Gönül acısı için dua ..(:(: yardım

Meraba kardeşlerim gönül acısını almak için özellikle edilecek dua okunacak özel sure varmıdır tabiki bütün dua ve surelerimiz şüphesiz önemlidir ama ayrıyetten bunun için bildiğiniz tesirli dua, sure ve yöntem varmıdır çünkü bu namazlarıma dinime ve normal yaşantıma huşu içinde devam etmeme çok ama çok engel oluyor ve ben böyle mutlu olamıyorum. Lütfen yardımcı olun bana ister ayrıntılı ister ayrıntısız hepsini okuyacağım. Ben öyle sevgilim geri gelsin geri gelsin diye dua etmek istemiyorum 4 ay oldu unuttum ama yinede biyerimde kalıyor ve yukarıda yazdığım şeylere engel oluyor ciddi anlamda ben geri getirmek için değil onun acısını içimden çıkarmak için birşeyler yapmak istiyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ederim..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• abdest alıp Yasin okuyabilirsin. "Allahım sana sığınıyorum benim gönül yaramı hafifletmeme yardımcı ol ..." diye başlayarak gerçekten içten bir dua edersen ve senin için daha hayırlı olacaksa Allah senin yanında olur. birde birşeyi yapmadan önce içten bir şekilde Bismillah demeni öneriyorum. son olarakta sen Allah'a sığındığın içten bir şekilde birşeyi dilediğin sürece hangi duayı edersen et Allah senin yardımcın olacaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah'ım bana bol bol sabır ver aklıma mukayyet ol dersen sanırım başarırsın..Aynı şey bende de var bol bol sabır diliyorum..

0|0
    0|0
  • öncelikle allah yardımcın olsun seninle aynı durumdayız malesef...içinin huzura ermesi için tesbihi al ve yüz defa YA-HALİM de ben yaptım rahatladım çok şükür.birde dua edeceğin zaman şu şekil yap: üç defa euzü besmele çek üç defa tövbeestağfurullah üç defa estağfurullah üç defa salavat getir ve üç defa YA ERHAMÜR RAHİMİN DE ve Allahtan istediğini dile duanın sonunda yine üç defa salavat getir... bu dediğim şekilde dua edersen duan şimşek hızında Allah a ulaşır inşallah Rabbim duanı kabul eder...

1|0
    0|0
  • Ben alemlerin Rab'bine teslim oldum(ayet-i kerime)

Teslim olduğun ne ise,teselli bulduğun da O'dur..

Allah'a tevekkül edene,Allah kafidir vesselam.

0|0
    0|0
  • Felak nas .

0|0
    0|0
  • bunun için bi dua bilmiyorum ama öyle durumlarda meditasyon yaparım ise yarıyor.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• la havle çek her zaman

0|0
    0|0
  • Allah'ım eskisini gönderdim yenisini gönder

0|0
    0|0
    • ne kadar guldum su yorumuna:))

• gülecek birşey yok gerçekten işe yarıyor

Yükleniyor...