Off siz erkekler ne istiyorsunuz?

İyi kalpli hanım hanımcık kız mı;yoksa kaşar diye tabir edilen sürekli erkeklerle takılan,argo konuşan bir kız mı?1.sinin daha mantıklı geldiğini anlayabiliyorum ama seçilenler hep 2.si oluyor!Ne oluyor?Nasıl oluyor?Niçin oluyor?19 yaşındaki bir erkek açısından düşünün.

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadaşım önce sevgi olarak seçtiğin insanın adam gibi adam olmasına dikkat et bu bir ikinciside erkekler sadece kendilerini seven bir kız isterler çok şey beklemezler biraz ilgi bir az sevgi ve sonsuza dek sadakat tabi aynı şey kızlar içinde geçerli...

1|0
    0|0
  • benim hiç sevgilim olmadı ben 1. diyorum.beni sıkaca sarsın beni tüm kalbiyle sevsin.hanım hanımcık bir kız olsun.gözlerinin içine baktığımda beni benden alsın

1|0
    0|0
  • ee evliliğe kadar zevk için yaşayan erkekler hanım hanımcık kızı seçecek değiller ya :D

2|1
    0|0
  • tatlı gülen dürüst bana değer veren biri olsun canımı veriyim onun için.

3|0
    0|0
  • 2.si eğlencelik birincisi evlencelik. Senin ne istediğin önemli.

1|0
    0|0
  • seçtiğin erkeği gözden geçirsen daha iyi olur

2|0
    0|0
  • Hanım hanımcık isterim tabiki...

1|0
    0|0
  • ona bakarsan bütün kadınlar duygusal, romantik, anlayışlı, düzgün diksiyonlu, iyi giyimli, beğenimli, ahlaklı ve yakışıklı erkek istiyor ancak hepsini genellikle kısa boylu, keli bodur, feci şekilde kıro, ağzı bozuk, hayvan gibi kaba saba ve bir o kadar da bol paralı erkeklerin yanında görüyoruz ne iş?

0|0
    0|0
    • Ben o gruba dahil değilim hıh :/

• elbette var kızların doğrusu, düzgünü, adamakıllısı.. ama onlar da beni bulmaz işte.

• :D

• 1 nciye talep cokta bulmak zor

0|0
    0|0
  • Bana göre hanım hanımcık bir kız niye uzun düşünürüm çünkü evlilik yani

0|0
    0|0
  • Aldatmicak, gozu disarda olmicak, hayatindaki tek erkek olabilecegim, temiz ve sempatik tatli birisi

0|0
    0|0
  • evlenilecek kızlar var eğlenilecek kızlar var 19 yaşındaki adam yatağa atacak kız arar özeti bu

0|1
    0|0
  • sen ne ıstıyon onu sole bız sana ne ıstedıgımızı soleyelım

0|0
    0|0
  • kısa boylu ufak tefek, hanım hanım olan kıza ölürüm

0|0
    0|0
  • 19 yaşında çocuk daha yeni yeni kafası çalısmaya başlar böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Hatunlar 2'ye ayrılmıyolar beybi. Arada bi ton hatun tipi var.

0|0
    0|0
  • Nasıl 2.siymiş o ya? Ne yapalım 19 yaşındaki böyleyse, sen de daha büyükleriyle ilgilen o zaman.

0|0
    0|0
  • cinsellik açısından 2.si ama evlilik açısından tabiki 1 numara tercih edilir ben bu tür cinsel birleşmelere değil aileye önem verdiğim için 2 numara kızlarla muhatap olmamam yoluna gidiyorum şahsen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 19 yaşındaki bir erkek veya kadın fark etmez ne istediğini bilmez zaten kendini bedenin tanıma aşamasında boşver sen düşünme bunları

0|0
    0|0
  • Gönlünden ne koparsa ver gitsin.

0|0
    0|0
  • 19 yasindaki çocuk bence eglenmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...