Network Marketing hakkında

Arkadaşlar bir arkadaşım beni bu işe yönlendirdi ben anlat diyorum olayı ortakların anlatması gerekir diyor burdan anlatılmaz diyor felan filan bu işe girip başarılı olanlar var mı ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen yalan dolan kandırmaya yönelik uygulamalar bunlar hiç bulaşma

0|0
    0|0
    • Denedin mi peki ? Söyleyen arkadaşım eski bir arkadaşım böyle birşey yapacak biri değil de .

• Kaç tane arkadaşım bu hayal dünyası işten madur oldu para kazanmak bi tarafa hala borç ödeyen var bildğim

• Anladım teşekkür ederim ilginiz için

Kızlar Ne Diyor 1

• Var.yalan dolanda degil. enes olgun o işle mesgul aratir.? daha bir ck kişi sayarim 2 hafta önce bende görşme yaptim lider dedikleri kişiyle maksat dogru bir sunum yapmaktr o yuzden burdan anlatılmak diye cümle kurulur çünkü brçok şeye çekilebilir bu iş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben sana burada şu kadar kazandım desem nasıl inanacaksın veya o iş para tuzağıdır desem.

Olayın aslını en iyi gidip o insanlarla konuşarak öğrenebilirsin.Aklına vicdanına uyan bir iş olup olmadığını öğrenmeden karar veremezsin.İşte emek verip çok zengin olanlar da var network adını kullanıp işi saadet zincirine döken insanlar da var.Biraz sorgularsan doğruyu bulabilirsin ve belki de senin hayatını değiştirecek olan bir fırsattır bu.

Sadece dinle ve karar ver sağdan soldan duydukların etkilemesin seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...