Bu yıkımı atlatabilir miyim?

Canımdan çok sevdiğim ve uzun süreli ilişki yaşadığım insanın, daha benden ayrılmadan başkasıyla nişanlandığını kabullenmeye çalıştığım ama başaramadığım bu günlerde, bugün nişanlısının açtığı facebookta nisan fotoğraflarını gördüm tam yıkıldım derken, birde ne göreyim, nikah bile yapılmış, kızın elinde nikah defteriyle fotoğrafı :-(

Dünyam başıma yıkıldii.. elim ayağım titredi, zaten bu kazığı yediğim günden beridir depresyondayım gece gündüz ağlıyorum, bugün iyice zirve yaptı gözyaşlarım ve yaşamak istemediğimi iyice düşünmeye başladım artık :-(

aranızda böyle kazıklar yiyenler varmı, varsada nasıl başettiniz bu durumla ?

ben başedemiyorum, çok öfkeli, çok üzgün ve mutsuzum :-((((

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumun tersini düşün sen kızarkadaşının yüzüne bakmaya kıyamıyosun evlilik hayalleri kuruyosun sonra o seni aldatıyor senin dokunmadığın bir kız başkaları ile neler yapıyor.Önce üzülüyosun sonra bir kahkaha atıyosun herzaman diyorum hayatın garip bir espri anlayışı var. Ama şunu unutma eğer sen doğru insansan hayat senin karşına herzaman daha iyisini çıkartıyor o yüzden kendini üzme okadar çok, bugünlere gülüp geçiceksin bir süre sonra..

1|0
    0|0
    • üzüldüm gecmiste yasadiklarima ama simdi iyi olmanda sevindirici tabii.. umarim atlatabilirim ama cok zor görünüyor.

• cok seven insanin kaderi bu, böyle benim gibi elleri bos gözleri yasli unutmaya calismak galiba..

senin kiz arkadasin gibi yapanlarda unutulamayanlar oluyor iste böyle :-))

birdaha asik olabilirsem kesinlikle eskiden oldugu kadar kiymet vermicem yada bu verdigim kiymeti ona tamamen hissettirmicem üzülen ben olmamak icin

• hayatta hiçbirşey için bu benimdir deme sadece bir süre benimle beraber de bu cümlenin manasını çözersen bundan sonra hiçbişey için böyle üzülmezsin. O unutulmadı ama iyi hatırlanmıyor yada özlemle.. hayat kaldığı yerden devam ediyor ve hayat herkese hakettiğini veriyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• Üzülmenin bir manası yok, hayatına devam etmekten başka bir çare de yok malesef.

1|0
    0|0
    • söylediklerinizde haklisiniz ama gercekten basina gelmeyenin anlayabilmesi mümkün degil. insan hazmedemiyor, zaten ask acinizin önüne gecen duyguda haksizliga ugratilmis olmaniz oluyor :-(

• umarim hicbir zamanda anlamak zorunda kalmazsiniz..

tsk ederim

• Bu değerli tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için esas biz teşekkür ederiz.

• hayat yedigin kazıklarla güzelleşir hemen öyle manyakmısın deme eski sevgilim kıskanc paranoyak aklında hep bişeler tasarlar ve ben yapmıs gıbı ustume zıplardı sureklı sıkan bır durumda ılgı ısterdı yaptıgın bıseyı begenmez anlayıssızın tekıydı sonra aldatıldıgımı ogrendım dunywm basıma yıkıldı öldüm bittim derken komsunu bana ıttı şu an onla bırlıkteyım ve bır ınsan bu kadar mı mukemmel olur anlıycagın bazı kazıkların getırısıde oluyor.. sen bak hayatına herkes kazık atmaz...

1|0
    0|0
    • sevindim sizin adiniza..ama benim icin bu ihtimal okadar uzakkiii :-((((

• bosver hayatta hersey oluyor gecmısle yasanmaz sen dogarken o yoktu hayat daha guzelını karsına cıkarsın hayata hep mutluluk penceresınden bak hüznün camını kıtle perdesını kapat bir insanı anlıyabılmek için kendini iyi tanımalısın...

• Sen buna yıkım mı diyorsun? Altı üstü kıçı kırık bir sevgili. Aşkı gözünüzde bu kadar büyütürseniz ve hayatınızın temeli yaparsanız haliyle gidişi yıkım olur sizin için. Tamam aşk güzeldir ama bu kadar yüceltmemek gerek. Sanırım bu olaydan sonra öğrenmişsindir bunu.

1|0
    0|0
    • evet malesef okadar deger veriyorum sevdimmii, dünyamin merkezi oluyor.. keske bu dediginizi basarabilseydimde hakettiginden fazla deger vermeseydimm.. umarim bundan sonra daha farkli davranabilirim, cünkü gercekten cok aci bir tecrübeydi benim icin :-((

• insallah.. sagol...

• O seni kaybettiğine üzülsün sen niye üzülesn.. Boşver beş para etmezmiş..

1|0
    0|0
    • okadar dürüst ve beyefendi insan rolü oynadiki, bes para bile etmeyecegini anlayabilseydim zaten böyle yikilmazdim..Allah indan bulacagina inaniyorum aldigi bukadar bedduadan sonra..

• ;) hiç gerek yok kendini üzmeye.. ;) dediğim gibi mesajım açık illa eklemene gerek yok mesaj atabilirsin.. Hayırlı akşamlar.

• tamam tsk ederim.. hayirli aksamlar..

• Bence üzülme yaa, demek ki sevmiyormus seni.

Bence yarin cok mutlu uyanacak , eski defterleri acmamak üzere kapatip , harika bir yol cizeceksin kendine. güveniyoruz sana...

