Hislerinizde ne zaman kararsız kalırsınız?

Aşk,sevgi bunlardan bahsetmiyorum sevmediğiniz kızdığınız konular vardır kesin çizgilerinizde sınırlarınızda...size gelip birileri ne derse o anda ne hissetmeniz gerektiğini bilmezsiniz kararsız kalırsınız ve ne yapmayı tercih edersiniz anlatabildim sanırım

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• kararsız davrandığım anlar sınırlıdır ancak kırmaktan korktuğum insanlar olur ve gerçekten sinirlendirirler o zaman nasıl davranacağımı bilemem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• önce duymamazlıktan gelirim ama ısrarla kaşınıyorsa 2 çift lafımız olur

1|0
    0|0
  • Yüzüne gülmem şahsen,tutup da ters bir şey belki söylemem ama bozulduğumu da tavrımı da koyarım.

1|0
    0|0
  • Bana biri gelip madeleinee seni sevmiyor derse o an işte kararsız kalabilirim söyleyeni mi öldürmeliyim yoksa gelip seni mi . . .

1|0
    0|0
  • Biri aniden hakkımda bir laf ettiğinde kararsız kalırım ne diyeceğimle ilgili. Ama zamanla aşacağımı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • link galiba...

1|0
    0|0
  • Hayatımda hiç kararsız kaldığımı hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • hislerimde hiç birzaman kararsız kalmadım çok şükür

1|0
    0|0
  • Soruyu yanlış anlamadım demi? Birisi geliyor ve sizin bildikleriniz ve düşündükleriniz yanlış diyor ve neden yanlış olduğunuda gayet güzel bir şekilde açıklıyor siz bu durumda ne yaparsınız?

1|0
    0|0
  • Bir kadının ''Seni seviyorum'' demesi hep kararsız bırakır beni.

1|0
    0|0
  • Beklenmedik güzel sözler alınca. Ne karşılık vereceğimi bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • hisler mantığa yatkın düşünceye dönüşünce

1|0
    0|0
  • sevgi ve nefret arasında gidip geldiğimde

1|0
    0|0
  • en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir deyip bir karar verirdim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bana karşı duygularını söyleyen kişilere karşı kararsız kalıyorum ve guvenemiyorum artık malesef cünkü cevremde o kadar cok kandırılmak istenen kişi görüyorum ki sanki herkes bir maske takmış kendisi olmaktan cıkmış başka bi role bürünmüş gibi.. rol yapanla yapmayanı ayıramayıp kandırılıcam diye ödüm kopuyor:)

1|0
    0|0
  • iş konusunda hiç alakası olmayan insanlar çok bilir bir edayla gelip benim yerime kariyer planı yaptıklarında kendimi sorgulmaya başlıyorum önce ardından birşey bilmediklerini farkedip devam ediyorum

1|0
    0|0
  • küstah insanlar sinirlendirir beni hele bide çok bilmişlik taslayıp bi halt bilmeyenler vardır ya o zaman duygu düşünce fikir kalmaz patlarım o an karşımdakine saygı kendi statüm cinsiyetim davranış biçimim kontrolümden çıkar.

1|0
    0|0
  • Biri gelipte benim hakkımda konuşulduğunu söylese kararsız kalırım. Kime inanacağımı ne tepki vereceğimi bilemem.

1|0
    0|0
  • duygularına karsılık veremiycegim biri gelirde bunu dile getirirse donar kalırım

aramızda yakınlık olmadıgı halde abuk sabuk cinsel duygusal konusmalarda bulursam kendimi , o siniri nasıl ifade edicegmi bilemem bazen

daha bircok sey var sınırları zorlayan..

1|0
    0|0
  • Bazen oluyo doğru olan ne karar veremeyebiliyorum ya da şaşırabiliyorum yolumu neyseki geçte olsa mantık çalışıyo biz zamn sonra.

1|0
    0|0
  • büyük bir kararsa biraz kararsızlık olur

en kısa zamanda düşüncelerimi tartıp doğru kararı almaya bakarım

1|0
    0|0
Yükleniyor...