Erkekler sevdiklerini bu kadarmı kolay unutur

dayanamıyorum artık onu baskasıyla görmeye . ben ayrıldım tamam hatalıyımdım ama evlenme teklifi etmişken benden bu kadar kolay vazgecmesi koyuyo ayrıldıktan 24 saat gecmeden gitti baskasını buldu ayrılırken yalvarmıştı aglamıştı ben onu unutmak için okulumu bırakıp köye gittim tel kırdım facebook her baktıgımda canım acıyo onu baskasıyla her gördüğümde ölmeden ölüyo gibiyim nefes bile alamıyorum. bütün bu olanların üstüne bugün onun sucsuz olduguuda anladım hersey bi yalnış anlamaymış ben unutmak için baskasına bakmadım bakamadım onun etrafında bekleyen 1 kız varsa benim etrafımda 10 erkek var . ya dayanamıyorum bu ne biçim bişi bu kadarmı kolaydı 24 saat gecmemişti anesiyle tanıstırmıştı yarın evlenelim diyen adamdı bu . adımı duymak istemiyomuş bunu duymak iyice canımı yaktı unuttum diyomuş 1 günde unutmuş olabilirmi böle bişi varsa ben bu acıdan nasıl kurtulucam

Güncellemeler:
ayrılmama sebep oln kız aradı vicdn azabı cekiyomuş özr diliyo herseyi maffetti özr diliyo bu ne bçm zihniyt ya bi özr herseyi düzelttimi :@

1|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hatırlamak için bir hafızamız varken, unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması; hayatın bize attığı en büyük kazıktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Seven insan uğruna mücadele eder. 24 saatte birini bulduysa o kadarda sevmiyordur seni emin ol..

Zaten sevginin aşkın en büyük göstergesi, uğruna mücadele etmektir.

Sende bir şekilde hata yaptın ve sonuçlarına katlanıyorsun.. Ama geçmişte yaşadığın sürece kendini tüketeceksin. O yüzden yaptığın hatalardan ders çıkarmalı, bundan sonra ona göre davranmalısın. Bu durum elbette zor ama dünyanın sonu değil.

Seni öldürmeyen şey, güçlendirir.

2|0
    0|0
  • kaçan balık büyük olur

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla adamı dinlemeden bir hırsla adamdan ayrılmışsın. tabi adamın suçu günahı yokken. adamda ne yapsın bir kızı unutmanın en kolay yolu başka bir kız deyip başkasını bulmuş. mantıklıda yapmış çünkü adamla resmen evlenmek üzereymişsiniz adamın suçu yokken ondan ayrılmışsın barışsanız hernekadar gene yapmam desende gene yapacaksın (benzerlerini yaşadım biliyorum).

ayrıca yok telefon kırmalar okulu bırakıp köye gitmeler nedir bu yeni yetme ergen hareketleri bunlar.

0|1
    0|0
  • Bak ne guzel soyluyorsun hem terketmıssın hemde dıyorsun kı onun etrafında 1 kız varken benım etrafımda 10 erkek var dıyorsun rahat bırak cocugu sende git o etrafında kı 10 erkekten bırını sec zaten o kısıyı sevıyor olsaydın ayrılmazdır şu an dusunemnın bır anlamı yok

0|0
    0|0
  • çok karmaşık... böyle üst seviyede öfkeler olabilir. biraz zaman verin... O zaten sana ÇOK kızdığı için 24 saat içinde birini bulmuş, biraz az kızsaydı 48 saat yada 72 saatte birini bulurdu.

0|0
    0|0
  • yha bosver kizim seni takmayani sen ne takiyon salakmisin. kendine hakli sebep cikar. seni hayatinda sadece bir gun bekleyebilen ve baska kiz bulan birinemi agliyon. harbi salaksin kizim. bide canim yaniyo dion. bu kafayla daha cok yanar:-)

1|0
    0|0
  • yok aslında 1 hafta rahat bir unutulmuyor, tabii seviyorsa

özellikle erkekler direk boynuzlandım psikolojisine giriyor ki TR ortamında genelde öyle oluyor :P

eğer ayrıldıktan sonra erkeğin umurunda değilse zaten uzun süredir ayrılmayı planlıyordur demektir, bana göre, ben öyle yapıyorum genelde

saygılar

sevgiyle kalın : )

0|0
    0|0
  • Ya sevmeyi ilişkiyi yürütmeyi öğrenin artık. Birileri elinizden mi tutucak illa? Ne sabırsız gençler var Allah'ım ya, terk eden pişman olan, aldatan terk edilen vs defalarca bunları yaşayanlar var. Dizileri fazla mı bilinçaltınıza alıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • cocukmu hatalıydı sen mı ve hata neydı bı benzerı benım basımdan gectıde

0|0
    0|0
  • erkekler geçmişi çabuk silebiliyor

0|0
    0|0
  • bi bardak su iç geçer.

0|0
    0|0
  • arkama bile bakmam şahsen o dakka biter çivi çiviyi söker bulurum hemen birini

0|0
    0|0
  • zamanla sende alışırsın ve bundan sonra ani davranışlarda bulunma

0|0
    0|0
  • demek ki neymiş ? Her kim ne derse desin inanmıycak,güvenmiyceksin.

0|0
    0|0
  • ne kadar aptal yorum yapmış bazıları sanarsın at pazarından tutup getirmişler.neyse

arkadaşım bak bu hep böyle olur erkeği süründüren,hele ki haksız yere süründüren mutlaka sürünür..

sen ayrılmışsın madem bi erkeğin göz yaşına bile bakmamışsın e bi zahmet sen de ceremesini çek değil mi..sonra o adam başka bi kıza da gitse hakkı var senin hakkın yok.sana düşen kendini paralamak

kusura bama böyle olmalı bu işin adaleti budur.

0|1
    1|0
    • +1 ağzına sağlık

• acı cekmm resmn mutlu ediyo szi

• o kadar bencilsin ki böyle düşünmen çok normal..hayır mutlu etmiyo umrumda bile değil.sadece insanlar neden bu kadar hoyrat neden bi aşkı yakalamışken içine eder bunu merak ediyorum.erkek adam ağlamışsa bi dinler insan

Kızlar Ne Diyor 5

• ay bacım aynısı yasadım bunların aynısı dinlemeden yaırgılamıstım cok kötu ayrıldık ama oda beni afetii 2kere özır dledim sonra benden sonra baskalızlarla cıktı 6ay sonra geri dondu aftmeyen insan untumadım dedi diyecek laf yk keske dınslesydın yasaıdm aynısınıaman emin ol zmaan ilac oluyor unuturusn sende eger seviyors doner okızla cıkyıor diye korkma bende yasadım birak cıksın bira<z sakınlessınzaten onu sevmiyorki osadeceıuntumak için bircare ama gör bak geri gelecek adım gibi biliyorum

0|0
    0|0
  • 24 saatte birini bulmuş demek ki gerçekten sevmiyormuş

0|0
    0|0
  • haksızsın git konuş belki affeder ne diyelim

0|0
    0|0
  • sen ayrilmamak için ağlayan sana yalvaran erkeğe bunu yaparsan oda 1 günde başkasını bulur.

0|0
    0|0
    • bende yaptım aynısını benımde yanlıs anlasılmaydı duzeltmek ıcınde cok ugrastım ama dönmedı ustune etmedıgı hakaret kalmadı

• sen ne yawamissin ki?acin taze,gecicek..2 yil kadar sabr etmen gerekir..bi de ondan uzak olman

0|0
    0|0
Yükleniyor...