Sizi hangi yönünüzden dolayı seçmeli?

sorum herkese...bir bayan sizi neden seçmeli yada bi erkek sizin hangi yönünüzden dolayı teklif etmeli sizi seçmeli?

0|0
1116

En İyi Erkek Görüşü

• mutlu ederim...her konuda:D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• 'Got' yok zıçmıyorum temizim yani efenim.

1|3
    1|1
  • sadakatım yeter

1|0
    0|0
  • beni neden seçmeli?= adamgibi adamımdır, kendi halimde takılırım.. bir de tıpcıyım ayıptır söylemesi :)) bkz. öhöm öhöm..

ben neden seçmeliyim?= sadık olmalı, zeki olmalı, her sözü anlamlı olmalı.. bunlar olduktan sonra fizik gerçekten pek onemli olmuyor..

0|0
    0|1
  • Çok iyi abilik yaparım.

0|0
    1|0
  • Ukalılığımdan ve öz güvenliğimden :D

0|0
    1|0
  • Hayat canlısı olmam, eğlenmeyi ve dünyayı gezmeyi isteğim hemde bunların hiç birini "onsuz" yapmayı istemeyişim yeterli sanırım..

1|0
    0|0
  • zeka, akıl, tip, kariyer, eğitim, kültür, iyikalp, vicdan, aşk, tutku, romantizm, dürüstlük, vefa, eğlence, para, cesaret, özgüven, vizyon, hayaller, sadakat vs vs... hepsi bende var :))))

0|0
    0|0
    • yarisini bana versene ((:

• sende de bunlar fazlasıyla varki aşkımsın zaten :))

• iyikalp, romantizm, akil hayaller vefa yok gibi sanki bende ya (: yani en azindan romantizm ve iyikalbin olmadigindan adim gibi eminim ((:

ama sen beni böyle de seversin degil mi (: kljsdfkjfdsdf

• tipim düzgüm:) karizmam var sempatik sayılrım "r" leri soyleyemiyorum :D

azimli tuttugunu koparan kararlı bi kisiligim var bide :) azcık ders calıssam ve yazım duzgun olsa unide inek ogrenci bile olurum :D

0|0
    0|0
  • ne istediğimi bilmemden mesela

0|0
    0|0
  • Kusursuz sadakat ve vefa.

0|0
    0|0
  • kara kaşıma kara gözüme vurulduğu için :)

0|0
    0|0
  • Kendimden emin oluşum ve ince fikirli olmamdan dolayı seçebilir.

0|0
    0|0
  • hiçbr karşılık beklemeden severim ki karşımdakide böyle olmalı...

0|0
    0|0
  • beni seçmemeli diye düşünüyorum..

ben çok titizim...kimse başına bela almak istemez...

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• seversem gerçekten gözüm başka kimseyi görmez sevgimi hissettiririm çabuk bağlanırım zor vazgeçerim araba reklamı gibi oldu:D

1|0
    0|0
  • Çok yetenekliyim yanımda olan insan asla benimle vakit geçirirken sıkılmaz.Sadığımdır ve çok fedakarım.Çocukları ve hayvanları çok seviyorum.Küçük yaşta ailem ayrıldı o yüzden yalnız yaşamanın verdiği bir olgunluk var bende çok iyi bir eş ve anne olucağımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben her kesle iyi yola giderim nasil davranilir bilirim bide erkkeelrin sevdikelri cok seyi iyi yerine yetre bilirm

1|0
    0|0
  • doğallığımdan dolayı.

1|0
    0|0
  • Sadıgım, sevecenim, guvenilir ve güzelim daha ne olsunnn:)))

1|0
    0|0
  • Bana aşıksa beni seçsin.

0|1
    0|0
  • aklımdakı dılımde

arkasından ıs cevırecegıme yada yalan soyleyecegım hıssıne asla kapılmaz

1|0
    0|0
  • dürüstlüğüm ve iyi niyetimden dolayı seçmeli..birde çok güzel yemek yaparım..her yönden mutlu ederim.

0|1
    0|0
  • Hem melek hem şeytan olabiliyorum :)))

0|0
    0|0
  • sadıgımdır cocukları severım 18 yasındayım iş sahıbı herkes benı secebılır :D bu nasıl soru ya

0|0
    0|0
    • 18sın anlaman ıcın buyumen beynın gelısmesı lazım

• sen sankı otuzsun da bana akıl verıyosun ayrıca sorunun cevabını basında verdm sn kor ısen benım yapabılecegım bısy yok 1* ciciş kaybol..

• öylesine seçmeli. bir nedeni olmamalı. olursa kendi üzülür. her an değişebilirim.

0|0
    0|0
    • bu dediğimde görebildiğim bir saçmalık var. o yüzden gizlendim:)

• Beni akıllı konuşusarak kandirmalı basit kişilere tahmülüm yok

Yükleniyor...