Garip bir olay gece yatak sallanmasına ne dıyorsunuz?

Öncelikle dalga geçmeyin,saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. Bir gece annem ile beraber koca yatakta uyuyorduk. Yatak birden sarsılmaya başladı deprem sandım..Uyandım bir şey yoktu ama hala sallanmaya devam ediyordu,ardından annem uyanıp hiçbisi olmamış gibi şu içmeye gitti.Birşey diyemedim o sırada uyuyakalmışım. O gün pek takmadım. ama sonraki günlerde yani 2 3 hafta aralıklarda geceleyin yine aynısı oluyordu. Yatak titrer ttitremez ben uyanıyorum uyanınca dursun artık diye sağa sola dönüp duuruyodum ve dua okuduktan sonra geçiyordu. Garip değil mi? Bi yatak neden sallansın ki.? Elektrikli battaniye var acaba ondanmı dicem ama alakasıda yok?

Güncellemeler:
Hep olmuyor arada sırada oluyor hafif hafif sallanıyor ve ben bunu hep hissediyorum.
Siz dallga geçin başınıza gelsınde görün:)

0|0
423

En İyi Erkek Görüşü

• Artçı deprem.gün içinde en az 50kez olur,ama sen farketmezsin genellikle.yataktayke belli olur.en son 2006da deprem oldu bulunduğum şehirde.öyle can kaybı olacak kadar değil ama şiddetli.o günden sonra hassaslastım.neredeyse her gece hissediyorum yatakta uyurken. Deprem olmadan bi kaç saniye önce kalbim çarpıyor,sonra yatak sallanmaktan ziyade titriyor.ilk zamanlar korkuya kapılıp yataktan kalkardım ama artık tepki bile vermiyorum.tek kötü yani, uyurken kalbim çarpıyor ve gözlerimi açamayacak kadar uykulu oluyorum ve bu kalp çarpıntısı kısmi uyku felci yaratıyor.

:)

0|0
    0|0
    • deprem oldugunu dusunmuuyorum. daha farklı brsey

• Banada oluyo ya😣 heleki evde tek kalıyosam garip garip sesler duyuyorum ve yatak deli gibi sallanmasını gectim kalbim yerinden fırlıcak gibi atıyo elektrıği de acmama ramen korku gecmiyo sonra😠😠😠 sabahlara kadar korkudan uyuyamamakta cabası

• yorumları okudum. olaya bakış açınız beni şaşırttı. yaşadığınız durum tamamen nörolojik. en başta bu hbs olabilir. tabi farklı bir rahatsızlık da olabilir. ama altında yatan sebep sinir iletiminde bir sorun olmasıdır. en kısa zamanda nörolojiye gitmelisini. geçmiş olsun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu tarz konular benim oldum olası dikkatimi çekmiştir, şimdi gelip diğer arkadaşlar. Yok cin, yok karabasan diyecekler belki bilemeyeceğim ama bunların hepsi bilinç altı oluyor. Olaya sadece din boyutundan bakmayın.

Karabasan olayıda tamamen bilinç altı, beynin kurguladığı bir durumdur. Sen üzerine ne kadar gider, bu konuyu düşünürsen olayları daha da sık yaşayacaksındır.

0|0
    0|0
    • Ama dua okuyarak yatıyorum oluyo

• Çünkü dua senin kendini rahatlatmana yardımcı oluyor, bu da bir bilinç altı bir durum. Eğer emin ol böyle şeyler musallat olsaydı ilk bana musallat olurlardı, çok üzerine gittim zamanında bu tarz olayların.

• Bilmiyorum artık :S

• Aynı sorunu yaşıyorum. Deprem oluyormuş gibi panik halinde uyanıp kardeşime koşuyorum. Kalp çarpıntısı ve nefes nefese kalma gibi etkileride oluyor.. 2-3 haftadır devam ediyor. Uykusuzluk diye düsünüyorum cünkü yaklaşık 2 yıldır gece 4 lere 5 lere hatta 7-8 lere kadar uyuyamayıp o saatlerde yatıyorum. Hic erken yatmadım.

0|0
    0|0
  • sen duadan vazgeçme başınızın üstünde Kuran-I Kerim olsun

0|0
    0|0
  • bu dediklerin gerçek ne kadar sıklıkla oluyor dedin. sana yardım edebilirim aslında tabi sende istersen.

0|0
    0|0
  • senin yazıyı okuyunca arkama yatağa şööyle bi dönüp baktım nedense:)psikolojiktir belki ya bence bigün olunca annenide kaldır o da şahit olsun en azından yani sadece sen hissediyosanda farkı anlarsın

0|0
    0|0
    • annemde hıssetmıstı o gece.. Ama ondan sonra hep ben duydum hep ben işittim sorun bendemıkı bıde annem ıkımız varız sadece evde

• bende de oluyor ama sallanan yatak değil, vücudumda sallanma hissi oluşuyor. neden bende anlamadım :/

0|0
    0|0
  • belki vücudun sallanıyodur yatak sanıyosundur.ya da uyku uyanıklık arasında tuhaf bi rüya gibi bişey olsabilir

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey değil. Benı uyandırıyor uyanınca hıc hareket etmıyorum sadece dınlıyorum ne olup bıttıgını öyle devam edıyo saga sola donuncede. Sonra uyuyaklıyorm

• ya bazen ensede falan titreme olur,gözlerde de olur..o ensedeki titreme bi rahatsızlık,bezen vücudu da titrediyo sallanıyo gibi hissediyosun

• bırdaha olsun boyle bırsey cok dıkkat edıcem

• elektrikli battaniyeyle ne alaka sen yatağa 41 defa besmele yaz yastığının altına koy sonra şeytanla falan uğraşma belliki ya sana ya da annene musallat olacaklar ciddiyim şaka yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Tuzlu filan yiyip yatarsan olur öyle tansiyon oyunları onlar.

0|0
    0|0
  • O bana da çok oluyor, sadece yatakta değil kanepede sandalyede falan otururkende sallanıyorum hemen etrafıma bakıyorum deprem mi oluyor diye ama bir şey olduğu yok sorman iyi oldu

0|0
    0|0
  • ilginçmiş valla,bi cevap bulamadım ama garip

0|0
    0|0
  • Korkmaya gerek yok vücüt elektriği atıyor (dermişim)

aynısı bende de oluyor hayırdır..

0|0
    0|0
  • garip bi olay bence bi bedduaa filan almışsın veya ...

0|0
    0|0
  • yaa gece gece aklımızı alcan sende başka işinmi yok

0|0
    0|0
  • Kaç kere diyorum fazla içmeyin arkadaşlar

0|0
    0|0
  • cinler periler sardı galiba sana

0|0
    0|0
  • Cinler sana Sarmış olabilir.

0|0
    0|0
    • sarmasınlar bana

• anlatıcaktımda unuttum ya

• Bendde aynisi oluor iki kere oldu ruyamin arkasindan oluor yatak sallanmaya baslior ve kalp atisim hizlanior ve kulagimda rodyoda bozuk frekansta konusan biri var sanki ugultu gozlerimi acmiorm sahsen belki bisey vardir die. vucudumu haraket ettiremiorm besmele cekiorm yavaslior ve duruor ses de gidior sanki. vucudumun ustunde biri oturuor gibi bende cok. merak. ediorm

• San musallat olmaya çalışan bişiler var :(

0|0
    0|0
  • psikolojin bozulmus senin halusinasyon goruyorsun

0|0
    0|0
  • kendine başka eğlence ara bence

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4