Fitness'la ilgilenen arkadaşlar bir bakın?

Bir kaç aydır spor yapıyorum egzersiz programım var, eskiden bu kadar zorlanmıyordum hareketleri yaparken şimdi biraz zorlanmaya başladım. Nedeni ne olabilir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlamadım dimi ağırlıkları arttırmadın sabit rutin çalışıyorsun ama zor gelmeye başladı. Ya yetersiz veya düzensiz besleniyorsun ya da iyi uyumuyorsun.

0|0
    0|0
    • Aslında bazı hareketleri arttırdım 30 squat yapıyodum 70 yapıyorum şu an, dambılların ağırlığını arttırmadım ama biraz zorlanmaya başladım, çok yoruluyorum gün içinde zaten okul falan da var, kahve falan da içiyorum bilmem bir etkisi olur mu buna ama, ne düşünüyosun?

• Beslenme ve uykuya dediğim gibi uymazsan çektiğin ağrılar çokta yararına olmayabilir gelişim durduğu için , iyi beslenmediğin için kas kaybı yaşayabilirsin. Bunun sonucunda vücudundaki kas oranı azalınca zayıfta olsan vücut diri durmaz , görüntü olarakta hoşnut etmez. Bilgisayarımda fotoğraf vardı aynı kiloda 2 kadın kas oranı fazla olanın kalça ve popo kısmı gayet diri ve güzel görünüyor , ama kas oranı az olan kadının hafif sarkmış şekilde mesela örnek verirsem. Yumurta da yemelisin , kahvaltıyı atlamamaya çalış.

• www.facebook.com/.../?type=3&theater Bahsettiğim olay buydu , fotoğraf ve yazıyı incele istersen daha net anlarsın.

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarin yorulmaya baslamistir. Yeni bir. program duzenlenmesi gerekiyor. Birgun calis bir gun dinlen protein agirlikli beslemeyi ihmal etme spor sonra si yogurt sut tuket mutlaka. Spor öncesi enerji veren seyler tuketmeye calis. Sade kahve bitter çikolata guzel enerji verir. Isinma ve sogumalarin aksatma

0|0
    0|0
    • Uykuda cok önemli onu gecmisim 8 saat uyumalisin.

• Amacin sikilasmaksa tekrar sayisi fazla en az 4 set olmali. Agirligi da ona. gore ayarlarsin. Hacim kazanmak istiyorsan fazla agirlikla az tekrar en fazla 3 set

• Biraz kaslanmak istiyorum yani ben normalde balık etliyim ama sıkıyım herkes fiziğin iyi falan diyo ama biraz kas istiyorum, teşekkür ederim cevap için

Erkekler Ne Diyor 2

• Haftada 1 gun dinlenme yapiyo msuun + ayda 1 hafta iyilesme haftasi dedigimiz vucudu hem sasirtacak hem de kendini yenilemesine ortam hazirlayacak haftayi yapiyo musun? Beslenmende sikkinti olabilir mi yeteri kadar protein ve karbonhidrat almadigimda bende d eoluyor?

0|0
    0|0
  • agırlıklar mı arttı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• programın başından beri aynı mı?

0|0
    0|0
    • evet ama bazı şeyler ekledim arttırdım

• bak programını değiştirme yaptığın şeye aynen devam et ne zaman o program sana basit gelmeye başlarsa o zaman değiştir

Yükleniyor...