Arkadaşımın parmağını kırdım

Çok yakın bir arkadaşım ile eski sevgilim hakkında konuşuyorduk. Eski sevgilim beni aldatmıştı, ve arkadaşım 'o zaten sana layık biri değildi, iyi olmuş ayrılmanız' dedi, ve bende ;çok sinirlenim. Çünkü o beni terk etmişti bir başkası için ama ben onu hala çok seviyordum. Sonra yakınlarda bir sopa vardı, bende dayanamadım o sopa ile arkadaşımın eline çok serti bir şekilde vurdum. 'bir başkasını neden sana tercih ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum' dedi ve gitti, bende arkasından 'oros*u' diye bağırdım. Bugün öğrendimki sopa ile vurduğum elinin baş parmağı kırılmış, ve bu yüzden komple bütün eli alçıda. Pişmanlık duygusu beni yedi bitirdi, ve bugün evine ziyarete gittim. Beni görünce pek sevinmedi tabii ve 'senin gibi asıl biri nasıl olurda bir oros*punun evine gelir, yakışıyor mu hiç?' dedi, ve ben yerin dibine girdim. Ama yinede o sakat parmağına rağmen bana kahve falan yaptı. Parmağını sakatladığım için özür dilediğimde 'tamam kapat bu konuyu bu konu hakkında en son konuşmak istediğim kişi sensin' dedi. Belli ki bana çok kırgın, ama bir insan parmağının kırılmasına sebeb olan kişiye neden böyle iyi davranır? Ve gönlünü nasıl almalıyım?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın on numara bi insan, seninse daha fazla çalışman lazım.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapacak bişi yok..senin aklında OOrs... kelimesi yer etmiş. Belliki ağzı bozuk, donu yamuk ve kaba birisin. Dua et de adam mış ve halden anlıyormuş. Bana senden hoşlanıyor gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Parmak kıran pipide kırar, senden korkulur :((

0|0
    0|0
  • ne diye savundun ki o herifi

kalkıp sopayla vurmuşsun bide arkasından söylediğin laf..

evine almış kahve yapmış demek uzun zamandan beri tanıyosunuz birbirinizi.

çok fazla üstüne gitme düzelmek için bence yavaş yavaş düzelirsiniz.

0|0
    0|0
  • aptalsınız kızım kızlar aptal hiçbirşeyin değerini bilmiyorsunuz birinci olarak

erkeğe gereken değeri verseydin kaybetmezdin

2 akıl olsaydı arkadaşım dediğin kişiye vuurmazdın

3 onun yerinde ben olsam versen barışmam

0|0
    0|0
  • timarhane bu tarafta ddegil bayan

0|0
    0|0
  • Kısmen dargın sende onu biraz şımart işte ,algönlünü arkadaşının birdahada öfkelendinmi elinle agzını tut her insan bu arkadaş gibi affedici olmaz:)

0|0
    0|0
  • başkası için terk ediyo sen hala seviyon bu ne . ne bu neyini seviyon. Arkadaşın da 10 numara 5 yıldız arkadaşmış. ayaklarına kapan ağla zırla. yeridir yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşın senin iyiliğin için söylemiş bunu o çocuğu sana layik görmemiş demekki gözünde çok yukarlardaymışsın ama sen tutup bide ona sopayla vurmuşsun hiç anlamam yorum kaldıramayan insanların dertleşmeye kalkmasını taşa konuş o zaman istemediğin bişeyi duymazsın kimseyede zarar vermessin... benim arkadaşım dediğim bi insan bana bunu yapıcak değil evime almak yüzüne ble bakmam ve kırılan yeri parmakla kalmaz ;)

0|0
    0|0
  • bunda anlasılmayacak ne var sen sevgılının acısından kızın parmagını kırdın

oda parmak acısına senın kalbını kırmıs

0|0
    0|0
  • arkadaşının yerinde olsam bi daha yüzüne bakmazdım. Bi erkek için bunu yaptığına değer mi ?

0|0
    0|0
  • ya ben sizin düşünme tarzınızı anlamıyorum benimde bir arkadaşım var sevgilisnden ayrılmıştı bende ayrılması gerektiğini söylemiştim niye haset düşünüyorsunuz arkadaşlarınız sizin iyiliğiniz için söylüyorlar kıymet bilmiyorsunuz arkadaşın bundan sonra seninle konuşmamalı layık değilsinz

1|0
    0|0
Yükleniyor...