Hangi icadın mucidi olmak isterdiniz?

Bu güne kadar icat edilen şeylerden neyii bulmak, neyin mucidi olmak isterdiniz ? ?adınızın neyle anılmasını isterdiniz ? vs vs vs

0|0
10|23

En İyi Kız Görüşü

• ucuk bi soru ve ocuk bi cevap verim UCAK :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dört ayaktan iki ayak üstüne kalkmak en akıllıcasıymış bence, sonra da ateş..

bundan sonrası için de "ışınlanma" olayını gerçekleştirmek epey bi çağ atlatır gibi :)) ama iyi mi olur kötü mü; tartışmalı..

0|1
    0|0
  • çamaşır makinasını icat edene rahmetli anneannem çok dua ederdi :D çamaşır makinasını icat etmiş olmak isterdim :D bana da çok dua ederdi nur içinde yatsın demek ki mucit olmama gerek yokmuş:P:P

0|1
    0|0
  • Bilgisayar

0|1
    1|0
  • yazı

0|1
    0|0
  • Künefeyi bulan insan olmak isterdim.

0|1
    1|0
  • Telefonun iyi olurdu

0|1
    1|0
  • suda doğum

0|1
    1|0
  • sigarayı icat eden biri olsaydım gerçekten onu bir en fazla 2 içimlik gebertecek zehir olarak icat ederdim.sigara içenlerden hemen kurtulmak için.geberselerde kurtulsak.

0|0
    0|0
  • o değil de,izafiyet teorisini ben yazmalıydım.hep kıskandım zaten o herifi.8 yaşında toplam formülünü de bulan oydu.ne işin var lan,o yaşta ben sayı saymayı yeni öğrenmiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İcattan çok Google'ın kurucusu olmak isterdim. Her ne kadar kabul etmek istemesenizde yaşadığımız yıl ve olanakları göz önünde bulundurursanız Google dünyayı değiştirebilecek bir güce sahip ve bu güce kimse müdahale edemez bu saatten sonra.

Bunları bir geliştirici, bir grafik tasarımcı olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Elektriğin

0|1
    0|0
  • internet .

0|1
    0|0
  • tesla gibi olmak isterdim. ilgisiz olanlar kim olduğumu bile bilmesin ama ilgili olanlar ne büyük mucit olduğumun farkında olsun... <3 <3 tesla reyiz <3 <3

0|0
    0|0
  • Hepsinin hepsinin.

0|1
    0|0
  • İcat edilmiş olanları istemezdim ztn var ve faydalanıyoruz mesela 3 boyutlu içindeymişiz gibi hissetiren flimleri daha çok ilerletmek isterdim Filme girdiginde baş rolu kendin oynar gibi nası olacaksa :D

0|1
    0|0
  • ses gücüyle (kendi kendine) çalışan araba aslında hala kafamda tasarlıyorum aslında tasarıda bitti ama maddi yönden dolayı çalışma yapamıyorum

0|1
    0|0
    • bu tarz düşünceler için değşik yarışmaalar yapar türkiyedeki büyük birlikler ;) katılş birine projenlee kaynak bulursun

• inş kardeşim :) buyur gel 22 mart haliç kongre merkezinde elektrik elektronikle ilgili bi proje fuarı war ;)

• aslında benim dediğim araçta elektirikle çalışan bi araç tesla zaten yapmış diyolar inşallah hocam davetin için teşekkürler bakıcam :)

• mürekkep (kısaysa kısa kardeşim)

0|1
    0|0
  • bir matematik formülü olsa yeter, formülü sattığın zaman 7 sülalen halay çeker =D

0|2
    1|0
  • Hangi İcat değide

Ayda1 kez şarj olan Batarya'yı bulmak isterdim

1|1
    0|0
    • yakında görürüz o zaman kim olmak istediğini :)

• İnan hemen alırım..Takip edicem o cihazı..Bugün 6 saatte bitti batarya deli oldum..Pili özellikle 1500 mah telefon almıştım yinede Iıhh ...Nokia'ya karşı fena antipatim var ama alırım..Batarya olayı yüzünden dünyaları kaçırdım bugün..

• Bi tane bundan alınıp taşınması lazım.

• AMERİKA KITASINI

0|1
    1|0
  • doğum kontrol hapı :P

0|1
    0|0
  • Prezervatif çok önemli bir mucit o olmasaydı...

0|1
    1|0
  • Para ve sigara hariç herşey olabilir:)))

0|0
    0|0
  • Hangisi olmak istediğimi bilmiyorum ama hangisi olmak istemediğimi biliyorum;MATEMATİK =>O kadar küfür yemek.. :D

0|0
    0|0
  • insanlığın...

0|0
    0|0
  • düdüklü tencere

0|0
    0|0
  • paracetamoxyfrusebendroneomycin

0|0
    0|0
  • Tuvalet Kağıdı :)

0|0
    0|0
  • condomun mucidi olmak isterdim . dünyaya çok yararlı bir buluş

0|0
    0|0
  • vida somun civata

0|0
    0|0
  • kendiliginden otomatik duman pompalayan naergile marpucu :) türk mühendislik zekasi :)

0|0
    0|0
  • Vibrator...

0|1
    1|0
Yükleniyor...