Sevgiliniz eşini öldürmenizi istese ne yaparsınız?

4 yıllık bir birlikteliğiniz var ve karşı taraf evli ama size aşık delicesine, tek engel onun eşi ve size derseki eşimi yanlız öldüremem gel beraber öldürelim ortadan kaldıralım aşkımızın arasındaki engel kalksın ortadan o durumda ne yaparsınız?

0|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıldır evli biriyle çıkmak ayrı bi şerefsizlik. adına aşk denilen bir saçmalık. aşk bu değil . birde beraber suçu günahı olmayan bi adamı 4 yıldır aldattığınız yetmezmiş gibi birde vicdansızlık dinsizlik yapıp öldürmek. siz insanmısınız? bence siz önce bu sorunun cevabını arayın. bana göre canisiniz !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• bu düşünülesi bir konu değil sırf ben artık sevmiyorum diye bir insanın ölüm fermanını imzalamak kadar saçma bir şey olabilirmi , evlilik te sevgi kalmadı diye ölmesi mi gerekiyor yani

1|1
    0|0
  • Mağdur adama "Guilty Conscience" dinletin eminemim şarkısı :D şarkıda eminem bir adama eşini ve eşinin sevgilisini öldürmesi için gazlıyodu =)

Bu ne böyle ya o sevgili denen mahlukatı alır bır guzel polise teslim eder esımıde utancımdan dolayı boşardım.

0|1
    0|0
  • Ben bu sorunun ciddi düşünülüp sorulduğunu düşünemiyorum bile

0|1
    0|0
  • yarın benide öldürür o baksana 4 yıllık eşini ortadan kaldırmayı düşünüyo böyle aşk olmaz olsun yanlız bu olaydan dizi çıkar

0|1
    0|0
    • 4 yillik sevgilisi icin esini ortadan kaldiriyor

• 14 yillik esi ve biliyor durumu esi bana yanasamiyor cünkü ben burda cok güclüyüm esinide terk edemiyor sözde onu cok seviyormus hatta gecen polise gitmis adimi vermis pesime kiralik takmis ölürsem ondan bilin diye ama kiraligi durdurdum simdilik düsünme asamasindayim sizin fikirlerinize gercekten ihtiyacim var

• Tesekkürler cevaplariniz ve yorumlariniz icin +1

• neden turkiyede sizin gibi piskopatlar tukenmiyor? hep nefsinizin esiri olmussunuz. seytan kaninizda dolasiyor. biraz kendinize gelin be. o kadini sen nasil sevebiliyorsun? kocasini aldatiyor, yarinde seni aldatir. damarinda bozukluk var demekki. bence simdiden polise git teslim ol. aklindan gecirmen bile katil olmussun demektir. YUH'luyorum sizi!

0|1
    0|0
  • Isterse geberircesine asik olsun suc ortagi olmam oldurdukmu ne olcak hapislerde cururuz askimis pehh boylesi ask olmaz olsun..

0|1
    0|0
  • yardımcı olursam bi başkasıyla da beni öldürebilme ihtimalini düşünürüm

yardımcı olmazsam beni bırakabilir.

hem yardım edip hem yalnız kalırsam ya ?

risk almaya değmez.

0|1
    0|0
  • Öldürmesine yardım edeceğime boşanması için çabalarım. Gerçi ikiside hiç hoş birşey değil ama yine de bir aşkın karşılığı ölüm olmamalı. Asla bunu kabul etmezdim. Aşkın o masum halini kirletmem asla..

0|1
    0|0
  • bunu yaşamadınız herhalde di mi? çünkü hatırladığım kadarıyla siz evliydiniz ve çocuklarınız vardı.

0|1
    0|0
    • ben yasiyorum maalesef

• evet yarariniz dokundu tesekkürler insan yükü paylastimi azaliyor

• deli saçması :DD

0|1
    0|0
  • Tekmeyi basarım şıllığa erkek olsaydım.

0|1
    0|0
  • kadın ve sen ol daha ıyı adamın ne sucu var

0|1
    0|0
  • Eşinin dostu olsa ve seni öldürmesini istese sen ne düşünürdün acaba?

0|1
    0|0
  • abi bu neyaaa sizin gibiler yuzunden adam kalmadı nefsinize sahip olun yaaa ne sapkınsınız yaaa

0|1
    0|0
    • sorudami sormayalalim

• adam akıllı soru sorun ne kötü örnek oluyosunuz bunları örnek alan da var hergun yasanan olaylar serefsizliği ,caniliği adiliği anlatan bi soru bu k.bakma bide dediklerine göre evli ve cocuklususnuzzz aıp yaa...

