Iddaa dan anlayan beyler bu kupon sonucu ne soylermisiniz?

Iddaa dan anlayan beyler bu kupon sonucu ne soylermisiniz?

Bir de sizce bu kuponu hazırlayan kişi iddaa dan anlıyormudur?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu kuponlarda olay ilk önce 3 banko maçın tutması ile başlar ki onlar tutmuş. Yanında # olan kuponlar onlar. Ondan sonra ise her tutan maçın oranı ile tutan 3 maçın oranları birleşerek para verir. Maç sonuçlarına bakmadım bankolar tuttuğu için onun dışında tutan her maça para almıştır. Oynaması zevkli bir kupon türüdür fakat getirisi olması için çokca sürpriz maç yakalaman gerekiyor.
    Ama 3 banko maçında oranı düşük. Çok para alabileceğini sanmıyorum. Dediğim gibi diğer maçların sonuçlarına bakmadım. Yüksek oran oynayanlar için güzel bir yöntem eğer bankoları tutturursan.

0|0
    0|0
    • Yanında # olan maçlar demek istedim, kuponlar yazmışım :)

• Ya gerçekten mi o zaman birdaha oynamayalim olan paramda gitmesin😞 teşekkür ederim baktiginiz için

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Baktığım kadarıyla 3 maç yatmış ama sistem oynamış

Çok iyi kupon değil

0|0
    0|0
    • Sistem oynadığı için her maçın tutmasına gerek yok bankolat tutsun yeter , senin şüphelenme nedenin ne , kupon senin mi

• Sen gir sorguka ikramiyenide yazar ama az verir siztem olduğu için

• Rica ederim

• bıraz daha maç yok muydu?

0|0
    0|0
  • Falatasaray 1/1 oldu kafadan yattı

0|0
    0|0
    • Ya nasıl anlıyorsunuz bazıları yatmadı diyor

• Parmağinla kapattiğn ilk ya da son 30 haneyi soruyor

• Kahretsin ya çıkmamış ilk 5 hane fotoydu o aslı bende değil uff yine de Teşekkürler

• Yattı :)

0|0
    0|0
    • Eminmisiniz

• Ben iddiadan anlamamda, arkadaşım yanimdaydi, o söyledi. O da fazlasıyla iyi anlıyor. Yatti, dediyse, yatmıştır o kupon.

• :D piyangodan para vurma olsiligi daha fazla :D

0|0
    0|0
  • bu nee laaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...