Bulgaristan'dan gelen cevapsız çağrılar nedir?

ne hikmetse beni hergün arıyorlar açmıyorum tabi geri de aramıyoroum. sizin de başınıza geliyor mu ? nedir ne değildir bu dolandırıcılıksa nasıl oluyor? bir de neden beni seçmiş olabilirler ? ısrarlar arıyorlar.. +35998548989 falan diye giden bir numara siz de dikkat edin.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar arandıkça kazanan numaralar. Türkiye'den normal uluslararası arama olarak ücretlendirilir. Fakat karşı taraf arandıkça kazanır. Ayrıca bizim saf insanımızı, Turkiye'ye gelebilmek, evlenmek vs gibi vaatlerle kandirabildiklerinde ise "bilet parası için 100 avro gerek" diyerek ekstradan para tırtıklamaya çalışırlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• valla ac agzina geleni say öylece kapa telefonu...serefsizer ya, milleti nasil dolandirsak diye günden güne yeni icaatlar cikariyorlar..allah belalarini versin

0|0
    0|0
  • Dolandırıcılık saf olan gözü dışarda olan Türk erkeklerini kandırıyorlar.Kredi kartıyla ya da EFT yoluyla para istiyorlar.Türkiye'ye geleceğim seninle buluşmaya diye.Aslında gelmiyorlar.Bir ara hemen hemen her gün haberlere konu oluyorlardı.Beni de arıyor o numaralar anlamadım :S

0|0
    0|0
  • Özellikle bulgusarıstandan bu olay çok fazla oldu est nin dediği gibi kredi kartı ya da eft ile para istiyorlar. Ama cok merak edıyorsanız kımsın diye arayıp sorun aradığınız an dolandırılacak değilsiniz ya ...

0|0
    0|0
  • telefonum çalmayalı okadar uzun zaman oldukı herhalde çalsa açarım dırekt:)şaka bır yanada bakıyedekı konturlerı alıyorlar dırekt sanırım

0|0
    0|0
  • para için arıyorlar düşmeyin tuzaklarına :)

0|0
    0|0
  • benıde +88 ile başlayan arıyodu gecen hafta acmadım çünkü acarsan yınede sana yazıyomuş

0|0
    0|0
  • Sakın ola ki yanıt verme bana denk geldi açmıyorum

0|0
    0|0
  • Beni de aradılar bir kere.

Arkadaşım söylemişti çaldırıyorlarmış sen geri arayınca bakiyendeki liralar onlara gidiyormuş sanırım tam hatırlayamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bulgar mafyası olabilir. Böbreklere sahip çık dostum

0|0
    0|0
  • Sakın açma telefonu , açtığın zamanda fatura gelebilir .

0|0
    0|0
  • bir süre sonra susuyorlar illaki, pes ediyorlar.

0|0
    0|0
  • açma. konturun gidiyor diye biliyorum. bi hatun çıkıyor ya da ben evlenmek istiyurum falan diyor aynen buşekilde. ben voiple dönüp aramıştım baya kafaya almıştım kızı:))

0|0
    0|0
  • sakın öyle numara düşmeyiniz derim.çağrı atıp aramanı saglamayama calıştıktan sonra arandıkça kazan oluyor:)) (.çevremden biliyorum)kısaca tuzak !

0|0
    0|0
  • Kesinlikle açmamalı benimde başıma geldi...

0|0
    0|0
  • Sen seçilmişsin:P

Uyardığın için teşekkürler hocam

0|0
    0|0
Yükleniyor...