Diyelim ki birgün aşık olduğunuz insanın yüzü yandı.

link ne yapardınız? cevap vermesi çok güç bir soru. biliyorum. belkide gerçekten çok seven biri için zor değildir ama bana olabildiğince güç geldi şuanda. hayatınızın merkez noktası yaptığınız insanın yüzü yansa ne yapardınız ?

cevap vermeden önce ; unutmayın ki sizi seven insana da sorulmuş bir soru bu.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Allah göstermesin,ama hiç birimizin yarın için garantisi yok.asla onu bırakmam bu sevginin boyutuyla ilgili bi durum seven vazgeçmez ondan

1|0
    0|0
    • videoyu izleyebildinmi ? ben çok önceden izlemiştim şimdi bakamadım bile. çok kötü olmuş. Gerçekten içten bırakmam diyebiliyorsan ne güzel.

• tamamını izleyemedim açıkçası pek yüreğim kaldırmadı,ama doğru insanı bulduğunda bırakamazsın çünkü seninde onu bırakmayacağını bilirsin ama Allah kimseye yaşatmasın çok şükür halimize

Erkekler Ne Diyor 8

• çok zor bir soru bu. kimse başına gelmedikçe cevap veremeyeceği zorlukta. klavye başında ahkam kesmek o kadar kolay ki. burada 15 yaşındaki çocuk cinsellik uzmanı, psikolok, prof.doktor oluyor. Bunların örnekleri çok görülmüştür. En basiti güneydoğuda gazi olan, vücudunun bazı uzuvlarını kaybeden veya yüzünde özünde v.s. yanıklar oluşan gencecik askerlerin, sözlüleri, nişanlıları. Çoğunlukla hüsrana uğramış bir son. Tabi burada sadece karşı tarafı suçlamamak lazım, etkenler çok büyük. insan seviyor ama sevdiği kişi aşık olduğu kişi aslında o yüz. bence iç güzellik önemli iyen palavracılara şunu sormak lazım. Sen daha tanışmadan, işte bu benim sevebileceğim kişi kanısına röntgen gözüyle iç güzelliğini görerek mi vardın?

0|0
    0|0
  • karsındaki insanı gercekden seversen kusurlarını görmezsin ama karsındaki insanı bedenen seversen en güzelinin bile kusuru vardır severken böyle bir sey basına gelse yasadıgı ıcın sükrederim insan sevdigini kaybetmek istemez nefes alsın yanında olsun yeter eger videoya bakarken sevdiginizi göz önüne getirseydiniz içiniz kalmaz acımazdınız empati kurmak güzeldir acıyarak bakarsanız dıslarsınız size biri acıyarak baksa ne hıssedersınız... ben bir parcamı kaybedemem...

0|1
    0|0
  • O zaman gelince net bir şey söyler sanırım insan. Ama ben o kadar çok seviyorsam bırakmam. Fakat zorluk yaşarım ilk başlarda belki ama alışmak lazım duruma. Ondan sonrasında kesinlikle sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu arada Allah düşmanımın başına vermesin.

0|0
    0|0
  • Senin sorduğun sorunun daha kötü bir durumu var aşık olduğun kadın zorla fahişe olmuşsa diye. Aşk gerçekten insanın gözünü kör ediyorsa onun için herşey yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Allah gostermesin oyle birseyi vicdani olan birakip gitmez sevmeyi sevmemeyi birak..sabah sabah nerden aklina geldi bu soru offfff

0|0
    0|0
    • insanın başına her an herşey gelebilir. sorusu ağır geliyorsa olayı kaldıramayız heralde:D

• Ben vicdanli biriyim oyle birseye sebep verdiysem..kaldiramam kesin..Allah kimseye oyle kotu olaylarla karsilastirmasin dusmanimi bile

• sabah sabah kabusmsun kardeşim sen

0|0
    0|0
  • Gözde'yi asla bırakmam

0|0
    0|0
  • cevap veremedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bedenindeki herhangi bir yer, bir uzuv icin sevmem bu yuzden ugrasım sadece onun iyilesmesi yonunde olur -sevgimden eksilme olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...