Türkiye'de müzik sektörünü nasıl buluryorsunuz?

Türkiye'de Müzik Sektörünü Nasıl buluryorsunuz ?

Ülkemizde müziğin gelişimini nasıl buluyorsunuz gelişiyormu gittice yoksa hala aynımı kalmakta bana göre yeni çıkan adı cins cins isim olan sanatçılar hiç bir anlamı olmayan şarkılar alakasız sözler klibler sağlam grupların önüne geçiyor ve dolayısıyla sağlam müzisyenler bu meslekten ekmek yiyemez oldu

ama son zamanlarda dizilerde reklamlarda rock müzikler ön plana çıkmaya başladı dikkatimi çekti

Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yaw biz müzik dinlemeyi bile öğrenemedik daha, kimse kimseyi kandırmasın saçma sapan kitleden kaynaklanıyo türkiyenin müzik sorunu. müzik üzerinden insanlara puan verildiği bi ülke burası, arabesksen amelesin hard rock san cool sun. lan yapmacık iğrenç yaratıklar. evet doğru müzik insanı kategorize eder lakin sen harbi rockçıysan nerde esrarın nerde senin elinde otun nerde senin ona uygun yaşantın. adam okulun ineği anasını satıyım kulakluktaki cazırtıdan ben rahatsız oluyorum arkadaş. herkesi seviyorum hepsinden olsun bu ülkede fakat kimse kimseyi de kandırmasın abi ... biz amele kendini henüz tanıyamamış bi dinleyici kitlesiyiz diyorum ve mikrofonu ajdara bırakıyorum... alkışlarınızlaaaaaa

0|0
    0|0
    • rock demek iç ki içmek ot tur filan içmek değildir sen yanlış değerlendiriyosun ben kendimden söyleyim harbi hard rocker ım ama orhan gencebayı da dinlerim türk sanat müziğide ama içki sigaram yoktur müzik evrenseldir yeni yetmeler çıktı yok topuklu ayakkabı giyen kel yok bukalemun dansı yapan yok yılan dansı rapper ların bir birlerine küfür yagdırması bunlar bozuyor işi

Kızlar Ne Diyor 2

• electro rock

0|0
    0|0
  • bi çöplüğe döndü bizde çöplükten bişeyler kapma çabası içerisindeyiz. Eski şarkılar ne de güzelmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanatçılar karaktersiz ve zevksizler.Bu insanlar gerçek sanatçıların üstüne gölge tutar oldular.Tek sorumlusu sanattan anlamayan cahil ve zevksiz insanlar.

0|0
    0|0
  • Bence Türkiye'de müzik geriledi. Şu anda ortam piyasa insanları rövaşta. eskisi gibi kaliteye önem vermiyor kimse. az uz gruplar müzisyenler vs. olsa da, geneli kibrit gibi birden parlayıp sönen sanatçılarla (!) dolu...

0|0
    0|0
  • Türkiyede Bitmiş bu iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...