Nişanla düğün arasını uzatmak

Arkadaşlar,

Nişanla düğün arası ne kadar süre olmalıdır.1-2 sene nişanlı kalınması mı doğru yoksa arayı uzatmadan evlenmek mi?

Güncellemeler:
Nişan tarihi ile düğün tarihi arasındaki zaman dilimi 1 yıldan fazla olabilir mi?
1 yıldan fazla olmaması için erkek arkadaşıma bunu nasıl anlatabilirim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• nişanlamasaydın sevgili olarak süreyi uzata bilirdin bence çünkü aranızda olan bir ilişki ve daha heyecan verici olabilirdi buluşmalar gezmeler vs ama şimdi nişanlısınız ve araya ailelerde girdi he uzun olabilir ama gelip gitmeler daha rahat buluşmalar daha rahat olacaktır paylaşımlarda oyle belki evlenmeden bir birinizde kalmalar tamm aşırıya gitmeyeceğini hissettiriyosun ama fazla uzun nişanlılık dönemi bazı saçma ve istemediğin sorunlar doğurabilir 1 yıl nişanlılık en ideal dir daha kısa olursa daha iyidir bence karar senin .

0|0
    0|0
    • uzarsa ne gibi sorunlar olabilir?

• yok öyle bişey ya yandığın falan akışına bırak halolacaktır ferah ol

• işte hallolsa amenna ama iyice sarpa sardı hayır olsun bakalım

Erkekler Ne Diyor 8

• bence sana söyliyim nekadar uzarsa nişan okadar bozulma olasılığı artıyor düğün o bu derdi iki tarafıda geriyor sizde gerilip tartışıyonuz soğuklukla beraber uzaklaşıyonuz bir gün geliyor olmuyor diyip atıyonuz yüzüğü hep bir söz vardır nişanlı kızı fazla tutmucan

0|0
    0|0
    • ne gibi sorunlar yaşanabilirki nişanlık uzarsa

• Ertesi gün evlenmek ister gibi sorulan bir soru olarak görüyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz, 4-5 sene nişanlı kalanlar bile var. Siz edepli olduktan sonra 4-5 sene de nişanlı kalabilirsiniz sorun değil. Erkek arkadaşın kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • olmaz diye bir şey yok. 5 yıl da nişanlı kalabilir insanlar ama tecrübe ettiğim için söylüyorum. nişan ile nikah arasındaki süreyi uzatmak çok sancılı oluyor. bence 1 yıl bile uzun olur

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımla nisan da nişanlanıcaz allah izin verirse ama düğünü bi sonraki yılın mayıs haziranında yapalım daha sağlam bir temele oturtmuş oluruz.her şeyimizi rahat rahat alırız borçlarımı kapatırım diyo

• erkek arkadaşın iyi niyetle kendince öyle düşünüyordur ancak borcu olan düzenini kuramamış bir adamın ilişkisini söz, nişan gibi resmiyete dökmesine taraftar değilim. mutlaka bir yerde sorunlar çıkıyor. ben bu hataya düştüğüm için herkese fikrimi paylaşıyorum ne olursa olsun hakkınızda hayırlısı nasılsa öyle olsun.

• borcu ev aldığı için kredi borcu var.onu beraberde öderiz diye düşündüğümü ona belirtiyorum zaten.

• 2 sene nişanlımı kalınırmış.. Mesela ağustosda 2013 nişan haziran 2014 de düğün olabilir.

Düğün ile nişan arasında en fazla 8 ay olmalı bnce.!

0|0
    0|0
  • ya bence olum tatlı yönlerini ona anlat anlamadım ya asıl erkek yarın olsun ister niye uzatıyoki

0|0
    0|0
    • borç yönünden biraz hafifleyip evlilikte rahat olmak istiyo

• kışa dogru nışan yaza dogruda dügün 1 yıl fazla bıle bence

0|0
    0|0
  • 6 7 ay yeter bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şartlara ve kişilere bağlıdır

0|0