Siz olsaydınız güvenir miydiniz? Mesaj attı feci cevap atasım var!

Dünki sorumu hatırlayanlar cevaplasın lütfen.. tam başta ben istemedim oda gitti başkasıyla çıkıyo diyodum dün duvarında gördüm sevgilisini aldatmış napıcam ben güvenmemeliyim dimi? Kızla face'de tartışmışlar kız umarım yalnız ölürsün keşke ben seni önce aldatsaydım demiş bu da dönüp utanmadan ben sana söylemiştim demiş çıldırcam kız buna sen kendine en iyi sanıyosun demiş buda salak salak cevaplar yazmış senin ex'lerinden iyiyim falan demiş

Yani adam yüzsüz aldatan biri çıktı ya nasıl olur şimdi midem feci bulandı ama hala seviyor gibi hissediyorum siz olsaydınız güvenir miydiniz mesaj attı cevap atasım feci var hatta gidip ben aslında seni seviyordum diyesim var ama kontrol etmeye çalışıyorum kendimi yardım edin ben sana demiştim demeden

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• şu arkadaşın maymun iştahlı birisne benziyo sende maymunlardan hoşlanıyosan hemen mesaj atmalsın

0|1
    0|0
    • Pek espri havamda değilim ya

• evet içimde öyle bir his var.. bu aşk değil ona aşk değilim.. Bana başta yaptığı yalakalıkları her kıza mı yapıyodu yoksa ben özelmiydim anlamak istiyorum Egoist diyebilirsin ama başta bana yaptığı şeyler beni feci mutlu ediyodu egomu tatmin ediyodu resmen yalvarması durmadan övmesi ne kadar güzel hissetiriyodu bilemezsin

• maymun diyince kızıyosun ama yaptığı tam da bu.oynuyo, maymuluk yapıyo çünkü kız tavlamak bi sanattır, önce senn ruhunu okşayacak seni elde etmek için hoşuna gidebilecek herşeyi yapacak amacınada ulaşmış görünüyo aklına girmeyi başarmış, şunu bil sana yaptıkları sana özel değildi bunu her kıza yapıyo

Erkekler Ne Diyor 9

• Böylelerini nasıl buluyorsunuz ve nasıl hala sevebiliyorsunuz anlamıyorum.Kızlar dengesiz olmayalım lütfen!

0|0
    0|0
    • Bana nasıl böyle bişey oldu aklım almıyor herifi başta kendime layık görmüyodum şimdi ölüyorum resmen

• aklını başına al oturup ağlarsın sonra.Harcadığı kızlardan biri daha olacaksan ol nediyim.Bana soracaksan onunla birlikte olup heba olmaktansa öl daha iyi :)

• Çok çabuk kanıyosun kontrol et kendini frenle biraz.

0|0
    0|0
  • face kapanırsa sebebi budur:)))

bi de güvenmekten bahsediyorsun...ne afilisin sen öyle... midem bulandı diyor... şu güvenmeyi soran birisi olarak...:)) sen neymişin ya...

0|0
    0|0
  • yahu sen hala soruyor musun bunu?

0|1
    0|0
    • BÜYÜK BİR HATA YAPMAK ÜZEREYİM !

• Birisi daha var takılan ama oda tanıyor ..ve tanıdğı biri olursa ondan kopamam takıntım gözümün önünde olacak düşün ben 3 aydır burdayım zaten pek tanıdığım yok okul dışında ve onun tanıştırdıkları dışında ve zaten burası Ohio'nun pahalı yerlerinden param bile yetmiyor çalışmaya başlıcam belki yeni bir ortam olur bana

• merak etme daha neler bulursun :) sen okuluna ve isine odaklan, ayrica da amerikada erkeklere guvenme :) kendimden biliyorum

• Yol ver gitsin uğraşma böyleleri ile hala uğraşıyorsan sendede var birşeyler

0|1
    0|0
  • Türkçe meaili var mı bunun?

0|0
    0|0
  • sen hala bu soruyu nasıl soruyorsun arkadaşım ya

0|0
    0|0
  • Güvenmezdim

0|0
    0|0
  • Sende gördüğüm şey: Sahip olma hırsı. Ben onu adam ederim "hastalığı". Ne kadar da basit, yüzeysel bir ruh hali... İyi peki git ona, elde et, adam edeceğini zannet, senle bir güzel dalgasını geçsin. Hevesiniz geçince başka yalan ilişkimsilere yelken açın. Bir de saf gibi yazmışsın "ona güvenebilir miyim?" Kadın milleti işte, bkz şekil 1-a. Nerde karaktersiz angut tip var zaten onların peşinde dolanırlar. Vah vah... İyi eğlenceler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sende kaşınıyorsun canım senidemi aldatsın bu çocuk?

0|0
    0|0
  • boylelerinin burnunu iyice surtmek lazm yuz ver cik blusma ayarla sonra o blusmaya o aldattigi kizla gdin cocugun onunden kol kola gecin :)

0|0
    0|0
  • Alismis kudurmustan beterdir ne guveninden bahsediyorsun ya sen..

0|0
    0|0
  • Sakın böyle bir insanı sevmek aptallığına düşme

0|0
    0|0
Yükleniyor...