Bu kadar zamandan sonra şişman olduğunu öğrenseniz ne yapardınız?

bir kızı 4 yıldır tanıyorsunuz 2 yıl konuştunuz ama bitürlü görüşemediniz. kız size fiziki özellikleri hakkında yalan söylemiş. kilolu olduğunu öğrendiniz. ama sizi gerçekten sevmiş. çok şey paylaşmışsınız. sizde gerçekten ona bağlanmışsınız alışmışsınız zamanında. tepkiniz ne olurdu ? ona karşı ve çevrenize karşı nasıl bir davranış sergilerdiniz bu konuda? bütün arkadaşlarınıza söyleyip arkasından konuşup dalga geçermiydiniz ?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• eğer seviyorsam istediğim kıvama getirene kadar uğraşırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 4 yıldır tanıcak 2 yıldır görusecen ama halen canlı görmemek ilginc olurdu balık etli olabilir sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • 2 yıldır biriyle internette konuşuyorsun ve sadece telefonlarınız var gece mesajlar aramalar var. şimdi o meşhur gün geldi buluşmak istiyorsunuz. ve korkuyorsun. seni beğenmeyeceğini düşünüyorsun. mantık yürütecek olsak 4 yıldır tanıyıp 2 yıldır konuştuğu bir kızın hiç merak etmeyen biri için sanırım bu sürpriz sorun olmaz. ama yalan attığın için üzülebilir hatta güvenini yitirebilir. ama en önemlisi çık karşısına gerekli açıklamayı yap. beğenmezse bırak o kaybetsin. sonuçta fiziksel özellik önemli olsa da sevginin önüne geçemez. alay ederse ne güzel üzülmezsin. onu kaybettiğin için. yani çık gitsin karşısına. ne olacaksa olsun. bu düşüncelerle kendini yıpratma. yap gitsin anasını satim. beğenirse beğenir beğenmezse beğenmez.

0|0
    0|0
  • Ne dalga geçerim ne de gülerim yüzüne. Yalanından dolayı uğurlarım.

O değil de 4 senedir hem tanıyacağım, hem 2 yıl görüşeceğim ve görmeyeceğim?

Bu sürede ben kanındaki al yuvar sayısına kadar bilirim yahu.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ve nekadar kilolu az bi kilo varsa sorun edilmez ama hastalık derecesinde gercekten zor tabi bu durumu 4 yılda ögrenmesi neden bukadar sürdü tartışılır, ben asla 4 sene görmedigim biri ile asla görüşmem, oldugunu varsayarsam birlikte olmam zor

0|0
    0|0
  • yalan olduktan sonra güven olmazki zaten yalan olmayacak

0|0
    0|0
  • Karakter önemli. Tepki vermem karşısında biraz süzerim ve anlayışına falan bakarım. Eğer uygunsa olur ama kendini ezik görüyorsa bir şekilde uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Ortada yalan varsa istersen Kate Upton olsun farketmez ister istemez insan ne oluyoruz der ;)

0|0
    0|0
  • Iki yil gormeden konusabildiyse sismankende sevebilir..

0|0
    0|0
  • Beraber fitness center'a giderim.

0|0
    0|0
  • arkana bakma

0|0
    0|0
  • pislik şişko, sen ne yiyosun böyle ya derdim ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• internet askları ancak şu sekılde gerçek aşka dönuşur.en kısa zamanda sohbet muhabbet çok ilerlemeden yuzyuze görüşülür ondan sonra zaten ne olacagı bellı olur.senın dediğin boşa zaman kaybından baska bişey değil

0|0
    0|0
  • 4 yılmı ? bence tek kelime etme çocukla. canını sıkacak bişey söyleyeceği kesin çünkü. olumlu bişey olması imkansız en azından .

0|0
    0|0
  • 2 yıl hiç görmeden nası konustunuz insan sevgilisiyle 3 ayrı kalsa ayrılıyor tebrikler. eger bu iş olursa evliliğe gider

0|0
    0|0
  • niye yalan söylüyosun ki...duba gibiysen duba gibiyim de nesinden utanıyosun ..dalga geçerdim içimden çünkü yalan söylemişsin..

0|0
    0|0
  • isin icinde yalan var isin zor

0|0
    0|0
  • Bir kere görüşmeden,sadece konuşmayla kimse kimsenin kalbinde aşk anlamında yer edemez buna inanmam..Sevemez yani sadece konuşur,bir yeri olur evet ama sevemez..Kaldıki resminidemi görmedi,kameradandamı görmedi..Benim tepkim yalan konusunda çok sert olurdu açıkçası..

0|0
    0|0
Yükleniyor...