0|0
  • Yalan yk bdp

1|3
    3|5
  • mhp ...:):)):

2|2
    0|3
  • Anasını satım partilerin.

0|1
    0|0
  • PASOK

0|0
    0|0
  • akp yönetimde oldukça başımıza daha neler gelecek.türklüğün,türk milletinin sonunu getirecekler.gerçekleri neden göremiyorlar anlamış değilim.illaki yönetim değiştikten sonra dank edecek kafalarına ama iş işten geçmiş olacak.milliyetçiyim fakat sırf akp inişe geçsin diye chp ye oy verebilirim.

2|1
    0|0
    • en dogrusu olur. mhp li olanların bile chp ye oy vermesi gerekli artık. bunları iktidardan düşürmek için el birlik olmalıyız. mhp si chp si yok bu işin. akp bdp ve chp mhp liler olarak ikiye ayrıldık

• galiba bu yol bunu gösteriyor

Yükleniyor...