• Burada ölmesi gereken kişi varsa oda sen ve o kadın olmalı.Eşi dğeil...!

0|0
    0|0
  • seni sevse böyle teklif etmez psikoloojisi çok bozuk kaç ondan bence.senide öldürür paranıda başka erkeklerle yer o..

0|0
    0|0
  • bir taşla iki kuş mu mantığı acaba?hem senden hem eşinden kurtarmak..eşini sevmiyor senide maşa kullanmak istiyor diye düşünürdüm..

0|0
    0|0
  • al abi kadını artık o kadını nasıl koynuna alcaksan nasıl bir migde varsa sende al kadını kaçın gidin yaaaaa izinizi bulamasın kocası bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Bence böyle bişeyi aklından geçirdiginiz için kendinizi öldürün dünya 2 pislikten kurtulmuş olur bu aşk degil kansızlık daha çok şey söylerim ama...

0|0
    0|0
  • çüşşşşşş derdim sen fazla televizyon izlemişsin derdim.)

0|0
    0|0
  • ya abi yaşından başından çocuklarından utannnnnnn! onun kocasını diil kendiini at öldür benceee kurtulalım senden...

0|0
    0|0
    • birincisi 36 yasindayim yasimdan utanmiyorum ikincisi gizli yazma acik yaz okunu atip yayini gizleme

• ne oldu madalyami taktilar bana laf sokunca gizli yazdikca cevap almiyacaksin benden emin ol normal profilini ac yaz biz herkese saygili ve acik insanlariz

• of urasamıcam sennle bıdaha da yazma ya .

Erkekler Ne Diyor 16

• Vermediğim canı ben kimim ki alayım hele ki uçkurum için .

3|1
    0|0
  • Abi yinemi polisiye ya :D Ne action bir üyesin sen öyle :)

2|3
    0|0
  • Hemem gazetelerin 3.sayfa haberlerini okur kendime gelirim, 2. sayfa daki sosyetik güzelleri süzer, bunlar varken bunun için katil olamam derim:DD

0|1
    0|0
  • abi hangi film dizi izliyorsan bence bırakmalısın... hala entrika peşindesin şu yaşta:D

5|2
    0|0
  • hızlandırılmış crime&investigation, zone reality ftv kursuna alırım

0|1
    0|0
  • aşk için adam öldüren biri bence aşık olamaz. çünkü aşık olan biri adam öldüremez. aşk kutsal bir duygudur, kainat aşk üzere yaratıldı, onu bulan biri herkese karşı güzel duygular içine girer adam öldürmenin düşüncesi bile korkunç gelir.

Bu kişi olsa olsa ihtiraslarının peşinden gidiyordur. sonu pişmanlıktır hemde çok.

0|1
    0|0
  • Açta 2 bölüm arka sokaklar izle derim :D

1|2
    0|0
  • Bu dediğine uyan çoook salak var! Gerizekalılar neden Boşanmayı denemezler se..!

1|1
    0|0
  • Böyle bir sorunun sanal alemde sorulması bence tamamen ilgi çekme amaçlı,keza savcılık bunu suç duyurusu olarak alır ve oraya gelir senide onuda alaşağı yapar..bak ilgi çekmenin sonuçları işte..akıllı ol akıllıııııı...Allahtan korkun Allahtan...

0|1
    0|0
  • Aklımı karıştırdın abi ya...

Neden Seviyorsun Başkasının karısını...

Ellerin kadın O artık... Ne var onda bu kadar...

0|1
    0|0
  • Aynen yapın da beraber kodeste geçsin ömrünüz. Yapılacak şey çok basit 100 metre rekorunu kıracak hızda ondan ve onun bulunduğu ortamdan uzaklaşmak hatta bu senin söylediklerini duymadım demek.

0|1
    0|0
  • abi boşanma daha sağlıklı bir yol.

her cinayet de ardında bir delil bırakır. ihale sana kalır.

0|1
    0|0
  • Ondan ayrılırdım

0|1
    0|0
  • Sen git bi çay koy bence

0|1
    0|0
  • onu sevdiğin için kendinden utanmalısın bence

0|1
    0|0
    • kalbine sözün geciyormu geciyorsa nasil basariyorsun onu banada söyle

• sözün geçmez eyvallah ama her önüne geleni her aklımıza düşeni yaparsak nasıl olacak bu iş.evlilik kararını vermeden önce düşünmek gerek bunları.o insandan da yarın bir gün sıkılırsan ne olacak.çoccuklarına babalık yapmak zorundasın aşık olmayı bir kenara bıkraıp bence

• Elli tane film var aynı konuda , aptallık

0|0
    0|0
Yükleniyor...