Burak Yılmaz gerçekten 40ml Euro eder mi?

Arkadaşlar bence Burak Yılmaz'ın fıyatı 25 ve 30 arası olabılır ama 40 ml Euro çok fazla geldı bana. Yanı eğer GS başkanının dedığı gıbı 40ml Euro gelmezse galatasaray Burak'ı satmaycak mı?

Güncellemeler:
Burak Yılmaz UEFA.com tarafından şampıyonlar lıgınde grup maçlarında en ıyı oyuncu seçıldı hatırlatırım

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Burak Yılmaz 2010-2011 sezonunda 19 gol geçen sezon 33 gol bu sezon ise ligde 14 Şampiyonlar liginde 7 gol bu adama Fenerbahçe ya da Beşiktaşlı arkadaşlar laf atıyor çünkü kaçan balık büyük oldu karakterden hiç bahsetmesinler kendi golcüleri kendini yere atmıyormu?O kadar çirkef oyuncuları varken Burak´a laf atmaları ilginç Bonservisine gelince 40 Milyon Euro bana çok fazla geldi 20-25 arası iyidir

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya tututmuşlar karakteri karakteri diye.. Ne istiyosunuz adamdan ne bekliyorsunuz yani beğenmiyosanız izlemeyin arkadaşım .. CL de iyi bi performans sergiledi beğeniliyo diğer ülkeler tarafından da..Çok mu değil mi orası tartışılır.. Satılmasın ama şuan..

3|3
    0|1
  • son golü güzeldi

0|0
    0|0
  • fazlasıyla eder

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 29

• burak 40 ml ise sabri 100 ml eder

0|0
    0|0
  • Demek ki Burak Yılmazı satmak istemiyor.

0|0
    0|0
  • GS dünya yıldıı drogba yı ne kadara aldı snajder i ne kadara aldı BJK fernandesi ne kadara aldı FB kuyt u ne kadara aldı da (bunlar dünya yıldızı) GS burak ı 40 milyona satacak? ŞAŞARIM :) FALCAO mu bu? o okadar felan ediyo bırakın ALLAH aşkına burak TÜRKİYEDE oynasın zaten gitmesin baska bi yere

0|0
    0|1
    • giderse pek basarılı olacagını sanmıyorum şekil a Hakan ŞÜKÜR başarılı torino ya gitti torinolu şaban olarak döndü :))

• menşei türk olduğu içn etmez.. bi ispanyol olsa 50-60 da ederdi

0|2
    0|0
  • burak yılmaz 5 milyon euro eder

0|0
    1|1
    • Şakamısın kardeş

• 5 değilde en fazla 10-15 arası eder piyasa değeri yükseldi şu son şampiyonlar ligindeki perormansıyla bu arada GSli değilim onu da belirteyim. ama arkadş çok abartmış 35-40 diyor yok artık diyorum ben.

• burak'a taş çatlasın 10 verirler taş çatlasın bana kalırsa rus kulupleri dışında hiçbir avrupa takımı burak'a o paraları vermez! bidefa avrupalı sadece gol attıgına bakmaz gol dışında neler yaptıgına bakar! burak'ta ne teknik var,ne gç var,ne adam geçme özelliği var yani gol atma dışında hiçbir özelliği yok! şaşıyorum zaten bu kadar yeteneksiz olupta nasıl bu kadar gol attıgıına! ayrıca liverpoolu yöneticiler gs manu maçında burak'ı izlemeye gelmişlerdi ve dedikleri aynen şu : bu adam elp'de ceza sahasına giremez.

0|0
    1|0
  • Burak eğer fransız, arjantin,brezilya,portekiz vs. vatandaşı olsaydı yine etmezdi :) ama ona yakın teklifi yapan takımlar çıkabilirdi..

0|0
    0|0
  • Bekir İRTEGÜN ümn golü de uefanın güzel goollerinden eder mi bekir bi 10 milyon ? :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hiçbir futbolcunun bu kadar etmemesi lazım ya neyse.

0|0
    0|0
  • Gsliyim. Burak o kadar etmez. Sadece bu sezon iyi olduğu için yüksekten bir fiyat açtı Başkan. Daha uygun bir fiyata satabilmek için. İnşallah bu sene ona yakın bir paraya giderde, milletin başına patlar. Servet gibi olmasın. :).

0|0
    0|0
  • en fazla 27mil euro eder.

schalke maçında gol atarsa, gs çeyrek final oynrsa 27 den aşağı satmamalıki zaten 5mil euro ya aldık.

her futbolcunun bir alıcısı vardır adama lazımsa basar parayı alır.bunun için fiyatta indirime gitmemek lazım

0|1
    0|0
  • 10 milyon Euro bile etmez bu adam bence..

veren varsa daha fazlasını bence versinler, sonra pişman olmasınlar..

0|0
    0|0
  • Yahu anlayın işte Burağı satmamak için o kadar yüksek söyleniyor. Normalde 40 etmez ama 15-25 arası eder

0|0
    0|0
  • Burak'ın şu hali 30 değilde 25 yaşında olsaydı 40 milyon ederdi

0|1
    1|1
  • Burak Yılmaz'a 15 milyon veren olursa direkt satsın.Oyun zekası çok kötü.Avrupadaki büyük kulüpler buna çok dikkat eder.Burak Yılmaz'a ilgi göstereceklerini sanmıyorum.

0|1
    1|1
  • Gs iflas sürecinde olduğu için sanırım bu fiyatları şişiriyor. Beencede etmez o kaadar zaten yarı fiyatını verler gs satar adamı. İflastalar cınki.

0|0
    0|1
    • Galatasaray çok güzel yönetılıyor başında Ünal Aysal olduktan sonra bıze bırşey olmaz sadece buyuruz Allah Ünal Aysalın (para babasını) başımızdan eksık etmesın

• nyie 200 milyon tl bütçe açık verdi diyeemi ( .

• Adam takımı aldığında 500 milyon tl idi 300 milyon tl borç ödedi adam siz hayal kurmaya devam edin.

• en fazla 15m. 40m nedir ? İbrahimovic 40m burak nasıl o fiyat olsun.

0|0
    0|0
  • bu güne kdar emek hırsızı kendini yerlere atan herks gün gldi hakkını buldu. futolculuğuna dyecek yok 20 kdr der ama adam değil.

0|0
    3|1
  • etmez

0|0
    0|0
  • 15 bile çok bence

0|0
    0|0
  • etmez ama keşke etse de satsak :D

0|0
    0|0
  • Eder falcao ediyorsa burak yılmazda eder 40 ml euro ama satmasın gs

0|0
    0|0
  • 10 milyon euro eder bence. yada en fazla 15

0|0
    0|0
  • ooooooooooooo hayırrrr

0|0
    0|0
  • O tartışılır da karakteri 5 para etmez

0|1
    3|2
  • grup maçlarında en iyi oyuncu seçilmiş olabilir.bu zor birşey değil..burak yılmaz 15 ml euro dan fazla etmez.

0|0
    0|0
  • Falcao 40 milyon zaten.

0|1
    0|0
  • Avrupadaki o kadar dandik futbolcuya 20-30 milyon veriliyorsa Burak'ta o kadar eder bence. Ancak 40 milyon etmez. 20-25 milyon edebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...