Sizce böyle vücut yapılır mı yapılsa bile sağlıklı mı yani?

ya dershaneden biri.. çocuk senenin başından beri antrenör olcam vücut yapıyorum diyo... aradan 4 ay geçti ben çocuğun göbeğinin biraz gittiğini bile görmedim... her gün 2 tane kumruyu hamburgeri deviriyo üstüne de 5-6 tane protein tozu hapları alıyo.. bir gün dayanamadım "ya bu haplar zararlı kullanma, kullanıyosan bile en azından yediklerine de dikkat et protein ağırlıklı ve sağlıklı beslen" dedim... sağlıklı beslenmenin işe yaramadığını o haplarında vücut yapmakta yararı olduğunu söyledi.. ya ben dershane açıldığından beri hiç bişey yapmadan kilo verdim çocuk her gün ağırlık çalışıyo o göbek bir gidemedi.. bu şekilde vücut yapmaya çalışmak sağlıklı mı ya.. ya da bu şekilde vücut yapılır mı

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• sen o cocuktan daha bılgılısın ıstedıgı kdr hap alsın duzgun beslenmedıgı surece vucut yapamaz iirileşır ama yağlı olur bı anlamı kalmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geberince gorecek protein haplarini o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nasıl bir vucut yapın olduguna gore degisir ama bu yontem hic saglikli degil. Eger boy ve kilo orantin normal ama yag oranin fazla ise L-carnatin ve protein tozu kullanabilirsin bu sayede kilonu korurken yag yakımını saglarsın ancak L-carnatin kullandigin icin belli gunlerde kardiyo belli gunlerde agırlık calısırsın. Eger kilon boyuna gore fazla ise o zaman kardiyo calisirsin ve L carnatin kullanırsın. Eger siska isen kilo almak istiyorsan protein tozu kullanırsın ve agırlık kaldırırsın. Ancak bunlar sadece takviye gidalardir. İyi bir vucut yapmanin sirri saglikli ve duzenli beslenmeyle, duzenli bir uykudan gecer.

0|0
    0|0
  • Yapılır tabiki

0|0
    0|0
  • Vücut yapıyorsan böyle yaparsan fayda görmezsin. Yediklerine dikkat etmen lazım.. Herşey tadında olmalı ne fazla ne az..

0|0
    0|0
  • Kardeşim 2 şekilde vücut yapılır 1 ) Yağ oranını düşürmek en mantıklısı 2 ) Kas kütlesi ve yağ kütlesi alıp harcanan kaloriyi arttırıp definasyona girip kilo vermek.

0|0
    0|0
  • Doğru beslenmedıgı sürece isterse 100 tanr içsin o haplardan bır ıse yaramaz kanks

0|0
    0|0
  • Bu isin %75 beslenme %25 antramandir

0|0
    0|0
  • Hayır çok zor. Sabahları 4 5 tane yumurta beyazı yemesi lazım ara öğünlerde meyve yoğurt falan ☺

0|0
    0|0
  • göbeği olan adam sağlıklı beslenmeyip kardiyo yapmadan bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmakla yağ erimez. Ter atmak gerek. Ayrıca iyi beslenmedikten sonra protein tozuydu şusuydu busuydu hiçbir işe yaramaz. Aksine öldürür.

0|0
    0|0
  • göstersene :D

0|0
    0|0
  • Bu işin %70 beslenmedir. Sadece ağırlık çalışmayla olmuyor mağlesef.

0|0
    0|0
  • Olur ama gobek gitmez ustune kiloda alir :D proteyin hapi olmaz baska bir seydir o

0|0
    0|0
    • kapsül şeklinde içinde toz var

• Vucut gelistirenler bir suru takviye kullaniyor onlardan niridir proteyin hap olarak satilmiyor benim bildigim kadariyla

• sen anlamazsın onun dönemleri var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozu olucaksa az yiyceksin yoksa bir faydasi olmazki

0|0
    0|0
  • çocuk salakmış:D

0|0
    0|0
  • tabi ki yapılmaz.

0|0