Şiir ve asla vazgeçemediğimiz bayanlar...

bilindik üzre şiir her zaman bayanların iç dünyasına en fazla nüfuz eden etkenlerdendir, şiirle bayanların arasında mutluluğa yönelik paralellik var mı ?ayrıca ayaklarının yerden kesilmesine sebep olurmu ? :))

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• link bunun bana yazılıp okunması hoşuma giderdi doğrusu..

0|2
    0|0
  • Biri benim karşıma geçip hissettiği duyguları şiirle gözlerimin içine bakarak okursa tabi ki mutlu olurum.Sevilmek ve kendini değerli hissetmek herkesi mutlu eder.

0|0
    0|0
  • biri bna şiir okusa mutlu olurum çok fazla şiir benim hayatımda cok ayrı bi yerde bide bna şiir yazarsa offf :)

0|0
    0|0
  • birinin bana şiir okumasından hoşlanmam ve mutlu olmam

0|1
    0|0
  • benim için yazdıysa çok hoşuma gider :)

0|0
    0|0
  • hayır. yüzüme bakıp şiir okunması hiç hosuma gitmez. telefondada gtmez. mail olblr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen haftasonu bir kız arakadaşım, bana : Her gün bana bir şiir dizesi yolla dedi. Acaba ne demek istedi diye KS de sormayacağım ;)). Neyse hergün bir tane gönderiyorum. Bugünküde : Ben geldim geleli açmadı gökler

Ya ben bulutları anlamıyorum

Ya bulutlar benden bir şeyler bekler

Hayat bir ölümdür aşk bir uçurum

Ben geldim geleli açmadı gökler

0|1
    0|0
  • benim anlamadığım şiiri bayanlar seviyorsa niye hep erkekler yazıyor? kız tavlamak için icat çıkarmışız sevdiği adam söyleyince kız adam utanmasın diye beğenmiş; bu tutunca kızlar da beğenir gibi yapmış. böyle süre gelmiş bu durum.

şiirden ve şairlerden gıcık kapıyorum sevmediğim tek sanat dalı.

0|0
    0|0
  • Şiir etkilemiyor kimseyi üstad. Neden sorusunun cevabı ise, çoğu kız entellektüalite ile ilgilenmediğinden dolayı, şiir rağbet gören bir yazı dizisi olmaktan çıktı...

Kitap okumuyoruz dostum, sözde herkes zekadan etkilendiğini söyler durur burada.. Car car car car ötmeyle olmuyor bu işler..

Yıllık 6 sayfa kitap okuma oranı ile Dünya'da son sıralarda yer almamızda bu durumu açıklıyordur sanırım..

0|0
    0|0
    • %2'lik bir kesimi etkiler. Oda bilgi ve kültür sahibi kızların hoşlarına gidebilir... Ama onlarda istisnadır..

• seni kücümsemek icin söylemedim cok ciddiyim inan..ama cogu kız etkilenmez deyip kitap okuyan kız oranını %2 ye indirmen , kızları kücümseme olarak algılandı benim tarafımdan..Bu yüzden dikkatimi cekti senin merak kelimesinde yaptıgın hata..ayrıca yazım hatası değil o..merak kelimesi cok sık rastlanan bir kelimedir kitap değil gazete okuyan bile "merak" taki "k" harfinin yumuşamadıgını bilmesi gerekir..

• İstatistiksel veriler üzerinden hareket ediyorum. Güvensizlik ortamı üst düzeyde olduğundan dolayı bir kadına, etkileme aşamasında, bir erkek şiirsel sözler sarf ederse bu durum kadında '' ben seni yatağa atmak istiyorum '' izlenimi oluşturuyor... Benim söz yazarlığıyla uğraşan bir çok arkadaşım var ve çoğuda yanlızlığında boğulan insanlardır...

• Şu şiire hayir diyen kadin görmedim link

1|0
    1|0
  • HEee geçen kızın birine şiir okudum bana verdi.

Ama kabul etmedim tabi sigara kullanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...