Neden bunlara rağmen zayiflayamiyorum?

arkadaşlar 1 buçuk aydır haftada iki gün fitnessa gidiyorum ve 2 ay falan çok sıkı diyet yaptım ama sağlıklı beslendim ve buna rağmen zayiflamadim bu aralar biraz dikkat etmedim yedigime ama bugün tekrar diyete girdim ilk basladigimdan beri 1 kilo falan verdim ve bu çok az. neden zayiflayamiyorum? 10 kilo fazlam var nasıl gider bu? ayrıca yürüyüş te yapıyorum.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kışın kilo vermek zordur. yaza doğru çok çabuk kilo verirsin. metabolizman yavaş hızlandırman lazım

0|0
    0|0
    • ya yazında yaptım diyet ve spor ama o zaman sporu evde yapiyordum. neden kışın kilo vermek zor ki metabolizmamda hızlı ayrica fitness ya neden buna rağmen olmuyor anlamiyorum.

• ayy inşallah ya valla çok uğraşıyorum millet ugrasmadan zapzayif sinir oluyorum zaten zayiflasamda birakmiycam spor yapmayi :D çok tesekkurler moral verdin Allah razı olsun

• Rica ederim. Allah senden de razı olsun. kolay gelsin

En İyi Kız Görüşü

• Haftada 2 gün çok az, 5 gün gitmen lazım. Total olarak 3 ayda 10 kiloyu rahat verirsin kaytarma yapmazsan.

0|0
    0|0
    • 2 gün az ama öyle kayıt olmam gerekti başka türlü uymadi bana haftasonları gidiyorum. hiç mi etki etmez ya iki gün

• 3 ayda değilde daha uzun zamanda zayıflarsın dietine devam bu arada sen. Akşam 7 den sonra birşey yeme sabah müsli vs tahıl ağırlıklı beslen.💪

• öyle yaparim tesekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• bazen vücud duruyor (kilo için) ama siz sakın iradenizi kaybetmeyin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...