Garip bir olay gece yatak sallanmasına ne dıyorsunuz?

Öncelikle dalga geçmeyin,saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. Bir gece annem ile beraber koca yatakta uyuyorduk. Yatak birden sarsılmaya başladı deprem sandım..Uyandım bir şey yoktu ama hala sallanmaya devam ediyordu,ardından annem uyanıp hiçbisi olmamış gibi şu içmeye gitti.Birşey diyemedim o sırada uyuyakalmışım. O gün pek takmadım. ama sonraki günlerde yani 2 3 hafta aralıklarda geceleyin yine aynısı oluyordu. Yatak titrer ttitremez ben uyanıyorum uyanınca dursun artık diye sağa sola dönüp duuruyodum ve dua okuduktan sonra geçiyordu. Garip değil mi? Bi yatak neden sallansın ki.? Elektrikli battaniye var acaba ondanmı dicem ama alakasıda yok?

Güncellemeler:
Hep olmuyor arada sırada oluyor hafif hafif sallanıyor ve ben bunu hep hissediyorum.
Siz dallga geçin başınıza gelsınde görün:)

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Artçı deprem.gün içinde en az 50kez olur,ama sen farketmezsin genellikle.yataktayke belli olur.en son 2006da deprem oldu bulunduğum şehirde.öyle can kaybı olacak kadar değil ama şiddetli.o günden sonra hassaslastım.neredeyse her gece hissediyorum yatakta uyurken. Deprem olmadan bi kaç saniye önce kalbim çarpıyor,sonra yatak sallanmaktan ziyade titriyor.ilk zamanlar korkuya kapılıp yataktan kalkardım ama artık tepki bile vermiyorum.tek kötü yani, uyurken kalbim çarpıyor ve gözlerimi açamayacak kadar uykulu oluyorum ve bu kalp çarpıntısı kısmi uyku felci yaratıyor.

:)

0|0
    0|0
    • deprem oldugunu dusunmuuyorum. daha farklı brsey

• Banada oluyo ya😣 heleki evde tek kalıyosam garip garip sesler duyuyorum ve yatak deli gibi sallanmasını gectim kalbim yerinden fırlıcak gibi atıyo elektrıği de acmama ramen korku gecmiyo sonra😠😠😠 sabahlara kadar korkudan uyuyamamakta cabası

• 2ay

yorumları okudum. olaya bakış açınız beni şaşırttı. yaşadığınız durum tamamen nörolojik. en başta bu hbs olabilir. tabi farklı bir rahatsızlık da olabilir. ama altında yatan sebep sinir iletiminde bir sorun olmasıdır. en kısa zamanda nörolojiye gitmelisini. geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...