Ne yapacağımı bilemedim öyle kaldım

sevgilimle telefonda konuşunca annnesi hep onu çağırıyo odaya mesela gel çay içcez diye çocuk istemiyo zorla gel diye tuturuyor

biz dünde konuştuk annesinin sesleri geliyodu başlarını anlamadım ama sonda bune böyle hergün arıyo dedi bana dedi sonra sevgilim kapattı telefonu

bende özür dilerim birdaha aramam yazdım sabah bi kalktım uzun bi mesaj atmış biz başından demedimi her zorluğu beraber aşcaz felan çok güzel bir mesajdı şimdi merak ediyorum onu arasammı üstelemesemmi ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sevdigine bak annesinin soylediklerine aldirma annesini ikna etmek onun isi .Bir tek ne zaman uygun olursa onceden bir isaretlesme sisteminiz olsun mesela uygunmusun diye onceden mesaj at

Simdide benim icin onemli olan sensin de gec karsiya aldirma

Ben en basta soyledim ONEMLI OLAN SEVDIGIN KAFA KAFAYA verdinizmi her turlu problemi cozersiniz .

Oda sana bunu mesajla anlatmis zaten.Zaman icinde problemlerle yasamayi problem cozmeyi kisileri ANNELERI BABALARI idare etmeyi ogrenceksiniz adim adim hayat size bunu ogretecek zaman gerekiyor.

saygilarimla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Böyle çocukça bir elveda olmaz zaten, ayrılacaksan da konuşup görüşüp adam akıllı ayrılman gerekiyor. Şunu söyleyeyim, işin zor. Bu tarz annelerin psikolojik 2 sorunu oluyor, kesinlikle doktora görünmeleri gerekiyor. ilki oğullarını kimseyle paylaşamayan ve çevredeki kızları oğlunu kandırmaya çalışan fahişe (özür diliyorum) gibi görmen anneler (oğullarının bokunda altın boncuk varya). Bunlar en tehlikeli olanlar , hiç bulaşmamak lazım. ikincisi, oğulları hakkında başka planları olan aileler. Çevresinde başka birinin kızıyla veya uzaktan akrabayla filan yakıştırıp zorla onu sevdirmeye çalışan anneler. İş böyleyse eğer, burda büyük iş erkeğe düşer ve anneye bunu kabullendirmek daha kolaydır. Fakat sebep ne olursa olsun, bir insan şunu aklından çıkarmamalı, sanmayın ki bir evd bir kız alıyor insan veya bir evden bir erkek. Çiftler evlenirken aslında tüm aileyle birlikte evleniyor. Boşanmaların bir çoğu şiddetli geçimsizlilik, bu geçimsizliğinden bir çoğu 3. şahıs aile fertleri kaynaklı oluyor. İyi düşün taşın, allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • Aramadan mesaj atarsan oalyı cözersin.

Arayınca da uzun konuşmazsan iyi olur. 1-2 saat yerine 20-30 dakika yeter.

0|0
    0|0
  • Arasana ya saçmalama..Çocuk ne annesini üzmek istiyor nede seni..Sakın ola aramamazlık yapma hatta hemen sende ona şöyle en güzelinden bir mesaj yaz

0|0
    0|0
  • annesi belliki oğluna cok düşkün kimseyle paylaşmak istemiyor anlaşılan bu durum sakıncalı oldugu kadar da cok süper aslında ilişkiniz ne boyutta bilemem ama ilerisi için gözüne girersen miss o derece yani...

0|0
    0|0
  • Bırak o seni arasın uygun olduğunda.

0|0
    0|0
  • hanım evladı biraz anasının lafına bakar bu hep söylim

0|0
    0|0
    • annnesi çok baskıcı oda biliyor eve gitmek istemiyorum bile diyor bana

• Olur öyle şeyler bazen Anneler böyle yapar.O duyduğuna aldırma,mesaja cevap ver.

0|0
    0|0
  • Aramadur yavaş yavaş toparlayacaktır kendını bence :)) Sen yazacağını yazmışsın zaten kuzu :)

0|0
    0|0
  • ara tabi annesini idare edin işte çocuu nie annesiyle zora sokuyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ara tabi ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...