Benim birşeyler yapmam lazım. Yeniden doğmam lazım. Şahit olmanızı istiyorum. Okuyup, yorumlarsanız sevinirim.

Uzun bir süredir içerisinde bulunduğum eziklik, özgüvensizlik, mutsuzluk ruh halinden sonra yeniden doğmaya karar verdim ben. Bir şeyler yapmam lazımdı. Ne işe yarıyordum. Cevapsız sorular! Hayatımda dostum var mıydı? Ya da istediğimde gelen bir arkadaşım, istediğimde kapısını çalacağım kadar kendime yakın hissettiğim bir arkadaşım… Hep bir erteleyişin içindeyim. Bir umutsuzluk ki, ölüme ramak kalan bir hayatım var. Kendimi ölüme terk ettiğim dört duvar arasında yeniden doğacağımı sanmıyordum. Ama ilk adımı attığıma inanıyorum. Bir işe yaramam lazım. Cebime para girmeyecek, cüzdanımı kabartmayacak, ya da kartlarımın borçlarını ödememe vesile olmayacak bir iş olması lazımdı. Üstelik günlerdir, aylardır cebimde bulunan belli bir miktar parayla geçinmeme rağmen… En büyük dostluğun, hem karşındaki, hem kendi yüreğinde hissettiğin sıcaklık olduğuna inanmaya başladım…

Bir şeyler yapmam lazım. Yarın erkenden kalkacağım. Güneş doğmadan, sahildeki yerimi alacağım. Kulağımda kulaklık, müziğimi dinleyerek yavaş tempoda koşacağım. Şükranlarımı sunacağım tanrıya, bazı şeyleri fark etmeme sebep olduğu için. Beni mutlu edecek şarkıları dinleyeceğim, evime gelip. Sonra kendimi en mutsuz ettiğim kıyafetlerim arasından, kendimi en az mutsuz hissettiğim kıyafetimi giyip özgürce yürüyeceğim. Bir şeyler yapmam lazım… Tek başıma gitmeye çekindiğim ve çok sevdiğim sinemaya, hayatımda ilk defa tek başıma gideceğim. Sonra, yaşlıların yaşlandığını en çok hissettiği yeri, huzurevini ziyaret edip, onların yüzünü güldüreceğim, yaptığım saçma hareketlerle, hal ve tavırlarla. Benim bir şeyler yapmam lazım. Dostluğun, yüreklerde hissedilen sevgiden ibaret olduğunu, yüreğime anlatmam lazım, yüreğimdeki hissettiklerimi paylaşmam lazım. Benim sevmem lazım. Bana biraz sevgi lazım…

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir umuttur yaşamakk :(

0|0
    0|0
    • benm hala umudum var (:

• güzel kararlar vermişsin kendince seni taktir ediyorum. Çünkü çoğu insan çözüm yolu aramazlar kendi dünyalarına kapanırlar

• dürüst olmak gerekirse kararımın arkasında olmak için herkesin göreceği bir yere yazmak istedim düşüncemi. çünkü sizlere söyledikten sonra kararımdan dönersem yalan söylemiş olurum, bana yakışmaz. kararımın arkasında durmak artık tek çözüm yolu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Tamam hayatında başarılar

0|0
    0|0
  • ayakta alkışlıyorum..

0|0
    0|0
  • kapatıp açalım bi seni :D

0|0
    0|0
  • Halen inanmıyorum yeniden doğacağına

0|0
    0|0
    • nedenmiş

• :) sevindim plana sadık kalmana. Ilerleyen zamanlarda da aklıma gelirse halini hatrını sorarım yine. Bakalım ne olacak.

• inceliğin için teşekkür ederim çok düşüncelisin :)

Erkekler Ne Diyor 1

• haydi bakalim ee nasil cozdun sorunu

0|0
    0|0
    • başka şansım olmadığını fark ettim. başka şansımız var mı ki umut etmek ve yaşamak tek çözüm yolu nefes almak yetmiyor mutlu olmak için

• ben de senin gibiyim

Yükleniyor...