Kapat

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde Serdar Aziz var. Sizce transfer edilmeli mi?

Fenerbahçe, Sporting Lisbon'a transferi gündeme gelen Bruno Alves yerine, Bursaspor'da forma giyen milli futbolcu Serdar Aziz'i transfer etmek istiyor.
Son olarak adı Beşiktaş ile anılan milli futbolcu için Sarı-Lacivertliler, Yeşil-Beyazlılar'a hem para, hem de bir oyuncu önerecek.
EURO 2016 için kendini daha fazla gösterebileceği bir takıma gitmeye sıcak bakıyor. Bu nedenle, kulüplerin anlaşması halinde 25 yaşındaki oyuncunun ikna edilmesi fazla zor olmayacak.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar aziz istanbula gelirse büyük ihtimal Feneri seçer zaten eski arkadaşları Fenerde caner olsun topal olsun gökhan olsun bunlarlada çok iyi arkadaş olmuş Fener bitirir bu işi eğer cidden istiyorsa serdarda biz zorluk çıkarmaz direk gelir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu aralar çok transfer oluyor, takımın iyiliği için olam her transfer edilmeli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Adı Beşiktaş la anılmasın, son zamanlarda Şenol hocayı bahane gösterip tüm iyi oyuncularını fb ye satan yönetimleri var

1|0
    0|0
  • Ben çok da ahım şahım bulmuorum hala Serdar'ı. Neyi beğeniyorlar anlamadım. Ama kötü değil yani transfer edilse zararı olmaz en azından...

1|0
    0|0
  • daha önce hem Beşiktaş hem Cimbom almak istedi
    ama bence Serdar Aziz büyük takımda oynamayaz fazlaca ageresif bir oyuncu..
    almaması daha iyi olur diycem ama Fener bu işi muhtemelen bitirir

1|0
    0|0
  • Edilirse iyi olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Türkiyenin tartışmasız en iyi stoperi. Yerli yabancı farletmez en iyisi serdar aziz. Ülkemiz takımlarının da defansta ne kadar sorun yaşadığı malum.

1|0
    0|0
  • Edilmeli

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Fenere gelicegini sanmam, serdar azizin menajeri senol güneşle cok yakın arkadaski bilirsin besiktas cok iyi gidiyor. Besiktas alır diye düsünüyorum

1|0
    0|0
  • Bence Türkiyenin en iyi stoperi fanatik Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ta istiyor Serdar Aziz'i ama Bursa ile olan kötü ilişkilerimiz nedeniyle Fb ye biraz daha yakın görüyorum hangi takım alırsa alsın büyük iş yapmış olur

1|0
    0|0
  • Defansın göbeğine daha sağlam biri lazım

1|0
    0|0
  • Serdar güzel topçu alınmalı

1|0
    0|0
  • Ba Kjaer in yanına Serdar Aziz güzel olur gelebilir

1|0
    0|0
  • Kesinlikle faydalı olur, transfer edilmeli.

1|0
    0|0
  • Fb'den çok gs'nin ihtiyacı var serdara

1|0
    0|0
  • Ne kadar da futbolsever bir kız

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Futbolla ilgilenmeyi seviyorum

• Futbolla ilgilenmek derken bir Anadolu takımına üyeyim, takım için neler yapabilirim diye ilgileniyorum.

• Çok sevindim senin adına. Tebrik ederim ayrıca. :)

• Fenerbahceliyim ama gelirse yazık eder kendine. Bugün Ozan Volkan ve Şener Fb hariç hangi takıma gitse banko oynardı ama burada forma bulamıyorlar. Özellikle Şener. bugün GS ilaç olurdu. Serdar gelirse onunda sonu aynı olacak...

0|0
    0|0
  • Fener bursasporu bamya kullanilanlara eklemis

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...