Spor hocam doğru mu yapıyor?

1.65 boyunda 70 kiloyum. İlk önce beni zayiflatacagini sonra sikilastiracagini söyledi doğru geldi bana tamam dedim. Ama hic agirlik calistirmiyor bundan çok sıkıldım degistirmiyor inatla. Kosu uzay bisikleti bir de normal bisiklet tekrar kosu tekrar uzay tekrar bisiklet. 10 günde 2 kilo verebilmisim. Ve bu tempo beni asiri yoruyor. Çünkü hayatında spor olan biri değilim. Hocam öleceğim diyorum olmen gerek zaten diyor :D ne yapacağım

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Gayet mantikli soyledigi. Ayrica 10 gunde iki kilo gercekten cok iyi.

0|0
    0|0
    • Iyi mi gerçekten ya motivasyonum bile dustu :/

• Ben tesekkur ederim ☺

• Aklı başında bir yorum bravo :)

Erkekler Ne Diyor 19

• hocana şunu soyle 10 dakika koşu 10 dakika eliptik bisiklet (yani uzay bisikleti) 10 dk normal bisiklet. bunlar bitince 5 dk dinlenme ardından karın ve kalca hareketleri. bende spor salonuna gidiyorum. aradan 3 4 hafta gecınce artık hafiften agırlık yaptırmaya baslasın bunu ona sen soyle. mesela 2.5 kiloda ya da 1.5 kiloda kol hareketleri falan. sen kaslanmaya calısma kasları uyar ve yağ yak. bu surec uzun surecek. olduda bitti olmaz

1|0
    0|0
  • hocan cıdden bılgısız

3|0
    0|0
  • Bence hocan yanlış yapmış. Önce sıkılaşırsın, sıkılaştıkça da yağlar çok sıkılır, büzüşür, erir. Senin paranı almak için kandırıyor. Hem ağrısız baş meezarda gerek.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Yağları yakmadan kas mı yapacaksın? Önce zayıflaman lazım sonra kas. Ağırlık kaldırmak sana kilo verdirmez.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler rahatladım biraz yorumlari okuyunca :)

• kilolu bir insan kilo vermek için fitness değil de ağırlık çalışırsa yaktığı yağlar kaslarını şekillendirmelerde kullanılır ve kaslı görünüme sahip olur kilo veriyo olsa bile rakamsal olarak, görünüş olarak kas şişmesi yaşar. koşu fitness vs ile kilo verdikten sonra sıkılaşmak için pilates tarzı spor yapmalısın. pilates yanında ağırlık çalışmak da sıkılaşmana yardım eder ama fazla ağırlık olmamalı. yoksa kaslı hatun olursun ıyyyy. balıketli hatun candır hem ya

0|0
    0|0
  • bir bildigi vardır jssj

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklı 1 ay 2 ay agırlık olmaz önce zayıflayacaksın

0|0
    0|0
  • Yadiklerine de dikkat et.. Spor başta hiç önerilmez.. Sadece yürüyüş

0|0
    0|0
  • dogru yapıyor devam et kasların zamanla uyumluluk gosterecek bırden agırlıga gırme asamaları takıp et

0|0
    0|0
  • oha ben 1.85 mi 70 kiloyum harbi bizim kızlarımız tosun su içse yarıyor

0|0
    0|0
  • afedersinde neyle zayıflatıcaktı kardıyo çalıstırıyor işte nasıl yanıcak o yağlar şikayet ediceğine gırtlagını tut

0|0
    0|0
  • Dediğini yapacaksın. Cardio Şart taa ki bu tempo seni hiç mi hiç yormayıncaya kadar. Zaten o saatten sonra istemeyeceğin kadar ağırlık çalışacaksın :D

0|0
    0|0
  • Az kilo cok tekrar sikilasma cok kilo az tekrar buyume sisy.

0|0
    0|0
  • Ayda 6 kilo eder cok fazla bence ne kadae hizli verirsen o kadar hizli alirsin 😉

0|0
    0|0
  • Dogru yapiyo

0|0
    0|0
  • Bayan olduğun için bir anda ağırlığa sokmak istememiştir seni.

0|0
    0|0
  • :D devam et agırlıkla kilo verilmez :D

0|0
    0|0
  • valla hocanın dedıgınden sasma cok dogru bır yol ılerlıyor

0|0
    0|0
  • oyle insan sıkılaşmaz ağırlıkla sıkılaşır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• şimdi şöyle hocan birşey bilmiyor onu söyleyeyim kalkıpta ama adamın kendi vücudu çok güzel deme hepsi sahte antrenor onların vucutlara kanma ilaçla yapıyorlar bu adam birşey bilse sana agırlık calısması daha cok yaptırır o kadar kardiyo yaparsan kas yıkımına sebep olursun sıkı bir vücudun olmaz senın daha cok agırlık calısman lazım atıyorum 3 gün gidiyorsan 2 gün dumbelller ile calıs 1 gün kardiyo yap. Çok fazla yorulma kasların boşalır veya kalıcı bir hasara sakatlığa yol açarsın dikkatli ol bol şans

0|0
    0|0
  • Valla uzerine daha kilo alirsan sasirmam. Sedatif yasam tarzindan bu kadar hareketli bir doneme gectiginde ve fazlaca yuklendiginde vucut sasirir, bu kadin ne bicim yoruyor nasil kalori harcatmaya calisiyor der yag depolama egilimine gider. Ayrica kaloriler gider kilo verirsen bile sıkılasmak sart, bunun da olmasi icin ya vucut agirliginla ya da hafif kılolarla falan egzersiz yaptirtmali

0|0
    0|0
    • Bilemedim gerçekten

• Zaten tartidaki gostergelere fazla takilmamalisin. Tartim zamanin, gunluk yediklerin, bagirsaklarin dolulugu, tukettigin karbonhidrata bagli su tutulumun, hele ki bayan oldugu icin hormonal seviyelerin bile bu kilo mevzusunda etkendir. Yani giden yag olmayabilir. Onemli olan yag yakimidir. Ya yag kas su oranini olcen tartilarla takibini yapacaksin ya da aynadan incelip sıkılasma miktarini takip etmeye calisacaksin

• Cok cok cok tesekkur ederim

• Ol o zamannn topragin bol olsun 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Agirlik calisirsan yaglarin kasa donusur. Hocan ilk basta yaglarini yakmaya calisiyor. Sabredeceksin agirlik yaparsan vucudn erkek gibi olr

0|0
    0|0
  • Agırlık olmalı yanlıs buldum taktıgını ama bıldıgı bırseydenoşabılır donanımlı bırıyse

0|0
    0|0
    • Besyo okuyor

• Her besyo okuyana guvenme tabıkı onda bısey yok adamın uzmanlasmıs alanı varsa arastırmalar yapıp yenı akımları takıp edıyor kendı aktıf spor yapıorsa o zmn cddye al derım

• Evet cunku zarkma zayiflamaya basladigin an baslar

0|0
    0|0
  • Ben bunu yıllardır yapıyorum uzay bisikleti koşu beni yoruyor ama kendimi dinç hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Öl :)))

0|0
    0|0
  • Dogru galiba

0|0
    0|0
  • Sikilasma asamasinda agirliga gecersin

0|0
    0|0
  • Adam işin ehli boşuna hoca olmamış işini biliyor... Devam