Itiraf ediyorum igrenc biriym!

evet ben igrenc bir insanım olayın buraya gelebılecegı hıc aklıma gelmedı .bır adamla tanıstım sohbet muhabbet supperdı.ikimizde farklı ulkelerde yasadıgımız icin yolumuzun kesisecegini hıc kestiremedik her iki tarafta en gizili yonlerini anlatmaktan cekinmedıkk ama gecen ıkı ayın sonunda artık hayatımda onemlı bır yerı olmustu benımde onun hayatında tabıı ama bna gec soyledıgı evlı olduguydu basta cok muhım gelmedı yanı sonucta arkadas olabılırdım snra bıtırmek ıstedımm cok sancılı oldu paylasılanlar cok ozeldı cunku gayet masumane sohbetler kımseye zarar vermıyorduk kımsenın vaktını de calmıyorduk ama vızdan yapıp terk ettıgım anlarda ısın rengı degıstı artık asıktım kımsenın yerını almak gıbı bır amacım yok uzmek de ıstememm ama kotu bırıyım artık bıtırmelıyımm beceremedım ben hayatımda kımseyı terk etmedım kı boyle guzel anlar paylastıgım bır adamı terk edebıleyım

Güncellemeler:
ucakta tanıstık maılleserek basladı herseyy
ucakta tanıstık her gun bırbırımıze maıl atıyorduk snra skype de aksam sohbetlerıne dondu ıkı kere bulustuk dostane ulke gezılerıydı ama artık okadar masum degılızz cunku asık olduk 7 24 mesajlasan lıselı asıklar gıbıyız sacma ama olee

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• aşk yanıltmasın gözünü. o adamın kurulu bir düzeni var ve bunu yıkmaya hakkın yok. eğer duygularına yenik düşüp bunu yaparsan, aynı şey senin başına da geldiğinde bunu karşılamaya yetecek gücün olacak mı bilemezsin. dünyada sevilecek, mutlu olunacak milyonlarca insan var. aşk sadece büyülü bir tılsım. etkisi geçtikten sonra görülür gerçekler. o zaman da kim öle, kim kala.

kendine çeki düzen ver. duygularınızın esiri olmayın. imrenilen, hayali kurulan aşklar sadece filmlerde olur. hayat ise, eteğinde biriktirdiği gerçekleri üzerinize döktüğünde acıtır canınızı. aşk için kimsenin günahına girmeye, dönüşmeye gerek yok. çünkü gerçek aşk, sadece masumlar için var.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• duygusal bakma, mantıklı bak görürsün, bunun sonu yok, ille bi son olsun dersen oda kötü bir son olur, bunları yazdığına göre bir çare arıyorsun, kötü biri değilsin, yapmazsın diye umuyorum.

arkadaş bile kalmanız, bence hayırlı olmaz..

0|0
    0|0
  • Kişiğini oturmamış.

0|0
    0|0
  • yoo terketmek zorunda değilsin kendine yakıştırabiliyorsan devam edersin. ama sağlıklı bir karar vermişsin ayrılık ile. o yüzden iğrenç sıfatını kendine yakıştırma. vicdan yapmana gerek yok yakışanı yapmışsın..

0|0
    0|0
  • ayrı ıken eglencelı olur ama bı arada olunca sıradanlasır acı olsada bırak bence oglanı

0|0
    0|0
  • itiraf etme değil soru sorma yeri burası sayın bayan.

