Göbek eritmek için spor salonunda ne yapılır?

fitness işe yararmı bilmem. ama çok ufak bir göbeğim var. işim dolayı hep oturuyorum. işe girince çıktı hafif göbek. bundan kurtulmam gerekk

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar koşu demiş ama koşmak evet yağ yakar hatta göbeğe de etki eder fakat önce üst bölgeden yakarsın koşarken. Koşu bandında 6-7 gibi bir hızda yüksek tempo ile yürürsen direk göbeğine etki eder yağ yakma olayı.
    Tabi her şeyden önce yağ yapan şeyleri bırakmak gerek. İlk yapılması gereken şey yemek ile alakalıdır tabiki :)

0|0
    0|0
    • ya bak sadece kepek ekmeğine sandviç yiyorum ofiste. akşam evde de sebze yeemeği yiyorum. ama dün köfte patates yedim çokca :/

• bide biber ve domates közle yanına miss miss :DDDd akşam 7 de evde oluorm yemek yemem 8 i buluyor. sabah ofiste yumurta yemem :D hareket etmem lazım birazz benm

• Yok inan hareketten önce yemeği düzenli ve dikkatli yemek öncelik olmalı yoksa bir işe yaramıyor hareket belli bir noktadan sonra :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardiyo yani belli bir tempoda yuruyeeksin hergun 10bin adim at beslenme olarakta yag seker ve tuzu kes 1 aya gider.

0|0
    0|0
    • göbek bölgesne özel egzersizler yapmam gerekirmi peki

• tamam teşekkür ederim

• Koşu.

0|0
    0|0
  • sen yatıyorsun
    birkaç eleman geliyor seni gürgen sobasıyla yün döver gibi dövüyor

0|0
    0|0
  • Cardio yapilir bisiklet surulur kosulur mekik cekilir crunch yapilir

0|0
    0|0
  • Bende hep oturuyorum ve spor ile 81 kilodan 70 e düştüm yarıyor :)

0|0
    0|0
  • Cardio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...