Boy uzaması sıkıntısı

Yaş 19 boy 174 kilo 64. Üniversitede en kısalardan biriyim herkes uzun olunca ben aralarında kayboluyorum. en azından 178-180 e yaklaşmam mümkün mü? Hap şeklinde ek besin alıyorum içinde vitamin,mineral,omega ve kalsiyum var. havalar ısınınca basketbol oynarım arasıra demire asılıyorum ve zıplıyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yaşındasın bundan sonra boyun uzamaz uzasada olsa olsa 1 santim. bence fazla kasma özelliklede haplar şunlar bunlar. zaten onlarında faydasından çok zararı var. ama illede uzayacağım diyorsan ameliyatla uzaman mümkün 4-5 cm kadar bildiğim kadarıyla ama çok ağrılı ve zahmetli ameliyatlar bunlar oyüzden tavsiye etmem zaten kafana görede ben boy uzatan ameliyattan olcam diyipte olamıyosun.

0|0
    0|0
    • kemik yaşım küçükse?

• ameliyatsız sporla ve iyi beslenmeyle 4 cm uzayamıyacağımı iddia ediyosun. uzamak için herşeyi yapıcam 19 yaş o kadar da büyük bi yaş değil

• ne diyeyim inşallah uzarsın. ama abarttığın kadar kısa değilsin orta boylu bir insansın şuan.

19 yaşın büyük bir yaş olduğunu iddia etmiyorum ama ergenlikten çıktığın için yada çıkmak üzere olduğun için uzamanın duracağından bahsettim herneyse tekrardan inşallah uzarsın diyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• sana taktik basketbol oyna hem arkadaşın olur hem boyun uzar

0|0
    0|0
  • Bence boyun normal Türkiye ortalamasında erkeklerin boyu 1.73'müş senin arkadaşların uzundur bence .

0|0
    0|0
  • uzamasın birşey olmaz tipin iyise boy önemli olmuyor 170 üzeri isen

0|0
    0|0
  • basket oyna uzamazsın diyenlere de inanma kendileri ugrasıp uzamamıs milletin hevesini kırıyor basket süt yumurta ve sabah öğle aksam tavana zıpla etkisini görürsün bn 19 yasımdayım bu sene 3cm uzadım bunları 2 ay uyguladım sadece emin ol işe yarar

0|0
    0|0
  • boyu dert etme okan bayülgeni kendine örnek al ;P

0|0
    0|0
  • Kardeş hap kullanıyorm demissn acaba adı ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...