Aldatılmasına rağmen affeden insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

yakınlarda karşılaştım, bir arkadaşımız utana sıkıla itiraf etti ve ne yapmalıyım dedi. Aslında cevap çok net bence, ama sizler ne düşünürsünüz?

0|0
23|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• aciz olduklarını düşünüyorum ama insan başına gelmeden bilemez tabi...kimseyi yargılayamam

0|0
    0|0
  • Pişman olmayı seviyor.

0|0
    0|0
  • Kabul etme derim ama kötü bi şey demem kabul edene. Hayat bu neyin ne olacağı belli olmaz benim başıma da gelebilir.

0|1
    0|0
  • herseyden cok severler onur gurur düşünemeyecek kadar ama bilmezler kendılerıne yaparlar

0|1
    0|0
  • Ömür boyu aldatilmaya mahkumudur . Sen arkadaşına geyikler ile ilgili belgeseller izlet .

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam affederim belki. Çünkü umrumda olmaz zaten şimdi olmasa sonra ayrılacağım dur bakalım derim. Seviyorsam asla unutmam ve asla affetmem..

0|0
    0|0
  • Bencede net , o anki insan ruhu işte konduramıyo aldatılmayı kendine affediyor. Bir daha yapmaz düşüncesiyle :(

0|0
    0|0
  • aldatan insana şans verirsen aynısını bi daha yapar alışmış kudurmuştan beterdir.

0|1
    0|0
  • üzülüyorum öyle kişilere

0|0
    0|0
  • affettim abi:/

0|1
    0|0
  • salak olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • seviyoruz napaaaaaalımmmmm göz yumuyoz işteeeee

0|0
    0|0
    • ama yakalamadım. fiziksel olarak aldattığını düşünüyorum ama

• cevabını yeni gördüm üzgünüm.. bende öyle düşünüyorum ve bşkaç şeyde yakaladım. güvenin kalmadıysa uzatma gerçekten bak çok yıpratıyo insanı

• affedilebilir bazen bazı durumlarda . kendi kendine yetemedigin onsuzluga katlanamadıgın anlarsa bu anlar gidemeyebilirsin kolay kolay. yine de mantıklı degil affetmek

0|0
    0|0
  • kınamak istemiyorum ama gurursuz demedende edemiyorum. neyse konuşmayayım en iyisi kimi kınadıysam başıma geldi hep :D

0|0
    0|0
  • Durumun ve olayın nasıl geliştiğini bilmediğim için bir şey düşünemedim.Ben aldatılsam affetmem orası kesin.

0|0
    0|0
  • Mal .

0|0
    0|0
  • Ya alışmıştır ya da oralı bile değildir..

0|1
    0|0
  • oha yok artık çok mantıksız

0|0
    0|0
  • alçakgönüllü ve duygusal anlamda zayıf,masum insanlar oldugunu düşünürum

0|0
    0|0
  • Ben affetmezdim. Herşeyi affedebilirim ama bunu edemem.

Sevememde zaten eskisi gibi.

0|0
    0|0
  • köpek b.k yemekten vazgeçmez. net.

0|0
    0|0
  • affetmem,tekrar yapar çünkü,ama tek gecelik bir ilişki içinde çok katı düşünmüyorum açıkçası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kimse hakkın da konuşmak istemem ama ben aldatılsam ve bunu bilsem büyük konişmim yine de başıma gelmesin affetmem tanımam görmem o kızı .

0|0
    0|0
  • ölmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • osmanli tokati ilk önce sonra bir daha bir daha sonra eline kolanya döküp yakip alevli osmanli tokati.bir daha bir daha.sonra şaka yaptim kızmadim dersin terk edersin

0|0
    0|0
  • Aciz insan

0|0
    0|0
  • Midesi geniş derim ne diyecem

0|0
    0|0
  • loser derim.

0|0
    0|0
    • bazıları yüreksiz :(

• tam ondan aslında cevap olarak yazıcam ama böyle eksi veren grubumu çıdırtıyorum :):) lksdhvşsaj eksi verecek yer bulamayınca hırslanıyorlar .. idare etcen artık :) şlsaf

• ahahaha iyiydi bu. beni eksileyebilirsiniz er kişi reese niyetine sdşflksşdfkdf

Yükleniyor...