Cevaplanacak bi sorumu arıyorsun gir içeri :)

arkadaslar ben bu zmana kadar hiç kız ortamına girmedim kız arkadaslar edinmedim haliyle kızlarla pek konusmayı beceremem ve artık kız ortamına girme zamanı geldi utangac biriyim bir kızla nasıl tanısırım ve nasıl rahat bi sekilde sohbet edebilirim

espirili biride sayılmam yanı nasıl espirili olurum

baslık dikkatınızı cektimi :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin derdi aynı özgüven meselesi kelin ilacı olsa ilk kendi kullanır

0|1
    0|0
    • evet utangac biri bu konuda sıkıntı cekiyo :)

• kadere bırakmıcaksın böyle isleri kızlardan hiç bi zaman acılmalarını bekleme nadır olur ben bu zamana kadar kimseye acılmadım ama 4 kisi acıldı bana oda benim cok sanslı oldugumu gösterir öyle kızlarda 1000 de 1 cıkar kadere bırakırsak vay halimize

• Ben bıraktım hacı kadere işte niye tersler beğenmeyebilirler yani ben isterim bir tane olsun helal olsun o

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Hele sen şu kız ortamına bi' girsen şeytanın bacağını kıracaksın ama asıl mesele seni içeri sokmak.

0|1
    0|0
    • aynen bi girersem o ortama kırılmadık bacak kalmaz yani sorun o iceri girmekte girmek icinde agzımın iyi laf yapması lazım ama ben kızlarla konusmayan biriydim simdide nasıl konusucamı bilmiyorum :)

• erkek arkadaşlarınla nasıl konuşuyosan öyle konuş rahat ol relax ... çok fazla olmamak şartıyla bel altı espiriler yap küfür değilde argo kullanabilirsin bi tutam arkadaşlarında olduğu gibi ama ince kıvrak zeka espirleri sana çok + olur ... birazda komedi tarzı şeyler izle... kurtlar vadisi gidip izleyeceğine komedi aile dizisi izle ... kızlar vurdu kırdıdan hoşlanmazlar ... Komedi dükkanı vardı bi ara mesela onu izle ... Ben kız arkadaşlarımı tavlarken genelde Geniş aile repliklerini mürseli taklit ederek tavlıyodum :))

0|0
    0|0
    • güzel fikir peki bu komedi olan seyleri tv de hangi kanallarda bulabilirim :)

• yani yaptığın güzel bişeyde ne kadar sürede gelişirsin bilemem :) ama dene hemen başla bence ...

• aynen baslamak lazım diger arkadasları sorularımla bogdum kactılar :D :D :D

• ne bu haliniz ya valla en son Türk erkeğinin kızlarla imtihanı diye kitap yazacam o olacak.abi kasmayın bu kadar ya sanki bizim kızların hepsi birbirinden mükemmel,ağızları aman aman laf yapıyo ve hepsi espri makinesi de.rahat ol biraz yardır gitsin.

0|1
    0|0
    • valla süper olur okuyan cok olur :D abi kasmayın bu kadar diyosunda türk kızlarına yanlıs bisey dersen pireyi deve deveyi pire yaparlar dikkatlı olmak lazım

• ya sen kendin olmayarak ne kadar devam edebilirsin ki bir yerde patlar gidersin..bu söylediklerinden ve arayışlarından anlıyorum ki yaşın henüz çok genç.benim sana tavsiyem içinden geldiği gibi davranman ve biraz daha rahat olman

• yani genciz enerji doluyuz bazı seyleri ögrenmeye hevesliyiz icimden böyle kızlarla kankaymıs gibi takılmak geliyo rahat olmak istiyorum bunu becere bilmek icin soruyorum :)

• Bende bilmiyorum ki birader :( soru var diye içeri girdim ama çalışmadığım yerden geldi :) sana başarıar

0|1
    0|0
    • yinede saol basarılı oluruz ins. :)

• normalde de bunu de sevimli olursun güven verirsin :)

• yüz yüzeyken bunu söylersem biraz ezik tipi vermezmi kızlara karsı

Yükleniyor...