Birisinin size baktığını farkettiniz hakkında ne düşünürsünüz?

Atıyorum çok yakışıklı bir erkeksiniz etrafınızda birsürü ilginizi çekmeye çalışan kız var ama birde size baktığını anladığınız bir başka kız var ve o sizi gördüğü zaman hiç öyle dikkatinizi çekmeye çalışmıyor aksine yakınından geçtiğinizde bakmıyor bile ama geldiğinizi haber vermek için arkadaşları ona hep sesleniyor adıyla ve anlıyorsunuz tabi birkaç kez arkanız dönükken onun size baktığını hissettiğinizde dönüp sizde baktınız ama o hemen utanıp gözlerini kaçırdı ve yalnızca uzakta olduğunuz ve sizin onun sizi izlediğini farketmeyeceğinizi düşündüğü anlarda sizi seyrediyor ve birgün öğreniyorsunuz ki o kız size aylarca bir sürü şiirler mektuplar yazmış biriktirmiş hep gizli defterinde telefonuna onlarca fotoğrafınızı kaydetmiş ve hakkınızda hep araştırmalar yaparak çoğuşeyinizi öğrenmiş ama tüm buna rağmen hep utanmış sizden? Hakkında ne düşünürsünüz o kızın?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli aşk işte doğru insandır niye aylarca birini araştırıyor başka erkekleri görmeden umursamadan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cok yakısıklı oldugumu dusunmuyorum ama yolda o kadar cok ınsan bakıyo kı artık normal gıbı gelıyo goz degmesı dıyelım

0|0
    0|0
  • hayat risk almasını bilenlerindir, utanılcak birşey yok birisinin birisini sevmesinde söylemezse belli etmezse öyle şiir yazar ancak

0|0
    0|0
  • onlar türk flımlerınde olur guzelım:)

0|0
    0|0
  • takıntılı.

0|0
    0|0
  • ne bakıyon lan?derim

0|0
    0|0
  • Bana ilgisi oldugunu düşünürüm...

0|0
    0|0
  • polise veririm. adam donuma kadar biliyo abi..

0|0
    0|0
  • Garibim yakında dağları delecek :D

0|0
    0|0
  • Başka birini bulamadın mı derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takıntılı bir sapık derim

0|0
    0|0
    • Aşık olmuşsa eğer neden takıntılı sapık olsun ki peki? Herkes aşkını gidip itiraf edemeyebilir bunu içinde yaşaması çok mu kötü? :)

• Utangaç bir aşık olunca hal öyle olmuyor ama :D

• utanma duygusumu bebem senin yaş kaç?18de bende öyleydim o utangaçlık değil ardır bende kalmadı:D

Yükleniyor...