Ne yapacağım, siz olsanız ne yaparsınız?

şimdi kız arkadaşımla bugun dolaşıyoduk yolda birine baktığı dikkatimi çekti ama bakıp bakmadığını pek anlayamadım bundan 1 ay öncede bi başkasına bakarken gördüm ve o zaman kaullenmişti ama bu sefer yemin ediyo bakmadım diye ama baktı yani ne bilim bende üstüne gittim ayrılık konusu falan açtım ikide bir yüzüme vuruyo bana güvenmiyon falan ama eçen sefer baktığını kedi kabullendi bende dedim ki baktığını kendin bile kabul ediyosun benden güvenmemi nasıl bekliyosun falan iyi düşün sana aşığım falan dedi bende iyi uykular dedim napıcam siz olsanız naparsınız?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• ya insan insana bakar arkadaş ne bu özgüven eksikliğiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oğlm birine baktı diye ayrılık konusu açtıysan bunu uzun zamndır beklediğini ve ayrılmak istediğini düşünür ne diyim sana ii halt etmişsin

0|0
    0|0
    • benim yanımdayken birine baktıysa bırakta olsun o kadar ;

• sen sanki onun yanındayken kimseye bakmıosun yeme beni ya ne var bunda dalmıştır,kardesine tanıdığına akrabasına falan benzetmiştir iyice bakınca o kişi olmadığını anladığında salk durumuna düşmemek için sana sölememiştir yada göze hitap eden insanlara bakmak normal gelmiştir

• iyi yapmışsın az edep yahu

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum siz etkeklerin su dusunceyi kiz arkadaslarina yakistirmasindan.

0|0
    0|0
  • gezerken uyku bandı taksın

0|0
    0|0
  • Herkes herkese bakar,bazen bakar görmez,gözü o tarafa kayar,baktı sanırsın bakmaz hep oluyo böyle şeyler..Her bakışı da ille o yöne çekmemek lazım,ne yapsınm yani yere bakarak mı yürüsün kız.? Sürekli baktığı nyerleri konntrol ederseniz belli bir süre sonra kızda tik yapar bu durum:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insan herkezi kandırır ama kendini kandıramaz güven zedeleniyorsa o ilişki yürümez bu yüzden bence sen bu kıza güvenme

0|0
    0|0
  • at gözlüğü al bitane ona onu kullansın

1|0
    0|0
  • kardeşim o kız sıkıntılı ayrıl derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...