1|0
    0|0
    • kac sabaha bu umutla uyandim ama malesef basaramiyorum, hergün artiyor sanki öfkem ve icimdeki yikintilarinda ltinda kaliyorum sanki, nefes bile alamiyorum :-(

• bence düsünme hic, baska biseylerle ugras. dünyada tek erkek o mu , seni sevenini bulursun.

güzel bir dusch al , gözlerini kapat uyu.

• tabiki dünyadaki tek erkek o degil ama ask acisindan cok insana atilan kazik canini yakiyor inanki.. keske uyuyabilsemmm.. ne uyku ne istahhh...

• bende aldatıldım aldatıldıktan sonra ne kuzenini bıraktım ne yakın arkdasını hepsiyle birlkte oldum gözü önünde intikam almazsan geçmez

1|0
    0|0
    • ben intikamimi baska türlü aliyorum ve almayada devam edecem.. bu dünyayi dar edecem ona..

• bugün nisanlandigi kiza mesaj atip onu istemeye gittiginde hala benimle ayni evde birlikte dini nikahli yasadigini anlattimm..

sonrada benimkine mesaj attim, benden herseyi bekle artik, kabusun olacam senin dedim.. ve bu isin sonu kara toprakta bitecek dedim.. it gibi korkuyor simdi..

• aynen devam et işin arkasını bırakma

• Anlıyorum üzüntünü mutsuzluğunu ama bir açıdan sevinmelisin ne kadar adi bir insanmış ki bu olayları daha sonra yapsaydı daha ağır olurdu bence toparlanmalısın

0|0
    0|0
  • daha önce de bahsedilmişti sanki aynı konudan yapacak bişey yok sakin

1|0
    0|0
    • evet daha öncede bahsettim ama belkide bahsettiginiz insan ben olmayada bilirim, ben gectigimiz birkac gün icerisinde bahsetmistim, daha eski degil, zaten yeni üyeyim..

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sana bişey söyliyim mutlu olamaz ömrü boyunca bunu düşün sen zamanla atlatıcaksın mutlu olmaya başlıcaksın o olamıcak neden biliyomusun peygamber efendimiz (s.a.v.) demişki sizi seven kalbin bedduasından korkun... boşuna dememişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste seninkide böyle olucak canım benim bedduam hep tutar :)))) üzülme canım değmez karaktesize...Rabbime havale et o en iyi cezayı verecektir.

1|0
    0|0
    • benimde bedduam tutuyor canim, hayatimda bir kere beddua etmistim ve Allah onu ayagima getirdi helallik istedi benden. ama buna cok baska beddua ediyorum.. insallah tez zamanda cektigini görece,.bende ilahi adalete cok inaniyorum,sadece ayrilsaydik böyle yikilmazdim, alismaya calisirdim ama attigi bu kazigi kabullenemiyorum.. canim öyle aciyorkii, ne desem kelimeler kifayetsiz kalir yaninda. insallah cektigini gösterecek Rabbim bana..

• Anlayabiliyorum seni :(( Bundan sonra yapacağın tek bişey var. Onu affetmeyeceksin. Affetmeki oda mutlu olamasın.

1|0
    0|0
    • aslaaaaaaa. Allah a elimi acip öyle beddualar ettim ki.. son nefesimi bile verecek olsam, oda önümde son nefesini verecek olsa asla ona hakkimi ve emeklerimi helal etmiyorummmmmmm etmicemdee.. aldigi ahlarr ona yeter zaten :-((

• İyi yapmışsın canım. İnşallah en kısa zamanda atlatırsın.

• Cok üzüldüm ya..ama inan bana unutuluyor..hata bak gör daha güclenmis olacaksin.

1|0
    0|0
    • insallah öyle olur ama suanda okadar gücsüzüm kii, nefes bile almaya sanki mecalim yok :-(

• yoluna bak. bunu yapan bir kisiliksiz icin bu kadar yipranmaya degmez.

1|0
    0|0
  • 4 yıl önce 5 yıllık nişanlım atandığı yerde başka bir kızla (benimle de görüşürken) annesinin aracılığıyla tanışıyor ve yazın beni kpss sınavından birgün sonra face.den siliyor. (sınava girip çıkmamı beklemiş) sildiğini anlıyorum ve hemen cevap istiyorum.arıyor. tel.de ağlıyor derken bitiriyor.kısacası benimle görüşürken onunla da görüşmüş.bu olay olduktan 1 yıl sonra da evlendiler şimdi çocukları var ama mutlu olduğunu sanmıyorum.canım çok yanmıştı.çok emek vermiştim şimdi aklıma bile gelmiyor.

1|0
    0|0
    • atlatmis olduguna cok sevindim..

saniyorum bukadar yazan insanin icinde beni en iyi sen anlayabilirsin.. insan ayrildigi icin ask acisinami yansin, yedigi kaziga mi aglasinnnnn...

atlatamiyorum, 4 ay oldu ayrilik sinyallerini vereli ve ben bu 4 ay icerisinde cok seyler ögrendim, önceleri hicbirseyden haberim yoktu, sadece ailesi beni istemiyor saniyordum..atlatamiyorum, günüm gecem birbirine karisti, sürekli haykira haykira agliyorum,bi dua ediyorum Allah a, bir isyan ediyorum haketmedim diye

• onu değil bence kendini düşünmen daha iyi olur şu aşamada.belki mutlu olur belki de mutsuz buna aldırmamalısın.pişmanlık ise zamana bağlı birşey.sen kendini iyi etmeye bak önemli olan sensin bu saatten sonra.

• haklisin.. artik sIkILdim bu durumdan.. unutmak umursamamak istiyorum, umarim basarrim artik :-(

• ayağa kalk ve devam et yaşamaya

1|0
    0|0
Yükleniyor...