Eşiniz ayağını yıkamanızı istese yapar mıydınız?

her iki taraf içinde soruyorum. değişiklik olsun diye kibarca yıkamanızı istedi. yapar mıydınız?

0|0
3129

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

• artniyetli degilse tabiki yikarim

ama gerek yokki öyle seylere biz direk dusa girer birbirimizi yikaris

2|0
    0|0
  • sevıyorsam yaparım ama benı köle gibi görüyorsa ikidebir kendıne hizmet ettirecekse kusura bakmasın yapamam ..

0|0
    0|0
  • Yıkarım masaj yaparım neden olmasın ki eşim sonuçta ama o da benim ayaklarımı yıkıcak <3 Hayat müşterek :)

0|0
    0|0
  • Hastaysa tabiki ama onun dışında herkesin ayağı kendine :)

0|1
    0|0
  • yıkarım nolucak evliiz arkads yarın bigün hastalanırsa poposunuda yıkcıaksın gerekrse

1|3
    1|0
  • hasta değilsem yıkarım tabiii nasıl istediği önemli...yıka derse mecburiyetten yıkarım...ama hayatım çok yorgunum ayaklarımın sana ihtiyacı var derse seve seve yaparım :)

0|0
    0|0
  • Yıkamazdım o da benim ayaklarımı yıkamasın gerek yok o kadar küçülmeye.. Herkes kendi ayağını yıkayabilir.

0|0
    0|0
  • yıkarız nolcek sonra da o benımkını yıkar

0|0
    0|0
  • yıkarım canım niye yıkamayayım.

0|0
    0|0
  • yıkarım tabi ya nolucak :) yerim o ayakları yerim :)

0|0
    0|0
    • gayserili...

kapıya baksana bacım...

• :))) allah eşine bağışlasın eşin yoksa en kısa sürede sana bir eş nasipp etsin şuan istemiyorsan istediğin zaman etsin sorun yok ama etsin işte şöyle yakıslıklı falan

• Ay çok sağol ya pek mutlu oldumm Allah razı olsun bu güzel dileklerin için . nişanlıyımm . haziranda düğünüm inşallah :)Allah seninde gönlüne göre versinn inşaallah :)

• sanki yıkadımda neoldu.hasta oldu bakım yap iyileşsin,ayağını yıka,yemeğini yap.ee.bi faydasını görmedim.karşılık beklemedim,sevdiğim saydığım için yaptım ama bari karşılığı aldatmakta olmasaydı.

0|0
    0|0
  • Yaparım tabiki <3

0|0
    0|0
  • hangi devirde yaşıyoruz rörörörörö demicem :) yıkardım heralde ama isteyiş tarzıda önemli tabi.

0|0
    0|0
  • O istemeden de yıkarım niye yıkamiyim ki eli de ayağı da aynı benim için, sevdiğiminnn..

0|1
    1|0
  • bu neyin egosu :) yıkamam. yıkatmam.

işte böyle böyle derkennnn millet ayak fetişi çıkıyor ...

0|0
    0|1
  • saglık sorunu vrsa neden olmsn öyle sebepsz neden istesnki?

0|0
    0|0
  • yıkarım tabiki eşim sonuçta :)

0|0
    0|0
  • ayak parmaklarıyla el parmaklarımı kelepçe bile yaparım hahah :D

0|0
    0|0
  • ayağıma masaj yapabilir<3

0|1
    1|0
    • Hayatta en sevdiğim şeylerden biri kadınların ayaklarına masaj yapmak ve dakikalarca okşayıp öpmektir. Bunu yaparken kendimi onların sadık hizmetkarı gibi düşünüp tuhaf bir zevk alıyorum ne hikmetse...

• Slave Yazık sana Elazığda Ayak fetişinin hoş karşılanacağını sanmıyorum :)

• ben yapmam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 29

• yıkayacak uleyn :)

0|0
    0|0
  • İnsan esinin ayaginida yikar elinide yikar.Tabi istemek biraz sey olur itici gelir insana genelde istenmeden icten gelerek yapilmali bunlar.

0|0
    1|0
  • Hastalık dışında asla yıkamam saçmalığa bak hizmetçimi var ama hastalık durumunda veya aşırı bir yorgunuluk durumunda yani çok gereklilik arz ettği an yapılaiblir tabiki

0|0
    0|0
  • daha öncede sorulan bir soru bu neyse...eşim yok ama keyfi istiyorsa yıkamam ,hasta ve halsiz ise elbette yardımcı olurum sonuçta eşimdir

1|0
    0|0
  • Gerçekten ama gerçekten ihityaı varsa ve kendide yapamayacak durumda ise yıkarım. Aksi halde yıkamam. Çünkü karımda olsa arada bir sınır olmalı.

0|0
    0|0
  • Yıkamam, Hastamı ? Eli Ayağımı Tutmuyo Yani Tamam Ara Sıra Farklılık Yapılır Ama Bunu Ayak Yıkamakla Yapmam Fetişçiler İçin İse Vazgeçilmezdir Ayak Fetişini Anlamış Değilim Ama Neyse.

1|0
    0|0
  • tabiki yıkarım galiba

heralde yıkarım ya

yani yıkamam gerekir diye düşünüyorum

acaba yapabilirmiyim

gözümde buyudu zor mus gibi geldi bi an

1|0
    0|0
  • yıkarım - yıkar da. normal

0|0
    0|0
  • Benim evlatlarımı dünyaya getirecek acılarla doğuracak

ben onun ayağını yıkayı bırak yalarım yalar :)

0|0
    0|0
  • banyo oluruz direk paşa ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • öyle bi ayak yıkarımki ben yıkayayım diye yalvarır o derece :[]

0|0
    0|0
  • neden olmasın yarın bi gün ALLAH korusun yatağa düşüncede onu bakan ben olucağım :) eş kavramı çok farklı bişi :)

0|0
    0|0
  • Racona ters ama kimseye söylememek kaydıyla yapardım. :).

0|0
    0|0
  • yok ya yapmamda yaptırmamda.

0|0
    0|0
  • yıkamak olmaz ama ayaklarına masaj yapılır

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • benim ayağımı yıkamasını istemem.onun ayağınıda hastaysa yıkarım yada çok ısrar ederse.

0|0
    1|0
  • yıkasın! ! !

0|0
    0|0
  • ESIM OLMASINA GEREK YOK BEN YIKATIYORDUM ZEVKLE YIKIYORDU

0|0
    0|0
  • yaparım büyük bir zevkle

arkasından ne geleceği belli daha büyük mutluluk:):)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...