Kapıda kalmışsın gecenın bir yarısı

gece 11.30 çöpü çıkarayım derken pattt kapı kapanıyo...yanlız yaşıyosun.üzerinde bi tayt ve atlet tarzı bi tişört...ilk arıyosun sevgilini açmıyo ev arkasını arıyo onu istiyosun.sarhoş diyo...sen alllah kahretsin deyip kapatıyosun telf nu sonra o kankası açıp sana azına geleni veriyo. ve sana zorda kalsan bana söylerdin yalancı diyo...sevgilin evinde sızmış...ertesi gün ne derdin o sevgiliye bi bayan olarak

Güncellemeler:
sevgilim arayın ca ne diyim şimdi

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün kredi kartları 24 saat çilingir gönderir. Anahtarı unuttun ama telefon her nasılsa elinde :) Ara müşteri hizmetlerini 20 dakika sonra evdesin , napıcan sevgili mevgili yardımlarını ? Gelse ne olacak kapıyı kırarak mı girecek içeri ? Yani senin bu konuda bir tuhaflık var, derede su akarken yağmurdan su toplamaya çalışman pek anlaşılır değil ki , sevgilin de o kafayla bile saçma bulmuş anlattığını.

Bu arada sabaha kadar donmadın mı ? Kapıda mı yattın tamam kapıda kaldn da ?

0|0
    0|0
    • kredi kartı yok...erkeksin ya sana tabi saçma gelir...çilingir çağırdı aşşadaki bakkal

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer sık sık bu durumla karşılaşmıyorsa adam sızmış kalmış ne diyeceksin ki ona , Neden içtin mi ? Yada benim zor durumumda yanımda olmadın mı diyeceksin ... Adama söz söyleme . Böyle şeyler herkesin başına gelebilir olsada insan kendini kötü hisseder , sen kendine nasıl saydırdın asıl sen onu söyle :))

0|0
    0|0
    • o ev arkadaşı bana diyoki eğer bi sıkıntı olsa ona söylemez banada söylerdin...ulan sen kimsin...allah kahretsin diyip kapattım sevgilin sarhoş diyince...bana açmış kankası arama beni bi daha diyo pislik...

• dün başıma bunlar geldi kankan bunları söyle seni aradım ulaşamadım bu ne sorumsuzluk derim karşılıklı sevgi varsa devam edeceksen acil bir durumda onu aramayacağını aklına yaz başın sıkışınca kende başının çaresine bak. bence o adamdan hayır yok gibi geliyo bana

0|0
    0|0
  • ozaman katlanacak ve burda millet sormayacaksın ne deyim sevgilime şimdi diye. herşeyi kabullenmişsin hem toz kondurmuyorsun hem şikayet ediyorsun diilmi ama

0|0
    0|0
  • hay ben senin kalıbına tüküriyim adam dedik kolumuza taktık bi de seni yanımızda gezdiriyoruz.

0|0
    0|0
  • sevgiliyi birakip yardimima kosan bakkal ile ciddi birseyler dusunurdum D:

0|0
    0|0
  • Eve nasıl girdin orayı merak ettim.

0|0
    0|0
    • BAKKALDAN RİCA ETTİM ÇİLİNGİR ÇAĞIRDI...ÇOK ÇARESİZ HİSSETİM KENDİMİ

• Geçmiş olsun... işte her kadından farklı uzvu olana erkek demenin mantıklı bir örneği.

• Ağzına geleni veriyo kısmını anlayamadım :))

0|0
    0|0
  • söylenecek seyi söylemişin zaten allah kahretsin )))))))

0|0
    0|0
  • Sevgilin hangi evinde sızmış. Kaldırın şu soruyu ya ne biçim Türkçe bu daha konuşmayı beceremiyo

0|0
    0|0
  • allah belanı versın dıceksın bn kalmısım dısarda sen zıbarıyorsun

0|0
    0|0
  • açma bile telefonu bir sür e çiçekle çikolata ile gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman olan bir seymi bu ? Adam icmis iste sansizlik basina böyle bir sey gelecegini bilse icermi , sen hirsini ondan almak istiyorsun belli ama bence gerek yok eve girmissin ! Basina nelerin geldigini anlat sadece ;)

0|0
    0|0
  • rüyamı gördün? yazdığından bişey anlamadım?.

1|1
    0|0
  • fena şeyler olmuş

0|0
    0|0
  • çöp çıkarırken telefonun da yanında mıydı?

bir de eve nasıl girdin geri?

konuyu da anlayamadım :(

1|1
    0|0
  • Erkek demezdim ben artık ona.

Bir fino bir süs köpeği adeta.

1|0
    0|0
  • bence herseyıı oldugu gıbı anlat

0|0
    0|0
  • s*ktir git derdim yüzüne bile bakmazdm. o tarz insanlarla uğraşıp başımı ağrıtamam.

0|0
    0|0
  • ayrılırdım ona şimdi laf anlatıcaına ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • bu nasıl hikaye gibi:)

0|0
    0|0
  • Anlayamadım ne olduğnu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...