Mekik çekerken mide bulantısının sebebi nedir?

arkadaşlar karın kası yapmak için sabahları 70-100 arası mekik çekiyorum şimdilik ama nasıl miğdem bulanıyor anlatamam bide başım feci dönüyor mekikten sonra ...bazen o bulantı hafif 2-3 saat devam ediyor hatta hani araba tutarya aynen öyle yada hızlıca etrafında dönersnde başın döner miğden bulanırya aynen öyle napıcam ben ya..mekik çektiğim zaman beynim dönüyo resmen aç karnınada yapıyorum ama böyle oluyor bide pilates topunun üstünde çekiyorum şimdilik bu resimdeki gibi sizce ne yapmalıyım geçermi bu durum? link

şimdilik kiloluyum karın kaslarına altyapı kazandırmak amacıyla mekik çekiyim dedim ama kabusum oldu

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dişiler kas yapamaz sadece sıkılaşır. Aç karnına çekme tıka basa yeyip çekme.

1|0
    0|1
    • bunuda yeni duysum kaslı onca kladın var onlarınki kas değilde neki kaslanmakla sıkılaşmanın arasında ne fark var ki?:)

• kadın vucudu böyle olmaz. bunu bu hale getiren oynnamış hormonlar.

• o kadrda olduğunu sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• resimdeki gibiyse gerçekten bravoda fazla yükleniyorsun bence.

kademe kademe yükselterek mekik çekmelisin.

0|2
    0|0
    • banada az geliyordu 100 tane falan bazıları dalga geçiyordu 100 taneyle ..bende önce 30 sonra 50 sonra 70 sonrada 100 yaptım ama yükselttikçe miğde bulantımda yükseldi sence günde kaç yapmalıyım

• :D sağol kendini yorma sağlığına dikkat et .D

• sağol :)

• göbeğin varsa eritmek için çekmelisin onun haricinde kas yapamazsın. bu arada adın yaseminmi ?

0|0
    0|0
    • yoo değil nerden çıktı :)

• yok ondan değil kız arkadaşımda aynı durumda bi an o sandım :) ks üyesi olurmu olur bilememki :D

• hahaha :D

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla mekik çektiğin için normal belirtiler bunlar ama iyi değil , bişeyler yemen lazım eğer çok zorlanıyorsan bu kadar yapma (bence)

1|0
    0|0
Yükleniyor...