Ağzı kültablası kokan sevgiliyi kim ne yapsın ?

evet millet ! sigara içen birinden mümkün olduğunca uzak duruyorum. siz ne düşünüyorsunuz midesi kaldıranların da vardır gerçi :)) şaka tabi, evet yorumlarınızı bekliyorum ...

Güncellemeler:
çocuklar hoşlandınız çıkacaksınız nefesi kokuyor diye vazgeçtiniz ...hikayelerinizi bekliyorum, en çok ''+'' alanıa en iyi cevap ödülü ...

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende sevmiyorum ya hani önceden biraz anlayabiliyordum o kişiyi de ama artık bu konuda neredeyse hiç tavizim yok, içmesin arkadaş içiyorsa da beni sevmesin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bende kullanmıorm karsımdakının kullanmasını ıstemem

1|0
    0|0
  • bir erkeğin tütün, nikotin kokması bazı durumlarda tiksindiriyor. Dişleri sarı tüm vücdu leş gibi tütün kokuyorsa oradan kaçmak isterim hatta nefesimi bile tutmaya çalışırım. Ama bazı durumlarda bir erkeğin sigara gibi kokması çooook hoşuma gidiyor. Abartı olmayacak şekilde kokarsa + bile yani.

0|0
    0|0
  • mıdem hıc kaldırmıyor ne konusmak ne yakınında oturmak bana ıskenceden farksız gelmıyor... bu yuzdende hıc sıgara ıcen bır sevgılım olmadı...kesın çözüm :)

0|0
    0|0
  • iğrenç valla

0|0
    0|0
  • bende kaldıramıyorum sigara kokusunu

0|0
    0|0
  • hiç çekemem. ben içmiyorumm oda içmiyor zaten

0|0
    0|0
  • bir yazı okumuştum Sigara içen birini öpmek kültablasını yalamaya benzer diye öghhh

0|0
    0|0
  • okulda yanma bile ottrmyrmm

0|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum sorun yok

0|0
    0|0
  • erkek adam cigara kokar :)

0|0
    0|0
  • Ben çok severim sigara kokusu.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• benden uzak Allaha yaın olsun öyle insanlar

0|0
    0|0
  • nefesi kokuyor diye vazgeçilir mi hoşlanıyosan kör de olsa topalda olsa hoşlanıosundur aga

0|0
    0|1
  • belkide saçma ama ben içmiyorum, kokusundan nefret ederim fakat sevgilimse dayanırım yani öyle düşünmem

0|1
    0|0
  • ben içiyorum dolayısı ile yadırgamıyorum

0|0
    0|0
  • çiftlerden biri içmiyosa sıkıntı olur bro

0|0
    0|0
  • içiyorum bırakmayı da düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hayatta cekmem