0|0
    0|0
  • Kötü biri degilsn haberin yokmuş ki evli olduğundan asiksan bırakmazsn o ra karısını sevmiyosa sorun yok bnce

0|0
    0|0
  • aşık olmak kötü mü ya ben yine anlamadım ha evli bi adamla iş pişirdim ondan kötüyüm diyorsan bak o konuda haklısın dertleşek istiyorsan

0|0
    1|0
    • hayır ıs falan pısırmedım ama hayatta sex den onemlısı duygulardır ve ben onun hayatındakı duyguyu calıyorumm bazen drup dusundugumde cok canım yanıyor cunku bırılerının sevgısını calıyorumm onun tarafından sevılmenın cazıbesıne karsı koyamıyorum aslında cok masum bır ılıskısı ama bır okadar da kotu

• evli adamla ttakılma bence benden söylemesi istersen ulaş bana dertleşelim

• sanaldan metreslik mi yapacaksin adam evli barkli sen noluyorsun bu durumda sorsana kendine

1|0
    0|0
  • hmm karısının elınden al onu...

1|0
    1|0
  • farklı ülkerdemişiniz zaten bu iş olmazmış istesende

0|0
    0|0
  • sen tam bi salaksın

1|0
    0|1
  • Eğer bırakırsan, iyi birisin.

0|0
    0|0
  • madem haberin oldu yapılcak şey belli !

0|0
    0|0
  • Heyecan olmuş işte sana

0|0
    0|0
  • ee bırak gitsin de anlamadım neden kötüsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• seviyorsun ,yapıyosun, itiraf ediyosun, kandırılmışsın zaten sevip sevilmek ne güzel

ama varyaaaa o mesajlarını karısı bi yakalasın senin o saçını başını yolar sevgilininde pipisini keser

1|0
    0|0
    • varyaa su anda bıle utancımdan oluyorumm galıba cok yalnızım onun ıcın surduruyorum normal bır ılıskıye cesaretım yok sorumlulugum yok arada yas farkı da var mutlu oluyorum ama aynen ole yakalansam ne olayın masumıyetını cunku hıc bır sekılde bırbırımıze dokunmadık sadece konusuyoruzz ne kendımı ıspat edebılırım benı paralarr

• bıtırdık oyle bır kere bela olmadı ustune cok uzuldu eger kesın karar verırsenn senın ıcın kolaylastıracagımm hıc bır sekılde aramıycam dedı ama sorun su ben bır kac ay snra kesın donus yapcam yanı mecburen bıtecek benı tutan da bu ama bılmıyorum bıtırsem daha ıyı bıtırır ya oyle sacma sapan bır adam degıl dedıgım gbı kımseyle paylasılmayacak konusulmayacak seyler konustugumuz ıcın ozel ya da ben olyle sanıyorum ayırt edemıyorum

• yaşamadan bilemessin bitir gör nasıl bir adam

• bırbırınıze en gızlı yönlerınızı bıle anlattınız ama evlı oldugu nedense en sona kalmıs.s mantıklımı bu sence adam senı kandırmıs tek ayak ustunde hem senı hem karısını uyutmus...sen bırak adamı daha ıyısını esını bulursun dunya cok buyuk dunyanı bu kadar kucultme bır suru ınsan war. Wallahı ınternet bazen cok korkunc olabılıyo ewlenınce ınternetı yasaklıyorum:)

0|0
    0|0
  • Evli oldugunu nereden bilebilirdin ki? Ortada suc yada igrenclik yok. Sen kandirildin belkide o karsindaki kendini kandirdi ya da belkide karsindaki yasadigi hayattan skildi ve boyle bir bosluga dustu. Kimse inzanlarin neler yasadigini bilemez. Kimse atip tutmasin bol keseden.

0|0
    0|0
  • Empati yaparsan bence bitirebilirsin seni aşağılamak kınamak bana düşmez herkes hata yapar ama buna son ver

1|0
    0|0
  • Yapma be güzelim. Yuva yıkanın yuvası olmaz.

1|0
    0|0
  • ben anlamadım göörüştünüz falan mı

0|0
    0|0
  • anneni düşün , bir kadın olsa babanla yasasa en güzel anları ne hissederdin ?

1|0
    0|0
  • asıl iğrenç o. Karısını seninle aldatıyor yarın senden bıkıncada başkasıyla konuşur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...